هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
سلام من الان دوسالی میشه یه SLIM گرفتم پشت دسته یه سری نوشته هست ک مثلا نوشته کجایی هست و دربارش توضیح داده تازگی رنگ قسمتی از نوشته های پشته دستم پاک شده
میخوام بدونم این یعنی دسته تقلبی یا خود به خود بعد از چند سال پاک میشه واسه پسرعمم هم همین طوری شده و رنگ نوشته هاش رفته
ممنون از راهنما ;)

آخرین ویرایش:

MELI360

کاربر سایت
May 2, 2009
215
نام
مهراد
سلام من الان دوسالی میشه یه SLIM گرفتم پشت دسته یه سری نوشته هست ک مثلا نوشته کجایی هست و دربارش توضیح داده تازگی رنگ قسمتی از نوشته های پشته دستم پاک شده
میخوام بدونم این یعنی دسته تقلبی یا خود به خود بعد از چند سال پاک میشه واسه پسرعمم هم همین طوری شده و رنگ نوشته هاش رفته
ممنون از راهنما ;)
برای من هم رفته.بعد 2 سال

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
ممنون از راهنما ;)

معلوم هست که طبیعی هست
بر اثر عرق کردن دست و مرور زمان کمرنگ و کمرنگ تر میشه

MELI360

کاربر سایت
May 2, 2009
215
نام
مهراد
فرق بین دسته ارجینال و از این دسته های شرکتی چیه؟
میخوام دسته بگیرم ارجینال خیلی گرون هست؟
دسته شرکتی ها به درد بخور هست فقط برای فوتبال میخوام-؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکی به ما کمک کنه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
آقا یکی به ما بگه برای بازی کردن بازی مثل sport champion با Move دقیقا به چیا نیاز داریم؟همون move استارتر پک(دوربین+کنترلر موو) کفاف میکنه یا نه؟کلا برای بازی هایی که به موو نیاز دارند چه کنترلرهایی از موو نیاز هست؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
یکی به ما کمک کنه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه منظورتون نحوه تشخصی هست ، تاپیک زیر رو مطالعه کنید:
راهنمای جامع خرید PS3
دسته های تقلبی معمولا زود خراب میشه یا با مشکلات مختلفی مثل شناخته نشدن دسته یا ... روبرو خواهید شد
فقط فوتبال اگه میخوای بازی کنید و هزینه زیادی نمیخوای انجام بدین ، بهتون دسته های USB که برای کامپیوتر هست رو پیشنهاد میکنم ، من خودم دو تا دسته ارجینال دارم ، دو تا هم دسته سیم دار USB دارم (هر دو دسته به هم وصل هست و یک فیش USB داره) که هم واسه کامپیوتر و هم برای PS3 استفاده میکنم وقتی میخوام 4 نفری بازی کنیم
من چند سال پیش دسته ها رو خریدم 10 تومن

che guevara

کاربر سایت
Nov 1, 2010
128
نام
مهدی
آقا من یکی از دسته هام چن وقت پیش یه حالت اتصالی پیدا کرد . مثلن وقتی قسمت آنالوگ فشار بیاد یه سری دکمه ها خود به خود زده میشن .
حالا جدیدن اون یکی دسته هم داره اینطوری میشه کم‌کم . جفتشونم ارجیناله . گیم استاپ هم بردم گفتن تعمیر نمیکنیم . دلیل خراب شدنش میدونین چیه ؟
و اینکه جایی واسه تعمیر که بشه اعتماد کرد ؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
آقا من یکی از دسته هام چن وقت پیش یه حالت اتصالی پیدا کرد . مثلن وقتی قسمت آنالوگ فشار بیاد یه سری دکمه ها خود به خود زده میشن .
حالا جدیدن اون یکی دسته هم داره اینطوری میشه کم‌کم . جفتشونم ارجیناله . گیم استاپ هم بردم گفتن تعمیر نمیکنیم . دلیل خراب شدنش میدونین چیه ؟

مال منم داره اینجوری میشه ! :( خب پیر شده دیگه ! :( تو MW3 خیلی کار دستم داده تاحالا !

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا

دلیلش رطوبت هستش داخل دستتون مرطوب شده اتصال کرده و تعمیرش آفتابه خرج لحیمه یکی دیگه بخرید

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
ps3 fat stand حدودا چه قیمته؟!
ps3%20stand.jpg

آخرین ویرایش:

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
منظورم پایه کنسول بود عکس ایراد داشت مشخص نبود
ps3%20stand.jpg

البته خوب شد اون هم گفتی چون خواهر زادم میخواد کنسول 80 فت بخره

آخرین ویرایش:

mehdizadeh

کاربر سایت
Jul 19, 2008
154
نام
reza
سلام من یک مانیتور ال سی دی دارم که فقط ورودی vga دارد من با چه کابلی می توانم ps3 خود را به این مانیتور وصل کنم
اگر چنین چیزی وجود دارد عکسش را بگذارید و اگر کسی میفروشد به من معرفی کنید
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر