هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
امروز داشتم بازی می کردم بعد که تموم شد اومدم بیرون از بازی دستگاه مثل وقتی که روشن میشه صدا داد بعد ریست شد و اومد دلیلش چیه ؟؟یعنی خراب شده ؟؟چیکار کنم ؟؟:-s
نه بعد از بازی نزدیک 4 ساعت بازی کردم بعد که اومدم توی منو (دید دید دید:d:-s) صدا داد بعد ریست شد اومد منو یعنی دوباره روشن شد دستگاه !
آقا من هم دقيقا اين مشكلو دارم گاه گداري اينجوري ميشه اول فكر ميكردم ار MOVE باشه بعد ديدم نه بعضي وقتا كه از بازي بيرون ميام (بيق بيق بيق ) ميزنه و رسيت ميشه
دستگاه اسليم 250 هستش و هك شده نيست ولنزش هم نو نو و سالم ميباشد
خيلي كم كاركرده
كسي فهميد ماله چيه به من هم اطلاع بده
ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بهترین گزینه برای این مشکل دسته پی اس 2 هست .. فقط اصل بخر که دستش نرم تره ..

خب یعنی به نظرت راحت نیست باهاش بازی؟
اخه من کلا عادت دارم با کیبرد بازی کنم . .مثلا بازی اکشن عشق من بازی با کیبرده .. ولی موقعی که با دسته بازی میکنم طرف میزنه لهم میکنه .. اکشن مثل call of duty و اینا منظورمه !
اینو چیکارش کنم ؟

تو چرا میخواهی یک صحفه کیبرد بخری همون صحفه کیبرد ماله رایانه ات راحت بهش میخوره و میتوانی با اون هم بازی کنی
من که با دسته راحترم :>:d

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
سلام دوستان.من نمیدونستم این سوال رو کجا بپرسم:
من دیروز یه مانیتور Asus ml238h خریدم.رزولوشنش هم 1080p هست.
ps3 رو هم با یه کابل hdmi مارک axtrom وصل کردم بهش.
توی بازی که میرم هر چند دقیقه یه بار صفحه یکی دو ثانیه سیاه میشه یعنی مثه اینه که مانیتور رو روشن خاموش میکنی.
مشکل از کابل و مانیتور که فکر نمی کنم باشه.اخه به pc که وصل میکنم همه چی درسته.
میگم شاید توی ps3 باید تنظیمش کرد.
اگه کسی راهی به ذهنش میرسه کمک کنه لطفا.

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
سلام دوستان.من نمیدونستم این سوال رو کجا بپرسم:
من دیروز یه مانیتور Asus ml238h خریدم.رزولوشنش هم 1080p هست.
ps3 رو هم با یه کابل hdmi مارک axtrom وصل کردم بهش.
توی بازی که میرم هر چند دقیقه یه بار صفحه یکی دو ثانیه سیاه میشه یعنی مثه اینه که مانیتور رو روشن خاموش میکنی.
مشکل از کابل و مانیتور که فکر نمی کنم باشه.اخه به pc که وصل میکنم همه چی درسته.
میگم شاید توی ps3 باید تنظیمش کرد.
اگه کسی راهی به ذهنش میرسه کمک کنه لطفا.
این سئوال مربوط به لوازم جانبی اصلا نمیشه ها !
مربوط میشه قسمت LCD
شما 2 تا تاپیک دیگه هم پست زدین که به این کار میگن اسپام !!

• Like
Reactions: Ἁlireza

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
سلام
این فن کولر های ps3 کسی میدونه کجا دارن ؟ یا اینتر کولر ها.
قیمتش چه جوریاست ؟

داداش اینا کلا چرت و پرته و اصلا اصلا اصلا اصلا نخر و من اصلا بهت پیشنهاد نمیکنم کاملا اضافیه و نه تنها کمکی نمیکنه بلکه باعث اختلال در سیستم کولینگ کنسول میشه و مشکل به وجود میاره.اصلا طرفش نرو رفیق

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
داداش اینا کلا چرت و پرته و اصلا اصلا اصلا اصلا نخر و من اصلا بهت پیشنهاد نمیکنم کاملا اضافیه و نه تنها کمکی نمیکنه بلکه باعث اختلال در سیستم کولینگ کنسول میشه و مشکل به وجود میاره.اصلا طرفش نرو رفیق

من خودم هم اعتقادی ندارم به اینا ولی کنسولم چراغ زرد داد بعد الان درستش کردم فعلا
میخواستم یه دونه از این ها بگیرم که حداقل زیاد گرم نشه اگر مشکل گرمایی داشته تا بعد.

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
من خودم هم اعتقادی ندارم به اینا ولی کنسولم چراغ زرد داد بعد الان درستش کردم فعلا
میخواستم یه دونه از این ها بگیرم که حداقل زیاد گرم نشه اگر مشکل گرمایی داشته تا بعد.

دوست عزیز مال منم YLOD داد ولی هیچ دردی رو دوا نمیکنه و بدتر هم میکنه این مشکل مشکل گرمایی نیست مشکل ساخت هستش نمیگم اگه دستگاه رو بذاری توی جای گرم اینطوری نمیشه ولی حداقل اینتر کولر و اینا هیچ تاثیر ندارن.

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
دوست عزیز مال منم YLOD داد ولی هیچ دردی رو دوا نمیکنه و بدتر هم میکنه این مشکل مشکل گرمایی نیست مشکل ساخت هستش نمیگم اگه دستگاه رو بذاری توی جای گرم اینطوری نمیشه ولی حداقل اینتر کولر و اینا هیچ تاثیر ندارن.
من خودمم نفهمیدم مشکل از کجا بود دقیق ولی سیلیکون ها که کلا پاک شده بود بعد از چند سال
رو برد هم یه سشوار گرفتم . رو فن زیرشم کلی گرد و غبار بود.
فعلا درست شده .نمیدونم تا کی هست.

B.H.R

کاربر سایت
Jun 30, 2010
26
سلام میخواستم بدونم پایه نگهدارنده ای نیس که به دیوار نصب بشه و دسته ها رو نگه داره یا حالا بشه روش بذاری
مرسی

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
کسی از تبدیل تبدیل PII-PIII Controller Convertor چیزی میدونه ؟ اطلاعات کامل میخوام، چون میخوام بخرم
باهاش میشه دسته ps2 رو به کنسول ps3 وصل کرد

میخواستم ببینم کاراییش چطوره و اینکه ارزش داره بگیرم
خراب نشه ، بعد همون کارایی دسته ps3 رو میکنه یا نه ؟

ما گیم نت داریم و دسته های اصلی دستگاه خراب شدن :-s
چه راهی پیشنهاد میکنید ؟ غیر از خرید دسته ارجینال

آخرین ویرایش:

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
کسی از تبدیل تبدیل PII-PIII Controller Convertor چیزی میدونه ؟ اطلاعات کامل میخوام، چون میخوام بخرم
باهاش میشه دسته ps2 رو به کنسول ps3 وصل کرد

میخواستم ببینم کاراییش چطوره و اینکه ارزش داره بگیرم
خراب نشه ، بعد همون کارایی دسته ps3 رو میکنه یا نه ؟

ما گیم نت داریم و دسته های اصلی دستگاه خراب شدن :-s
چه راهی پیشنهاد میکنید ؟ غیر از خرید دسته ارجینال
دسته از طریق کابل یو اس بی به پی اس وصل میشه !
کارایی دسته پی اس 3 یعنی چی دقیقا ؟ بلوتوث نیستش دیگه ! همین تنها تفاوت اینه ..
خراب چرا بشه خب؟!!! دسته خوب بگیر عمر زیادی هم داره . من الان دسته پی اس 2 رو به پی اس 3 وصل میکنم هیچ مشکلی هم ندارم عزیز..
از اولم دسته اورجینال نباید میزاشتی !! یه چندتا دسته سفید ارزون قیمت بگیر .. پی اس 2 وصل کن بهش .. حداقل توی گیم نت هر سال باید دسته عوض کنی .. این دسته سفید ا به درد این میخورن
ولی کلن من دیدم برای گیم نت از این دسته سفتا میزارن دکمه هاش سفته و اینا ولی میگن عمرش توی این گیم نت بیشتره !!
ما که قدیم گیم نت داشیتم دسته اصل میزاشتیم ..

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام میخواستم بدونم پایه نگهدارنده ای نیس که به دیوار نصب بشه و دسته ها رو نگه داره یا حالا بشه روش بذاری
مرسی

شما نباید این کار را بکنی چون احتمال داره دستگاه از بالا بیافتاده پایین و کاملا خراب بشه پس بیخیال شو
نه نیست همچنین چیزی که میخواهی

• Like
Reactions: Ἁlireza

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر