هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان چند تا سوال در مورد پلاس و ریجن اکانتا دارم

1 - اکثر بازی هایی که توی بازار پیدا میشه ریجن 2 هستش و اکانت PSN من ریجن 1 یعنی امریکا
حالا مثلا من دیسک یه بازی رو گرفتم و میخوام به صورت دیجیتالی دی ال سی هاش رو بگیرم
باید اکانت ریجن 2 بسازم ؟ آخه تو بازی driveclub وقتی با اکانت امریکا میزنم که قسمت های اضافی بازی رو بخرم ارور میده ! اما با یه اکانت انگلیس تست کردم درست بود

2 - اگر با اکانت ریجن 2 دی ال سی ها رو بخرم
بعد میتونم با همون اکانت اصلیم که همون اکانت امریکا هستش بازی کنم به همراه محتویاتی که خریدم ؟

3 - الان قیمت پلاس و گیفت کارت پلی استیشن واسه کشورای مختلف متفاوته
مثلا واسه امارات خیلی ارزون تر از امریکا و انگلیسه
تفاوتی نداره هرکدوم رو بخرم ؟
1. بله
2. بله
درمورد سوال سوم اطلاع ندارم چون فقط با اکانت آمریکا خرید میکنم.

• Like
Reactions: AhmadGr

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان چند تا سوال در مورد پلاس و ریجن اکانتا دارم

1 - اکثر بازی هایی که توی بازار پیدا میشه ریجن 2 هستش و اکانت PSN من ریجن 1 یعنی امریکا
حالا مثلا من دیسک یه بازی رو گرفتم و میخوام به صورت دیجیتالی دی ال سی هاش رو بگیرم
باید اکانت ریجن 2 بسازم ؟ آخه تو بازی driveclub وقتی با اکانت امریکا میزنم که قسمت های اضافی بازی رو بخرم ارور میده ! اما با یه اکانت انگلیس تست کردم درست بود

2 - اگر با اکانت ریجن 2 دی ال سی ها رو بخرم
بعد میتونم با همون اکانت اصلیم که همون اکانت امریکا هستش بازی کنم به همراه محتویاتی که خریدم ؟

3 - الان قیمت پلاس و گیفت کارت پلی استیشن واسه کشورای مختلف متفاوته
مثلا واسه امارات خیلی ارزون تر از امریکا و انگلیسه
تفاوتی نداره هرکدوم رو بخرم ؟
سوم خير ولي كلا تخفيفات ريجن٢ خيلي از يك بهتره

• Like
Reactions: rezab and AhmadGr

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خیلی ممنون
امارات هم ریجن 2 حساب میشه دیگه درسته ؟ آخه یه جا پیدا کردم فروش ویژه میده مدت محدود خیلی ارزون میده پلاس رو
اره دو
اونارو از توي كنسول درميارن ميفروشن

• Like
Reactions: rezab and AhmadGr

mojtaba.barani

کاربر سایت
Jun 6, 2018
3
سلام دوستان،من میخواستم ی گیم سنترps4 بزنم و الان برای بازی ها که چجوری تهیه کنم ب مشکل برخوردم،فیزیکی ک خیلی گرون در میاید ک بخوای واسه هر کنسول چندتا بازی بخری،دیجیتال هم از بن شدن میترسم ک سرمایم از دست ب
ره ممنون میشم راهنماییم کنید

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
دوستان من رفیقم رو اکانتش چند تا بازی دیجیتالی خریده منم میخواستم باهاش شریک بشم مشترک استفاده کنیم
1) همین که یوزر و پسوورد اکانتش رو ازش بگیرم وارد کنسول خودم کنم کافیه یاباید active as primary هم بکنم؟؟
2- در این حالت بازی ها واسه من ظرفیت دو میشن و واسه رفیقم ظرفیت سه ؟؟؟

ممنون از جواب

سلام دوستان،من میخواستم ی گیم سنترps4 بزنم و الان برای بازی ها که چجوری تهیه کنم ب مشکل برخوردم،فیزیکی ک خیلی گرون در میاید ک بخوای واسه هر کنسول چندتا بازی بخری،دیجیتال هم از بن شدن میترسم ک سرمایم از دست ب
ره ممنون میشم راهنماییم کنید
پس باید خودت بازی ها رو دیجیتالی بخری و هرکدوم رو هم میتونی از سه ظرفیتش استفاده کنی و رو سه تا کنسول داشته باشیش
یعنی هر بازی واسه 3 کنسول مختلف قابل استفاده است ؛)

ekhlasi

کاربر سایت
Jul 16, 2013
72
شما باید همون بازی خراب رو از روی هارد خارجی دوباره بریزین هارد داخلی درست میشه.ممنون.

سلام
این ارور چیه هست؟؟
بعضی وقت ها این ارور میاد.
Cannot srart the application
(Ce-38612-0)
شما باید همون بازی خراب رو از روی هارد خارجی دوباره بریزین هارد داخلی درست میشه.ممنون.

Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان من رفیقم رو اکانتش چند تا بازی دیجیتالی خریده منم میخواستم باهاش شریک بشم مشترک استفاده کنیم
1) همین که یوزر و پسوورد اکانتش رو ازش بگیرم وارد کنسول خودم کنم کافیه یاباید active as primary هم بکنم؟؟

ممنون از جواب
باید از رو کنسول خودش دی اکتیو کنه بعدش شما که میزنی رو کنسولت همونجا گزینه اکتیوم هست میزنی اکتیو میشه
اگه رو دستگاهت اکتیوش کنی میشی ظرفیت ۲

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
سلام دوستان کسی قیمت دقیق ps4 الان رو داره؟ هم یه ترا هم ۵۰۰ و اینکه بنظرتون کنسول ها که الان بفروش میرسه رو چه ورژن اپدیتی هستند 5.05 یا 5.55؟

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان من که میخوام تازه و برای اولین بار PS4 بگیرم PRO بگیرم یا SLIM؟ چه تفاوت هایی دارن و پیشنهاد شما چیه ؟
ممنون.
مسلما که پرو از هر نظر بهتره تو بعضی بازی ها حتی تو پنل های Full HD گرافیک روشنتر و روانتری میده و 4K هم برای پنل های 4k داره منتها 4k واقعی نمیده بلکه آپ اسکلینگ میکنه و خروجی تصویر 4k میده به غیر از این موارد تفاوت چندانی با اسلیم یا فت نداره و با وجود قیمت بالای کنسول ها اگه تلویزیون 4k نداری همون اسلیم بخری بهتره چون پرو واقعا قیمت بالایی داره تو بازار

سلام دوستان کسی قیمت دقیق ps4 الان رو داره؟ هم یه ترا هم ۵۰۰ و اینکه بنظرتون کنسول ها که الان بفروش میرسه رو چه ورژن اپدیتی هستند 5.05 یا 5.55؟
تمام کنسول های موجود تو بازار به شرط پلمپ بودن ورژن ۴.۷۳ به پایین رو دارن سری ۲۱۱۶ ها و سری ۷۱۱۶ ها که تولید ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ هم هستند ورژن ۴.۷۳ هستند بقیه کنسول که دیگه پایینتر میشن.

Last edited by a moderator:

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364

ممنون از جواب

باید از رو کنسول خودش دی اکتیو کنه بعدش شما که میزنی رو کنسولت همونجا گزینه اکتیوم هست میزنی اکتیو میشه
اگه رو دستگاهت اکتیوش کنی میشی ظرفیت ۲
اون رفیقم چجوری از رو کنسول خودش دی اکتیو کنه؟ روشش چیه؟

با این وضعیتی که میش اومده و بازی اکثرا رجین ۲ شدن عملا اکانت رجین ۱ بلااستفاده شده برای DLC
چه وضعیتی پیش اومده؟ چی شده مگه؟
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه،من زیاد سر در نمیارم از این موضوعات اگه فروشگاه مطمئن سراغ دارید بگید
صفحه قبل جوابت رو دادم :)

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه،من زیاد سر در نمیارم از این موضوعات اگه فروشگاه مطمئن سراغ دارید بگید
همون ظرفیتی بخر انلاین که نمیخواد کسی بشه گیم نت بگیر راحت بازی کنن فیزیکی اصلا نباید بخری مگر بازی های قدیمی که با ۵۰ ۶۰ تومن بتونی بخری مثل گاد اق وار ۳ ریمستر و فالوت

• Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر