هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
کسی میتونه یه ایالت که مالیات شامل اش نمیشه رو معرفی کنه؟و اینکه اصلا از چه طریقی میشه تغییر داد آدرس رو؟از خود کنسول نمیشه و حتما باید از سایت رفت،درسته؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,810
نام
حامد
کسی میتونه یه ایالت که مالیات شامل اش نمیشه رو معرفی کنه؟و اینکه اصلا از چه طریقی میشه تغییر داد آدرس رو؟از خود کنسول نمیشه و حتما باید از سایت رفت،درسته؟
فلوریدا. پارسال به خاطر سیل ی هم که اومد سونی یه ماه پلاس هدیه داد.
فکر میکنم از خود کنسول هم بشه تغییر داد

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

MftFM

کاربر سایت
Nov 1, 2010
11
ورژن فعلی من 5.55 نمیخام برای جیلبریک آپدیت کنم
حالا ایا میشه من هارد دستگاه که 5.55 در بیارم و هارد دیگه ای بزارم آپدیت کنم بعدا همون هارد رو بزارم برای 5.55 ؟؟

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
ورژن فعلی من 5.55 نمیخام برای جیلبریک آپدیت کنم
حالا ایا میشه من هارد دستگاه که 5.55 در بیارم و هارد دیگه ای بزارم آپدیت کنم بعدا همون هارد رو بزارم برای 5.55 ؟؟
اطلات فریمور در جایی شبیه به بایوس کنسول ذخیره میشه و با تعویض هارد تغییری نمیکنه.

• Like
Reactions: MftFM

mir.parsa

کاربر سایت
Nov 25, 2018
12
اگه ممکنه لطف کنید من و راهنمایی کنید.من وقتی دستگاه و روشن کردم...دیدم دسته رو نمی شناسه.با کابل وصل کردم بازم نمی شناخت فقط دسته چراغ ابی چشمک زن داشت.رفتم تو سیف مود همه گزینه ها رو امتحان کردم.بازم تغییری حاصل نشد.حتی سیستم عامل و دانلود کردم دوباره توسیف مود نصب کرد.وقتی نصب تموم شد و دستگاه می اد صفحه اول که بالا می اد و راهنما می نویسه که دسته رو با کابل وصل کن .وصل می کم ولی بازم دستگاه دسته رو نمی شناسه...لطفا اگه کسی تجربه و اطلاعی داره راهنمایی کنه.

Dorian

کاربر سایت
Nov 29, 2018
4
اگه ممکنه لطف کنید من و راهنمایی کنید.من وقتی دستگاه و روشن کردم...دیدم دسته رو نمی شناسه.با کابل وصل کردم بازم نمی شناخت فقط دسته چراغ ابی چشمک زن داشت.رفتم تو سیف مود همه گزینه ها رو امتحان کردم.بازم تغییری حاصل نشد.حتی سیستم عامل و دانلود کردم دوباره توسیف مود نصب کرد.وقتی نصب تموم شد و دستگاه می اد صفحه اول که بالا می اد و راهنما می نویسه که دسته رو با کابل وصل کن .وصل می کم ولی بازم دستگاه دسته رو نمی شناسه...لطفا اگه کسی تجربه و اطلاعی داره راهنمایی کنه.
کنسول رو خاموش کنید کنترلری که نمیشناسه رو از طریق کابل یو اس بی وصل کنید حالا کنسول رو روشن کنید و سریعا دکمه PS رو نگه دارید بالا اومد باید شناخته شده باشه اگه نشد اینبار کمی دیرتر دکمه PS فشار بدید قبل اینکه بوت بالا بیاد (زمانی که چراغ آبی کنسول چشمک میزنه) اگه اینبار هم نشد چون گفتید ریبیلد دیتا هم کردید اینبار کنترلر رو ریست کنید و بعد دوباره مراحل بالا رو انجام بدین

برای ریست کردن کنترلر ابتدا کنسول رو خاموش کنید و مطمئن باشید کنترلر شارژ داره حالا با یه سنجاق پشت دسته بالا سمت راست داخل حفره رو برای چند ثانیه نگه دارید تا ریست بشه

Attachments

• AB92C7D0-6455-4639-863C-A398A0F450C9.jpeg
    AB92C7D0-6455-4639-863C-A398A0F450C9.jpeg
    37.2 KB · مشاهده: 12

mir.parsa

کاربر سایت
Nov 25, 2018
12
کنسول رو خاموش کنید کنترلری که نمیشناسه رو از طریق کابل یو اس بی وصل کنید حالا کنسول رو روشن کنید و سریعا دکمه PS رو نگه دارید بالا اومد باید شناخته شده باشه اگه نشد اینبار کمی دیرتر دکمه PS فشار بدید قبل اینکه بوت بالا بیاد (زمانی که چراغ آبی کنسول چشمک میزنه) اگه اینبار هم نشد چون گفتید ریبیلد دیتا هم کردید اینبار کنترلر رو ریست کنید و بعد دوباره مراحل بالا رو انجام بدین

برای ریست کردن کنترلر ابتدا کنسول رو خاموش کنید و مطمئن باشید کنترلر شارژ داره حالا با یه سنجاق پشت دسته بالا سمت راست داخل حفره رو برای چند ثانیه نگه دارید تا ریست بشه
خیلی ممنون از راهنمایی تون.امتحان می کنم و دوباره اطلاع می دم

متاسفانه همچنان دستگاه دسته رو نمی شناسه.دسته های دیگرم چک کردم همین شرایط رو داشت...وقتی دکمه ps دسته رو می زنم چراغ دسته به صورت ابی چمک زن می زنه

Last edited by a moderator:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
سلام .ps4 گرفتم بالاخره . الان دو موردی هست
1- به مانیتور وصل کردم صدا ندارم . جک صدا رو زدم رو دسته و از اونجا به اسپیکر ولی هم نمیشه بازی کرد (جلوی دست و پا رو می گیره) هم صدا خیلی ضعیفه و ( اسلیمه ) هیچ راه حل دیگه ای نداره ؟

2- این دسته ها موقع شارژ هی باید چراغ نارنجی شون چشمک بزنه ؟(تو حالت rest mode ) دارم شارژ می کنم .
و اینکه دو یک بازی مثل مورتال کامبت ، دو تا دسته رو به صورت همزمان نمی شناخت ! ( به خاطر ضعیف بودن باطریه یعنی ؟) هر کدوم رو دکمه ps میزدی می یومد تو انتخاب یوزر بعد دسته آبی می شد ، اون یکی دسته نارنجی . طبیعیه ؟

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
1- به مانیتور وصل کردم صدا ندارم . جک صدا رو زدم رو دسته و از اونجا به اسپیکر ولی هم نمیشه بازی کرد (جلوی دست و پا رو می گیره) هم صدا خیلی ضعیفه و ( اسلیمه ) هیچ راه حل دیگه ای نداره ؟

2- این دسته ها موقع شارژ هی باید چراغ نارنجی شون چشمک بزنه ؟(تو حالت rest mode ) دارم شارژ می کنم .
و اینکه دو یک بازی مثل مورتال کامبت ، دو تا دسته رو به صورت همزمان نمی شناخت ! ( به خاطر ضعیف بودن باطریه یعنی ؟) هر کدوم رو دکمه ps میزدی می یومد تو انتخاب یوزر بعد دسته آبی می شد ، اون یکی دسته نارنجی . طبیعیه ؟
1- می تونی از خروجی صدای اوپتیکالش استفاده کنی
2- آره چشمک می زنه
3- توی هر یوزر نمی تونی بیشتر از 1 دسته فعال کنی؛ باید یا یوزر جدیدی بسازی یا توی اکانت دیگه بازی کنی

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

• Like
Reactions: zerio and saeed_sg

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک

برای صدا به غیر از گزینه اپتیک که طبیعتا اسپیکر هاش گرونن میتونید از کارت صدا استفاده کنید بعضی مدل ها روی ps4 جواب میدن

• Like
Reactions: zerio and saeed_sg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
2- آره چشمک می زنه
3- توی هر یوزر نمی تونی بیشتر از 1 دسته فعال کنی؛ باید یا یوزر جدیدی بسازی یا توی اکانت دیگه بازی کنی
مدل اسلیم خروجی اپتیکال رو نداره.

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
برای صدا به غیر از گزینه اپتیک که طبیعتا اسپیکر هاش گرونن میتونید از کارت صدا استفاده کنید بعضی مدل ها روی ps4 جواب میدن

آموزشش هست تو همین انجمن ولی تصاویرش پاک شده و من نحوه ی نصبشون رو بلد نیستم . یه راهنمایی می فرمایید . و اینکه چون این اسلیمه اپتیکال نداره.

2- آره چشمک می زنه

3- خوب چه طور بازی های دو نفره مثل فیفا و مورتال و ... رو تو یه اکانت به دو دسته و دو نفری بازی می کنن اونوقت ؟

Last edited by a moderator:

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
آموزشش هست تو همین انجمن ولی تصاویرش پاک شده و من نحوه ی نصبشون رو بلد نیستم . یه راهنمایی می فرمایید . و اینکه چون این اسلیمه اپتیکال نداره.
آموزش خاصی نداره باید یک کارت صدای usb تهیه کنید و به کنسول بزنید و از طریق اون صدا بگیرید
فقط بعضی مدل ها با ps4 سازگاری دارن باید قبلش مطمئن شد
این لینک یک نمونه اگر راست گفته باشه
کارت صدای اکسترنال USB2.0 مناسب برای کنسول بازی PS4

• Like
Reactions: saeed_sg and zerio

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر