هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

• Thread starter Thread starter M.A
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان من دو سه صحفه قبل رو گشتم چیزی ندیدم
کلش رو دیگه نمیشه واقعا گشت:d
کسی میدونه راه تشخیص دسته اصلی از تقلبی چیه؟
کلا همه چیزش شبیه دسته اصلیه ولی یه حسی بهم میگه اصلی نیست
رو آبدیت 4.21 هم کار میکنه

دوستان من دو سه صحفه قبل رو گشتم چیزی ندیدم
کلش رو دیگه نمیشه واقعا گشت:d
کسی میدونه راه تشخیص دسته اصلی از تقلبی چیه؟
کلا همه چیزش شبیه دسته اصلیه ولی یه حسی بهم میگه اصلی نیست
رو آبدیت 4.21 هم کار میکنه

دسته اصلی پشتش 5 تا پیچ داره
آنالوگ ها زبر هست
دکمه Home وسط دسته دسته تقلبی مات و ساده هست ولی اصلی شفاف هست و زیرش لوگوی PS دیده میشه
نوشته SONY روی دسته به رنگ خاکستری نوشته شده
دسته تقلبی نوشته DualShockIII ولی دسته اصلی نوشته Dualshock3
دسته تقلبی بدون کابل خودش کار نمیکنه معمولا

دسته اصلی پشتش 5 تا پیچ داره
آنالوگ ها زبر هست
دکمه Home وسط دسته دسته تقلبی مات و ساده هست ولی اصلی شفاف هست و زیرش لوگوی PS دیده میشه
نوشته SONY روی دسته به رنگ خاکستری نوشته شده
دسته تقلبی نوشته DualShockIII ولی دسته اصلی نوشته Dualshock3
دسته تقلبی بدون کابل خودش کار نمیکنه معمولا
ممنون بابت توضیحاتی که دادی دوست عزیز
ولی همه اینایی که گفتی رو دقیقا رو دوتاشون مثه هم بود یعنی رو دسته اصلی و اونی که گرفتم و شک داشتم اصلی بود یا تقلبی
ولی خوب تقلبی از کار در اومد من سه چهار مورد رو دیدم که با دسته اصلی فرق میکرد دیگه دوهزاریم افتاد که اصله اصل نیست
1- تو بازی Call of Duty: Black Ops اصلا ویبره اش کار نمیکرد تو بازی mw3 هم کار میکرد اما خیلی ضعیف کلا انگار سمت راستش ویبره نداره....
2-یه روش دیگه ای هم که تست کردم این بود سه تا دسته اصلی که دارم رو با همینی که میگم وصل کردم دستگاه بعد دستگاه رو خاموش و از برق کشیدم و چهار تو کلید PS دستگاه رو همزمان زدم بعد دسته ها شروع کردن به چشمک زدن و اولین دسته ای که خاموش شد همون که تقلبی بود که تایم 30ثانیه خاموش شدن اون سه تا که همگی اصلی بودن دقیقا همزمان و حدودای ثانیه 53-54 خاموش شدن
خودتونم میتونین تست کنین به نظر من که روش خوب و جالبیه حالا اساتید فن هم میتونن بیان نظر بدن
3- این روش رو هم همینطور که با دسته کار میکردم متوجه شدم
وقتی که یه دسته روی یه دستگاه مثلا شماره1 کار میکنه رو بخاین به یه دستگاه شماره2 وصل کنین دسته رو با کابل شارژ به کنسول وصل میکنین یه دو سه ثانیه ای طول میکشه تا کنسول دسته رو شناسایی کنه و اونوقت هر چهار تو چراغ شروع به چشمک زدن میکنن و وقتی شما کلید PS رو فشار بدین اونوقت یکی از چراغ ها ثابت میشه و آماده هست
اما اینی که من گرفتم هنوز سوکت سره کابل شارژ تا نصفه نرفته و همینطور که بهم میخورن شروع به چشمک زدن میکنه
اینو هم دوستان میتونن تست کنن
خلاصه این سه روش رو که من دیدم به این نتیجه رسیدم که اصل نیست شاید دسته خوبی باشه ولی اصله اصل نیست صددرصد
امیدوارم این این روش ها بدردتون بخوره و هیچ موقع دسته تقلبی زیر دستاتون نره:d
من که تو این دو روزه خیلی تجربه در شناخت دسته اصلی با غیر اصل بدست اوردم;)

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

یه دسته نو درجه یک پلی استیشن 3 از دبی برام اوردن که اصلا شارژ نمیشه یعنی زمانی که میزنم تو شارژ همون اول چهار تا چراغ پشت دسته یک بار روشن خاموش میشه و دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته و جالبه این دسته که برام اوردن باطریش زده 500 میلی آمپر ولی دو تا دسته دیگه که دارم زده 350 میلی آمپر و ولتاژ شارژش هم زده 5 ولت دو تا دسته دیگه زده 3.7 ولت میخواستم بدونم میتونه دلیلش اختلاف ولتاژ باشه و احتیاج به شارژر جداگونه داره یا نه باید با خود ps3 هم شارژ بشه قیمت دسته هم 185 درهم هست و مطمئنم دسته هم اصله چون پدرم از دبی خریده
با تشکر از شما

سلام دوستان.
این برچسب هایی که طرح های بازی روشون هست و میچسبونی روی خود دستگاه اسمشون چیه؟یعنی باید به فروشنده بگم چی میخوام؟

اسمه خاصی ندارند من خودم که میرم میگم اقا اون برجسب روی پلی 3 میخوام یه یه عالمه بهم نشون میده که میتوانم یکشونو انتخاب کنم

سلام دوستان.
این برچسب هایی که طرح های بازی روشون هست و میچسبونی روی خود دستگاه اسمشون چیه؟یعنی باید به فروشنده بگم چی میخوام؟

باید بگی استیکر طرح فلان بازی رو میخوام !

---------- نوشته در 05:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:07 PM ارسال شده بود ----------

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

یه دسته نو درجه یک پلی استیشن 3 از دبی برام اوردن که اصلا شارژ نمیشه یعنی زمانی که میزنم تو شارژ همون اول چهار تا چراغ پشت دسته یک بار روشن خاموش میشه و دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته و جالبه این دسته که برام اوردن باطریش زده 500 میلی آمپر ولی دو تا دسته دیگه که دارم زده 350 میلی آمپر و ولتاژ شارژش هم زده 5 ولت دو تا دسته دیگه زده 3.7 ولت میخواستم بدونم میتونه دلیلش اختلاف ولتاژ باشه و احتیاج به شارژر جداگونه داره یا نه باید با خود ps3 هم شارژ بشه قیمت دسته هم 185 درهم هست و مطمئنم دسته هم اصله چون پدرم از دبی خریده
با تشکر از شما
ریستش کن ببین درست میشه ؟! مال من یه بار شارژ نشد ریستش کردم درست شد !

واسه PS3 Slim هم هست؟
اگه بعد بکنیم ، ردش نمیمونه؟
قیمتش چند هست؟

والا قبلا که من خریده بودم اونم شفاف 10 تومان بود الان نمیدونم چه قدره
نه جاش نمیمونه چون پلاستیکه و مثله چسب جنس جوری که بعد میتوانی بکنیش

تقاضای کمک در مشکل قاطی کردن دسته های پی اس 3

سلام من کلوپ دارم با تعدادی پی اس 3 مشکل من اینه که دسته هام تقریبا همه! بعد از مدتی قاطی میکنند و خود به خود کلید ها یا جهت ها شون شروع به زدن و کار کردن میکنند دسته ها رو با کلید ریست پشتشون ریست کردم حتی برا مدت چند روز باطریهاشون رو در اوردم و ازشون استفاده نکردم اما هیچ فرقی نکردند در ضمن تمام این دسته ها رو به نام اصلی خریدم و به قیمت اصلی فک نمیکنم که بدل باشه چون به فروشنده اعتماد دارم و بعضی از اونها مال خود دستگاه نو بودند لطفا یکی کمک کنه

تقاضای کمک در مشکل قاطی کردن دسته های پی اس 3
سلام من کلوپ دارم با تعدادی پی اس 3 مشکل من اینه که دسته هام تقریبا همه! بعد از مدتی قاطی میکنند و خود به خود کلید ها یا جهت ها شون شروع به زدن و کار کردن میکنند دسته ها رو با کلید ریست پشتشون ریست کردم حتی برا مدت چند روز باطریهاشون رو در اوردم و ازشون استفاده نکردم اما هیچ فرقی نکردند در ضمن تمام این دسته ها رو به نام اصلی خریدم و به قیمت اصلی فک نمیکنم که بدل باشه چون به فروشنده اعتماد دارم و بعضی از اونها مال خود دستگاه نو بودند لطفا یکی کمک کنه
برای کلوپ دار هایی مثل شما دسته ها چون تو دست بچه ها عرق میکنه و رطوبت توشون میره باعث قاطی کردن دسته میشه باید بره دست تعمیر کار و هم شسته بشه هم قطعاتش تعویض بشه

فرق بین دسته ارجینال و از این دسته های شرکتی چیه؟
میخوام دسته بگیرم ارجینال خیلی گرون هست؟
دسته شرکتی ها به درد بخور هست فقط برای فوتبال میخوام-؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or