هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

• Thread starter Thread starter M.A
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام من یک مانیتور ال سی دی دارم که فقط ورودی vga دارد من با چه کابلی می توانم ps3 خود را به این مانیتور وصل کنم
اگر چنین چیزی وجود دارد عکسش را بگذارید و اگر کسی میفروشد به من معرفی کنید
با تشکر

این تاپیک را مطالعه کنید:
راهنمای جامع خرید PS3

سلام دوستان

بهترین روش برای تمیز کردن دسته رو می‌گید لطفا ،من یه دوبار با پاک کننده‌های لوازم الکترونیکی‌ از نوع کفٔ دارش استفاده کردم بعدش ،نمی‌تونم دقیقا بگم بخاطر اون بود یا نه ولی‌ تو یه مدت کوتاه دوتا دستم خراب شد،

سلام دوستان

بهترین روش برای تمیز کردن دسته رو می‌گید لطفا ،من یه دوبار با پاک کننده‌های لوازم الکترونیکی‌ از نوع کفٔ دارش استفاده کردم بعدش ،نمی‌تونم دقیقا بگم بخاطر اون بود یا نه ولی‌ تو یه مدت کوتاه دوتا دستم خراب شد،

بهترین راه اینه که حواستون باشه کثیف نشه :D
واسه تمیز کردن از دستمال نخی استفاده کنید و برای قسمت های باریک از مسواک میتونین استفاده کنید
از تمیز کننده های مختلف استفاده نکنید ، سعی کنید دستمال رو کمی با آب مرطوب کنید و کلا کاری نکنید که دسته خیلی مرطوب و خیس بشه

سلام دوستان
خواستم ببینم کسی از این هدست داره؟حدود قیمتش الان چه قدره؟کیفیت صداش چطوره.ممنون می شم جواب بدید.لینک هدست رو پایین می ذارم.
Amazon.com: Wireless Stereo Headset: Video Games

من خودم که ندارم ولی شنیدم خیلی چیز توپی .
قیمتش هم الان 295 تومن فروشگاه اینترنتی دی سی داره خودت یه چک کن . توضیحات هم داده.
البته یک مدل جدید داره میاد ولی اون فکر کنم خیلی گرون تر در بیاد
اینم سایتشون:

آخرین ویرایش:
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا .... حالا که ادلار شده است اینگونه چرا
دوستان کسی این 2 تا رو تست کرده ؟

pulse_pkg_99037_angle_620x350.jpg

Sony_HMZ-T1_35133340_08_620x465.jpg

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا .... حالا که ادلار شده است اینگونه چرا
دوستان کسی این 2 تا رو تست کرده ؟

pulse_pkg_99037_angle_620x350.jpg

علی آقا با قلب و روح من بازی نکن این دیگه تست کردن نمیخواد رو هوا باید زده بشه ولی با این قیمتا.......
بازار رفتم آمارشو میگیرم قیمتشو میگم بهت

هر دوتاش را دارم و عالی

خسته نباشی با این جواب دادنت

---------- نوشته در 10:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:31 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها کسی قیمت فعلی فرمون G27 رو میدونه؟
نه تو سایتها منظورم قیمتش در بازار هست :)

1200000 تا 1500000.
اینم مال چاره.
رایانه و ماشین های اداری :: تجهیزات بازی :: فرمان بازی :: فرمان بازی G27 Racing Wheel for PC/PS2/PS3 - چاره: فروشگاه اینترنتی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or