هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
قیمتش بالاست!
یه فروشگاه پیدا کردم مثله اینکه دارن باهاشون تماس بگیر
ارسال کردم پیغام خصوصی

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
اگه کسی اطلاعات خاصی از این مانیتور داره ممنون میشم به من بگه!!
اگر کسی هم تجربه ی بازی با این مانیتور رو داره بگه چون من چند تا سوال می خوام ازش بپرسم
ممنون

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
0242090TW.jpg

این نمایشگر 24" تخت (LCD) فول HD 1080 است و مخصوص دارندگان پلی استیشن 3 (PS3) ساخته شده که نیازی به فضای زیاد برای نمایشگرهای بزرگ سه بعدی با قابلیت تلویزیون را ندارد. علاوه بر سه بعدی بودن این نمایشگر، دو بازیکن همزمان می توانند با دو تصویر متفاوت که برایشان فرستاده شده بازی کنند.
از آنجایی که پیش از این دو بازیکن از فناوری جدید استفاده می کردند و تصویر سمت چپ را با یک چشم و تصویر سمت راست را با چشم دیگر نگاه می کردند تا تصویر را سه بعدی ببینند در این نمایشگر هر بازیکن تصویر مربوط به خود را به صورت دو بعدی می بیند. اما هر دو بازیکن می توانند از بازی چندنفره با تمام فضای نمایشگر استفاده كند و لازم نیست تا نمایشگر به دو قسمت تقسیم شده و هر قسمت یک تصویر را نشان دهد.
از دیگر مشخصات این نمایشگر نسبت کنتراست (تضاد رنگی) 5000:1، متوسط زمان واکنش ms GTG 4، زاویه نمایش 176 درجه، دو ورودی HDML ، بلندگوهای استریو (2×3W) و باندهای تلفیقی مخصوص صداهای بم (integrated subwoofer 5W) است.
همراه این نمایشگر پلی استیشن سه بعدی یک عینک سه بعدی ارائه می شود که از طریق USB شارژ شده.

Katerou22

کاربر سایت
Mar 17, 2012
185
نام
Jose Mourinho
0242090TW.jpg

این نمایشگر 24" تخت (LCD) فول HD 1080 است و مخصوص دارندگان پلی استیشن 3 (PS3) ساخته شده که نیازی به فضای زیاد برای نمایشگرهای بزرگ سه بعدی با قابلیت تلویزیون را ندارد. علاوه بر سه بعدی بودن این نمایشگر، دو بازیکن همزمان می توانند با دو تصویر متفاوت که برایشان فرستاده شده بازی کنند.
از آنجایی که پیش از این دو بازیکن از فناوری جدید استفاده می کردند و تصویر سمت چپ را با یک چشم و تصویر سمت راست را با چشم دیگر نگاه می کردند تا تصویر را سه بعدی ببینند در این نمایشگر هر بازیکن تصویر مربوط به خود را به صورت دو بعدی می بیند. اما هر دو بازیکن می توانند از بازی چندنفره با تمام فضای نمایشگر استفاده كند و لازم نیست تا نمایشگر به دو قسمت تقسیم شده و هر قسمت یک تصویر را نشان دهد.
از دیگر مشخصات این نمایشگر نسبت کنتراست (تضاد رنگی) 5000:1، متوسط زمان واکنش ms GTG 4، زاویه نمایش 176 درجه، دو ورودی HDML ، بلندگوهای استریو (2×3W) و باندهای تلفیقی مخصوص صداهای بم (integrated subwoofer 5W) است.
همراه این نمایشگر پلی استیشن سه بعدی یک عینک سه بعدی ارائه می شود که از طریق USB شارژ شده.

اگر این مسله فیک نباشه پس به این زودیا خبری از Ps4 نیست دیگه.

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
0242090TW.jpg

فقط یه نفره میشه سه بعدی دید؟؟؟

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان
فقط یه نفره میشه سه بعدی دید؟؟؟
نه برا دو نفر هست
هر که از زاویه ای که نشسته تصویر مخصوص خودشو می بینه
24 اینچ هست مثلا وقتی موتور استورم دو نفره بزنید تصویر اسپیلیت نمیشه هر که از زاویه خودش به اندازه 24 اینچ تصویر خودشو می بینه

aslow

کاربر سایت
Apr 6, 2011
59
تبدیل دست پی اس تو به پی اس تری و تبدیل دسته پی اس تو به کامپیوتر چنده؟
اینا چندتا دسته به هرکدومشون میشه وصل کرد؟
و قیمت دسته پی اس تو چنده؟

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان
تبدیل دست پی اس تو به پی اس تری و تبدیل دسته پی اس تو به کامپیوتر چنده؟
اینا چندتا دسته به هرکدومشون میشه وصل کرد؟
و قیمت دسته پی اس تو چنده؟
5.000 تومن بود تا یه مدت پیش ولی تو همین رنج قیمت الانا
اصولا دوتا دسته ps2 می خوره و یه سرشم usb
اورجش 15.000 بود که الان شده 20.000 ارزونم می تونی گیر بیاری دسته های دیگه رو هم میشه به ps3 وصل کرد
مثلا من خودم دسته بیسیم فراسو (اون وایرلسیه رو می گم) وصل می کردم به ps3

آخرین ویرایش:

aslow

کاربر سایت
Apr 6, 2011
59
دسته فراسو چنده؟
کلا چه دسته هایی رو میشه به PS3 وصل کرد؟
خوبی دسته PS2 اینه که هم شکل خود دسته PS3 هست و قیمتشم مناسبه و زود هم خراب نمیشه.

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان
دسته فراسو چنده؟
کلا چه دسته هایی رو میشه به PS3 وصل کرد؟
خوبی دسته PS2 اینه که هم شکل خود دسته PS3 هست و قیمتشم مناسبه و زود هم خراب نمیشه.
25.000 وایرلسه گرونه
هردسته ای که کامپیوتر بشناسه ps3 هم می شناسه
دقیقا اگه اورجینالشو بخری خوب عمر کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر