هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Salamashena1

کاربر سایت
Jan 19, 2019
3
سلام دوستان
من به یه مشکل عجیب برخوردم
البته شاید برای خودم عجیبه!
اونم اینکه کنسولم خود به خود روشن میشه!
بدون هیچ دلیلی! لطفا راهنمایی کنید ایراد از کجاست؟!

hamed00x

کاربر سایت
Dec 3, 2013
352
نام
حامد
سلام یه سری سوال دارم نمیدونم همش به اینجا ربط داره ولی لطفا راهنمایی کنید
من خودم pc گیمرم برای یکی از دوستان میخوام کنسول بگیرم در زمینه کنسول اماتورم لطفا راهنمایی کنید
1.یه ps4 slim 1tb کارکرده پیدا کردم 3100 با دوتا دسته به نظرتون قیمتش چطوره؟
2.فروشنده میگفت 20 تا بازی روز مثل rdr میریزه 500 که من سوال اصلیم در همین زمینه س خودم یخورده در مورد بازی های ترکیبی و هکی تحقیق کردم ولی متوجه نشدم
دوستم اصلا اینترنت نداره پس به نت وصل نمیشه ایا در این صورت بازیا قفل میشه یا برا کنسول مشکلی پیش میاد؟این روش دائمیه؟ یعنی ممکنه سونی جلو این روش رو بگیره و مثلا 6 ماه دیگه نشه اینطوری بازی ریخت و باید حتما اورجینال خرید؟این روش برای xbox هم استفاده شده؟؟
3.به نظرتون با توجه به موارد بالا کدوم کنسول برای من بهتره منظورم فقط بازی افلاین هست ps4 یا one s ?
ببخشید اگه زیاد نوشتم
ممنون

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
سلام این قضیه سونی ریواردز چیه ؟؟؟؟ من پارسال ثبت نام کردم بعد الان که رفتم نمیدونم این سونی ریواردز را رو کدوم اکانتم فعال کردم کسی میدونه چجوری میشه فهمید؟؟؟ یه چیز جالب دیگه هم اینکه کد هاییی که رو شماره موبایلم میومد از طرف یه شماره موبایل ایرانی بود ممنون میشم جواب بدین

axlxi

کاربر سایت
Jan 23, 2019
2
سلام
من میخوام ps4 بخرم
و یک سوالی درمورد اکانت های هکی داشتم
1- فرض کنید من یک اکانت هکی خریدم و دیتای چند از بازی های اون رو هم از قبل داشتم و به محض اینکه به اکانت وارد شدم بازی ها رو نصب میکنم و تا چند ماه دیگه آنلاین نمیشم ، خب میخوام بدونم توی این مدت تا زمانی که کنسول رو به اینترنت متصل نکنم بازی ها قفل نمیشن؟
2- قاعدتا اکانت های هکی پس از مدتی قفل میشن اما کنسول بن نمیشه ، میخواستم بدونم اگر چندبار این اتفاق بیافتد کنسول بن میشه؟
و درکل ممنون میشم اگر مطلبی کامل درباره اکانت های هکی ps4 و کلا این که بن شدن ps4 چیه بهم معرفی کنید با کمال تشکر

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود بر دوستان اقا ی مشکلی برام پیش امده دوستانی اگه اطلاع دارن ممنون میشم راهنمایی کنن

من 2 تا بازی دیجیتالی خریدم رو اکنتم بعد با دوستم داریم اشتراکی بازی میکنیم

امروز تو بازی این پیغام برام امده دلیلش چی هست و باید چیکار کنم !

application suspending 15 minutes because license cannot be verified

Attachments

• photo_2019-01-23_10-48-57.jpg
    photo_2019-01-23_10-48-57.jpg
    149.9 KB · مشاهده: 18

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
هیچ کاری نمی خواد بکنی خودش درست می شه
اگه نشد مشکل از اینرنتته هر وقت این اومد برو test internet connection رو بزن
درود بر دوستان اقا ی مشکلی برام پیش امده دوستانی اگه اطلاع دارن ممنون میشم راهنمایی کنن

من 2 تا بازی دیجیتالی خریدم رو اکنتم بعد با دوستم داریم اشتراکی بازی میکنیم

امروز تو بازی این پیغام برام امده دلیلش چی هست و باید چیکار کنم !

application suspending 15 minutes because license cannot be verified

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

• Like
Reactions: hosein me

axlxi

کاربر سایت
Jan 23, 2019
2
یه سوالی درمورد اکانت ترکیبی داشتم ، واقعا ممنون میشم پاسخ بدید
اگر من یک اکانت ترکیبی(هکی) بخرم و بازی ها رو نصب کنم و دیگه آنلاین نشم و زمانی که بخش داستانی تمام بازی ها رو تموم کردم اکانت رو حذف کنم قبل از اینکه آنلاین بشم و بازی ها قفل بشن و بعد آنلاین بشم ، اینجوری ریسک به صفر میرسه؟

آخرین ویرایش:

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
یه سوالی درمورد اکانت ترکیبی داشتم ، واقعا ممنون میشم پاسخ بدید
اگر من یک اکانت ترکیبی(هکی) بخرم و بازی ها رو نصب کنم و دیگه آنلاین نشم و زمانی که بخش داستانی تمام بازی ها رو تموم کردم اکانت رو حذف کنم قبل از اینکه آنلاین بشم و بازی ها قفل بشن و بعد آنلاین بشم ، اینجوری ریسک به صفر میرسه؟

ریسک چی به صفر برسه؟ ریسک بن کنسول که اصلا نیست

ریسک اینکه بازتون فقل بشه هست که اونم وقتی انلاین نشید بازیتون اصلا فقل نمیشه

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
چن تا سوال :
- توی ساپورت بازی نسخه اسلیم و پرو که تا چند سال دیگه ساپورت بشن تفاوتی هست ؟ یکی بیشتر یکی کمتر ؟
- از این cuh-xxxx میشه فهمید فریمور دستگاه چنده ؟ اگر هنوز دستگاه پلمپ باشه.
- اگر با اکانت هکی وارد اکانت یکی بشیم بازیاشم ادد کنیم دانلود کنیم و انلاین هم نشیم.الان توی اکانت طرفی که لاگین کردیم زده یکی وارد شده دیگه ؟ میبینه ؟ یه هیستوری از لاگین ها و مشخصات میندازه دیگه ؟؟ حتی اگر اکانتش رو دسکاری هم نکنیم ریپورت ممکنه بشیم اره ؟ بعد از چند بار ریپورت بن میشیم ؟

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
سلام دوستان الان فیفا19 تخفیف خورده شده 30 دلار ولی من 30 دلار ندارم میشه یکی بگه این پلاس دوروزه چجوری غعال میشه تا من فعالش کنم و بازیا بخرم با تخفیف پلاس ؟؟؟؟؟؟ اگه کسی هم کد تخفیف مخصوص فیفا یا کلی داره بفرسته ممنون میشم خیلی گیرم.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
چن تا سوال :
- توی ساپورت بازی نسخه اسلیم و پرو که تا چند سال دیگه ساپورت بشن تفاوتی هست ؟ یکی بیشتر یکی کمتر ؟
- از این cuh-xxxx میشه فهمید فریمور دستگاه چنده ؟ اگر هنوز دستگاه پلمپ باشه.
- اگر با اکانت هکی وارد اکانت یکی بشیم بازیاشم ادد کنیم دانلود کنیم و انلاین هم نشیم.الان توی اکانت طرفی که لاگین کردیم زده یکی وارد شده دیگه ؟ میبینه ؟ یه هیستوری از لاگین ها و مشخصات میندازه دیگه ؟؟ حتی اگر اکانتش رو دسکاری هم نکنیم ریپورت ممکنه بشیم اره ؟ بعد از چند بار ریپورت بن میشیم ؟
سلام.
- بعید میدونم تا آخرش یکی کمتر بیشتر بشه. روی هردو میاد فقط پرفورمنس یه کمی فرق داره.
- با اکانت هکی وارد بشید باید اکتیو رو بزنید وگرنه فایده نداره ، این موضوع حتما ثبت میشه ، اگه رمز و ایمیل عوض نشه ، با اکانت طرف خرید نکنید ، معمولا خطری تهدید نمیکنه و بن نمیشید ولی خب خیلی شفاف نیست این موضوعات . اگه طرف بخواد آفلاین بازی کنه (که معمولا آنلاین بازی میکنن تا آفلاین) تازه اون موقع میفهمه گزارش میده ، بازیهای شما قفل میشه.

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
سلام.
- بعید میدونم تا آخرش یکی کمتر بیشتر بشه. روی هردو میاد فقط پرفورمنس یه کمی فرق داره.
- با اکانت هکی وارد بشید باید اکتیو رو بزنید وگرنه فایده نداره ، این موضوع حتما ثبت میشه ، اگه رمز و ایمیل عوض نشه ، با اکانت طرف خرید نکنید ، معمولا خطری تهدید نمیکنه و بن نمیشید ولی خب خیلی شفاف نیست این موضوعات . اگه طرف بخواد آفلاین بازی کنه (که معمولا آنلاین بازی میکنن تا آفلاین) تازه اون موقع میفهمه گزارش میده ، بازیهای شما قفل میشه.
الان من میخوام یه دست دو پرو 5.05 بگیرم از یکی.
از کجا بفهمم بن نشده ؟ انلاین بشیم خودش بدون اجازه و اتومات اپدیت میکنه یا میشه کنسل کرد ؟ سریع فقط بفهمم بن شده یا نه و بعد افلاین بشم.
نوی کپی خور اصلا گیر میاد الان ؟

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
دوستان این دکمه R2 کنسول من ، این پلاستیک زیرش ، ساییده شده و به همین خاطر 100% فشار رو اعمال نمیکنه
تو بعضی بازیها به مشکل میخورم، مثل گاز دادن به ماشین تو فار کرای 5 ، یا تیر اندازی با شاتگان تو رد دد 2

راه حلی براش نیست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر