هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
دوستان سلام !

این کابل HDMI to DVI اصل و غیر اصل داره ؟ اگه مارکای مختلف داره کدوم مارکش بهتره ؟
یه مدل 12 تومنی دیدم چطوره یعنی ؟
کلآ فرق محسوسی نداره من کابل HDMI صد هزار تومنی رو با کابل 10 تومنی خودم مقایسه کردم فرقی نداشت (من ندیدم)

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
بازي مثل uncharted 2 رو ميشه با موس و كيبورد بازي كرد؟
تنظيمات خاصي مي خواد؟
ممنون
سلام
نه دوست عزیز ، یه سری بازی ها رو میشد مثل Unreal Tournament 3 . یه وسیله ای هم هست که در کل فایده نداره .
موس و کیبورد هم برای Browser و PM دادن و ... توی محیط XMB به کار میره .
قربانت :smile:

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
سلام
نه دوست عزیز ، یه سری بازی ها رو میشد مثل Unreal Tournament 3 . یه وسیله ای هم هست که در کل فایده نداره .
موس و کیبورد هم برای Browser و PM دادن و ... توی محیط XMB به کار میره .
قربانت :smile:

سلام
نظر شما راجع به xfps يا frag fx v2 چيه؟
دقتش بالاست؟ رسپانسش مناسب هست؟
ممنون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان چند عدد سوال دارم ممنون میشم کمک کنید
1. موس و کیبورد بیسیم با بلوتوث فرقش چیه و کدوم بهتره؟ (البته تو سایت ها دیدم یه جا زده وایرلس یه جا زده بلوتوث)
2. کابل فیبر نوری چنده؟
3. هدست بلوتوث موبایل نوکیا n96 به ps3 میخوره؟ چون میخواستم بخرم بعدش میشه باهاش موزیک هم گوش داد یا فقط به درد voice chat میخوره برا آنلاین شدن؟
4. هدست بلوتوث ارزون قیمت هم اگه سراغ دارید مارک و قیمتشو بگید.
ممنون
حامد

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
نظر شما راجع به xfps يا frag fx v2 چيه؟
دقتش بالاست؟ رسپانسش مناسب هست؟
ممنون
به نظر من فایده ای نداره ، کلا وسیله مشکل داری هست و نباید انتظار یه موس و کیبورد کامل ازش داشته باشی .
این ps eye به چه درد هایی میخوره؟
یه سری بازی ها مثل Eye of Judgment و Eyepet که جدیدا داره میاد و یه سری بازی هم توی PSN واسه بازی کردن نیازمند EyeToy هستند .
ازش میشه توی Video Chat هم به عنوان دوربین استفاده کرد .
دوستان چند عدد سوال دارم ممنون میشم کمک کنید
1. موس و کیبورد بیسیم با بلوتوث فرقش چیه و کدوم بهتره؟ (البته تو سایت ها دیدم یه جا زده وایرلس یه جا زده بلوتوث)
2. کابل فیبر نوری چنده؟
3. هدست بلوتوث موبایل نوکیا n96 به ps3 میخوره؟ چون میخواستم بخرم بعدش میشه باهاش موزیک هم گوش داد یا فقط به درد voice chat میخوره برا آنلاین شدن؟
4. هدست بلوتوث ارزون قیمت هم اگه سراغ دارید مارک و قیمتشو بگید.
ممنون
حامد

1. فرقی ندارن که :D همه Mouse و Keyboard ها بلوتوث هستند ، هشون هم با PS3 سازگاری دارند ، اون Wireless هم به منظور بدون سیم هست ، اگر Wifi نوشته باشه اون دیگه با بلوتوث فرق می کنه .
  2. کابل Ethernet ارزون ، بستگی به متراژی که میخوای داره ولی بیشتر از 10 تومان نمیشه .
  3. بله ، میخوره ولیفقط برای Chat کردن تو بازی و XMB استفاده میشه .
  4. هدست N95 هم خوبه ، هم ارزون . همه هدست های سونی اریکسون هم میتونی بخره ولی اگر یه چیز خوب میخوای هدست های Jabra رو امتحان کن .

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
  1. فرقی ندارن که :biggrin1: همه Mouse و Keyboard ها بلوتوث هستند ، هشون هم با PS3 سازگاری دارند ، اون Wireless هم به منظور بدون سیم هست ، اگر Wifi نوشته باشه اون دیگه با بلوتوث فرق می کنه .
  2. کابل Ethernet ارزون ، بستگی به متراژی که میخوای داره ولی بیشتر از 10 تومان نمیشه .
  3. بله ، میخوره ولیفقط برای Chat کردن تو بازی و XMB استفاده میشه .
  4. هدست N95 هم خوبه ، هم ارزون . همه هدست های سونی اریکسون هم میتونی بخره ولی اگر یه چیز خوب میخوای هدست های Jabra رو امتحان کن .

ممنون بابت جوابتون
ولی من فیبر نوری پرسیدم نه کابل شبکه (برای صدای 5.1) این فیبر نوری ها هم مارک مخصوصی دارن؟
در مورد موس و کیبورد من همون فرقشو با بلوتوث میخواستم یعنی از نظر کیفیت فرقی ندارن؟
یعنی من هدست داشته باشم وقتی آنلاین نیستم نمیتونم به آهنگ گوش بدم؟ مثل هدفون؟ این مارک Jabra که گفتین قیمتش چنده؟
ممنون که جواب دادین

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
من خودم چند روزی هست دنبال هدست بلوتوث سونی (PS3) هستم. تو این خراب شده (اهواز) اصلآ نیست.

جالب بعضی جاها میگن مگه سونی هدست بلوتوث برای پلی 3 زده؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused:

دوست عزیز hamed12345 این قیمت و مدل های هدست های Jabra هستش.(قیمت های اهواز هستش تهران شاید ارزونتر باشه)

BT125
قیمت 43 هزارتومان

38w50uk237s8602df9t7.png

BT2020
قیمت 42هزارتومان

3ovtkr63y6sxfraxibeo.png

BT5020
قیمت 70 هزارتومان

up1e7yat9g71lxrd2ey2.png

BT8040
قیمت 95 هزارتومان

n7lzkyjntks6r69nskwa.png