هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
دوستان سلام

يه سوال : دوستان گرامي بنده اگر تيديل sata به usb بگيرم ميتونم هارد داخلي كامپيوترم رو به ps3 وصل كنم و به عنوان هارد اكسترنال ازش براي اجراي بازي ها استفاده كنم ؟؟؟
اگه جواب مثبته خواهشن سريع پاسخ بدين چون ميخوام يكي از اين تبديل هارو بگيرم
يه دنيا ممنونم
ياحق

فکر نکنم به همبن راحتی ها بشه , یه هارد اکسترنال بگیری بهتره:|

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان سلام

يه سوال : دوستان گرامي بنده اگر تيديل sata به usb بگيرم ميتونم هارد داخلي كامپيوترم رو به ps3 وصل كنم و به عنوان هارد اكسترنال ازش براي اجراي بازي ها استفاده كنم ؟؟؟
يه دنيا ممنونم
ياحق

نه دوسته عزیز نمیشه چون هارد کامپیوتر بزرگه و داخله خشاب پلی3 نمیره و فقط هارد لب تابی بهش میخوره

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
دوستان سلام

يه دنيا ممنونم
ياحق

به احتمال زیاد میشه. چون همین هارد های اکسترنال آداپتوری هم در واقع یه هارد اینترنال معمولی هستند که با همون تبدیل ساتا به یو اس بی شدند هارد اکسترنال.

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
سلام
یکدونه دسته ps3 دارم که از چند وقت پیش دیگه به ps3 وصل نمی شه !
با دوتا ps3 تست کردم ولی وصل نمی شه
یکدونه نرم افزار دارم که ip بلوتوث رو عوض می کنه و ازش برای وصل کردن دسته ی ps3 به گوشی استفاده می کردم....... ( ولی ip این دسته رو دستکاری نکردم )..... با این نرم افزار هم ip رو نشون نمید تا بشه عوضش کرد

حالا می خواستم ببینم این دسته ی سالم رو چه جوری دستش کنم که 60 تومن خرج الکی برای دسته ی بکنم

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
سلام
یکدونه دسته ps3 دارم که از چند وقت پیش دیگه به ps3 وصل نمی شه !
با دوتا ps3 تست کردم ولی وصل نمی شه
یکدونه نرم افزار دارم که ip بلوتوث رو عوض می کنه و ازش برای وصل کردن دسته ی ps3 به گوشی استفاده می کردم....... ( ولی ip این دسته رو دستکاری نکردم )..... با این نرم افزار هم ip رو نشون نمید تا بشه عوضش کرد

حالا می خواستم ببینم این دسته ی سالم رو چه جوری دستش کنم که 60 تومن خرج الکی برای دسته ی بکنم
ps3 رو روشن کن. دسته رو باسیم وصل کن. دکمه PS رو بزن تا دسته روشن بشه. حالا دسته رو جدا کن. الان باید به صورت بیسیم کار کنه. اگه نشد، یه سوراخ کنار پیچ پشت دسته وجود داره داخل این سوراخ یه دکمه هست. با سوزن اونو فشار بده تا دسته ریست بشه. مرحله اول رو دوباره انجام بده.

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
ps3 رو روشن کن. دسته رو باسیم وصل کن. دکمه PS رو بزن تا دسته روشن بشه. حالا دسته رو جدا کن. الان باید به صورت بیسیم کار کنه. اگه نشد، یه سوراخ کنار پیچ پشت دسته وجود داره داخل این سوراخ یه دکمه هست. با سوزن اونو فشار بده تا دسته ریست بشه. مرحله اول رو دوباره انجام بده.

با ریست درست شد :)

ممنون :x

sasan831

کاربر سایت
Apr 16, 2012
8
خوب بايد به دوستان عزيز بگم تبديل sata به usb شدنيه چندروزيه كه اين تبديل رو گرفتم و چندين بازي رو داخلش كپي كردم و خيلي راحت دارم بازي ها رو انجام ميدم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
مشکل نويز صداش خيلي ازار دهندس?نميشه يعني استفاده کرد ازش اصلا???
لطفا هر کي ميدونه سريع جواب بده
نه دیگه کلا نمیتونم استفاده کنم البته اگه موقع روشن بودن کابل usb رو نزنید نویزش کمتر میشه
من موندم چرا سونی اقدامی نمیکنه

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
سلام مجدد
دوستان من امروز هدست 7.1گرفتم...
فقط ي مشکل نافرم دارم که از عصر تاحالا رفته رو اعصابم بد فرم...
اقا دستگام نميشناسه هدستو!!
چه کنم!!
وقتي وصلش ميکنم چراغ چشمک زن خود هدست و usb چشمک زن ابي هست!(دو بار چشمک ميزنه به طور متوالي)
که تو کاتالوگش نوشته اين يعني هدست در حالت استند باي هست..
تو ستينگ قسمت اکسسوري هم ميرم نميشناسه هدستو...!!
چيکار کنم....کسي ميدونه مشکل از کجاست?

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام مجدد
دوستان من امروز هدست 7.1گرفتم...
فقط ي مشکل نافرم دارم که از عصر تاحالا رفته رو اعصابم بد فرم...
اقا دستگام نميشناسه هدستو!!
چه کنم!!
وقتي وصلش ميکنم چراغ چشمک زن خود هدست و usb چشمک زن ابي هست!(دو بار چشمک ميزنه به طور متوالي)
که تو کاتالوگش نوشته اين يعني هدست در حالت استند باي هست..
تو ستينگ قسمت اکسسوري هم ميرم نميشناسه هدستو...!!
چيکار کنم....کسي ميدونه مشکل از کجاست?

خود هدستو باید روشن کنی روشنش میکنی؟ ولومش بالاس؟ چون منم همین اشتباه رو کردم دفعه اول گوش چپ هستش جایی که نوشته WIRELESS STEREO HEADSET همونو دنبال کن برو بالا یه جا نوشته POWER ON/OFF MUTE اینو نگه دار تا هدست یه بوقی بزنه و روشن بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر