هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام دوستان میخواستم ببینم بازی هایی مثل Assassin's Creed Valhalla و UFC4 برای PS4 هم عرضه شده؟
اگه برای PS4 هم هست، کسی میدونه چه ورژنی لازمه برای این بازی ها؟

آخرین ویرایش:

arefkia

کاربر سایت
Mar 24, 2018
7
سلام به همه رفقا، بنده برای دانلود دیتای بازی ها از نت های نامحدود استفاده میکردم که متاسفانه همه تعرفه ها برداشته شده، دوستان کسی پیشنهادی داره برای دانلود دیتاهای حجم بالا که به صرفه و سرعت بالایی داشته باشه...؟

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام به همه رفقا، بنده برای دانلود دیتای بازی ها از نت های نامحدود استفاده میکردم که متاسفانه همه تعرفه ها برداشته شده، دوستان کسی پیشنهادی داره برای دانلود دیتاهای حجم بالا که به صرفه و سرعت بالایی داشته باشه...؟
بسته نامحدود سه ساعته ایرانسل از ساعت ٢ تا ٧ صبح سرعتش هم بد نیس من یه بسته روزانه زدم بازی ولفنشاتین نیو کلوسوس + ١٠ گیگ آپدیت شو دانلود کردم تو سه ساعت

• Like
Reactions: arefkia

Cyberpunk 2077

کاربر سایت
Jun 23, 2019
74
همراه اول که هنوز هست یک ماهه ۱ تا ۱۱ نامحدود

• Like
Reactions: arefkia

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
آقایون یه راهنمایی میخواستم.
این موس و کیبورد رو هر بازی خودش مچ میشه ؟
View attachment 191358
Ps4 از موس و کیبورد پشتیبانی میکنه ولی متاسفانه فقط تعداد کمی از بازی ها قابلیت استفاده از موس و کیبورد رو پشتیبانی میکنن توی کنسول ها و اکثر بازی ها این قابلیت رو ندارن. ولی میتونید از موس و کیبورد تو سیستم و منو ها استفاده کنید

همراه اول که هنوز هست یک ماهه ۱ تا ۱۱ نامحدود
برای من همراه اول سرعتش از ١-٢ مگ بر ثانیه بیشتر نمیره ولی ایرانسل سرعتش به ۶ تا ٩ مگ هم میرسه

Attachments

• E5B27893-AB06-4155-8C4A-E8A2E1E2D230.png
    E5B27893-AB06-4155-8C4A-E8A2E1E2D230.png
    700.4 KB · مشاهده: 5
  • Love
Reactions: Rohshen

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
آقا سلام من ماه پیش یه PS4 SLIM نو گرفتم مدل Jet black-CUH2216B . حالا میخوام بدونم تولیدش مال چه سال و چه ماهی هستش . توی سایت ها گفته بودن‌پشتشو نگاه کنید و مثلا اگه فلان عدد روش نوشته بود مال این سه ماه از ساله ‌. ولی من دستگاه خودم رو پیدا نکردم و متوجه نشدم .عکسش هم میذارم اگه کسی میدونه بگه که مال چه سال و چه ماهی هستش .. 191620

arefkia

کاربر سایت
Mar 24, 2018
7
برای من همراه اول سرعتش از ١-٢ مگ بر ثانیه بیشتر نمیره ولی ایرانسل سرعتش به ۶ تا ٩ مگ هم میرسه
ممنون از پاسخ، ولی متاسفانه نمیدونم چرا بسته ایرانسل نامحدود 3 ساعتش مثله سابق نیستش برای من و اینکه سمت ما همراه اول زیاد جواب نیست...

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
آقا سلام من ماه پیش یه PS4 SLIM نو گرفتم مدل Jet black-CUH2216B . حالا میخوام بدونم تولیدش مال چه سال و چه ماهی هستش . توی سایت ها گفته بودن‌پشتشو نگاه کنید و مثلا اگه فلان عدد روش نوشته بود مال این سه ماه از ساله ‌. ولی من دستگاه خودم رو پیدا نکردم و متوجه نشدم .عکسش هم میذارم اگه کسی میدونه بگه که مال چه سال و چه ماهی هستش ..View attachment 191620
روی برچسب‌های پشت یا زیر کنسول یه DATE CODE باید باشه. اونو بگو چیه

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
سلام
برای یکی از اقوام قرار یک ps4 دست دوم بگیرم
cuh-1215a فکر کنم فت هست
این سری خرابی یا چیز خواستی نداره ؟و اینکه چند بگیرم خوبه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
برای یکی از اقوام قرار یک ps4 دست دوم بگیرم
cuh-1215a فکر کنم فت هست
این سری خرابی یا چیز خواستی نداره ؟و اینکه چند بگیرم خوبه
آخرین سری فت از بقیه فت ها بهتره ولی اگه اسلیم بتونید بگیرید بهتره، در هر صورت پاتو بکش کنار جوری نشه دوروز دیگه عیبی پیدا بشه یقه تو رو بگیرن

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
آخرین سری فت از بقیه فت ها بهتره ولی اگه اسلیم بتونید بگیرید بهتره، در هر صورت پاتو بکش کنار جوری نشه دوروز دیگه عیبی پیدا بشه یقه تو رو بگیرن
آخه این مورد مال یکی هست زیاد بازی نکرده
الان این آخرین سری هست ؟
و اینکه چند بگیرم خوبه ؟

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
سلام دوستان

دوست من 1 ماهی هستش که ps4 خریده

میخوام بدونم اگه متصل بشیم به اینترنت مشکلی براش پیش میاد ؟ چطوری بفهمم که مثلا هک شده یا آنلاک شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر