هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

aligamerps

کاربر سایت
Jun 3, 2018
3
آقا چند وقته پیامای اکانتم همش پاک شده دیگه هم نمیتونم به کسی پیام بدم
البته پیاما برام میاد ولی میزنم باز میشه میپره بیرون
فقط رو کنسولمه رو گوشیم پیاما هست ولی پیام میدم نمیره
اگه کسی میدونه برا چیه لطفا بگه

Mr.Gold

کاربر سایت
Nov 17, 2013
136
سلام دوستان

1.این قضیه بازی ریختن رو Ps4 چیه؟ توسط اکانت های هکی یا Share شده بازی هارو رو کنسول میریزن درسته؟به نظرتون ارزش داره؟

2. من الان god of war رو فیزیکی بخرم یا اینکه به نظرتون دیجیتالی از PSN بگیرمش ؟

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
سلام دوستان

1.این قضیه بازی ریختن رو Ps4 چیه؟ توسط اکانت های هکی یا Share شده بازی هارو رو کنسول میریزن درسته؟به نظرتون ارزش داره؟

2. من الان god of war رو فیزیکی بخرم یا اینکه به نظرتون دیجیتالی از PSN بگیرمش ؟
1 الان سه نوع
اکانت های هکی
اکانت های ظرفیتی
کنسول های هک شده
اکانت های هکسی ارزش داره بازیهای جدید نهایتا 40 تومن پول میدی هم افلاین و هم انلاین استفاده میکنی البته خطر بن شدن هم داره اکانت های ظریفی مراتب گرون تر و احتمال هک شدن پایینتره دستگاه های هم که هک فریمورشون اومده کلا بازیها رایگان میشه براشون ولی فعلا کسی بن نشده و هنوز 50 50 که سونی متوجه کنسول هک شده میشه یانه

2 فیزیکی بخر لذت باز کردن قاب و.. از دست فروششم راحت تره

• Like
Reactions: rezab and Mr.Gold

Mr.Gold

کاربر سایت
Nov 17, 2013
136
ممنون عزیز
1-پس اکانت های ظرفیتی همون قضیه Sharing هست و قانونیه البته یه مشکلاتی هم داره مثلا اینکه اکانت طرف همیشه رو primary هست و حتما باید از رو Ps4 طرف اکانت deactivate بشه

2- در مورد God of war فراموش کردم بگم که منظورم از لحاظ قیمت بود فیزیکی قیمتش فکر کنم بیشتر باشه نسبت به دیجیتالی ظاهرا بازی چند گیگی هم آپدیت داده

aligamerps

کاربر سایت
Jun 3, 2018
3
سلام ببخشید میخواستم بدونم چرا کنسول من قسمت output to Headphone رو نداره؟
اخه با این بخش میشه صدای کنسولو به دسته انتقال داد و با هدفون یا هندسفری صدای بازیرو گوش داد.
اگه روش دیگه ای برای انتقال صدای کنسول به دسته وجود داره لطفا بهم بگید.
هنزفری رو که زدی دکمه پلی استیشن رو نگه دار برو رو قسمت Sound and Device از اونجا چت آیودو رو بزار رو آل آیودو
میتونی هم بری آنالوگ بخری با هدفون بلوتوثی این کارو بکنی

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان یه سوال میگن کنسول های اکبتد رو بعضی مغازه دارها خودشون برچسب پلمپ میزنن واقعا روش تشخیص کنسول اکبند با کنسول در حد نو چیه؟؟

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام دوستان
من یهps4 pro
به کد CUH-7116 خریدم اما وقتی جعبه رو باز کردم دیدم روی جعبه کد CUH-7016 نوشته شده.
لطفا راهنمایی کنید آیا باید یکی باشه این کد؟یا باید پس بدم کنسول رو؟
عکس هاش رو هم میزارم ببینید،خیلی ممنون
اصولا کد جفتش باید یکی باشه باز دوستانیکه پرو دارن بهتر میدونن

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
ممنون عزیز
1-پس اکانت های ظرفیتی همون قضیه Sharing هست و قانونیه البته یه مشکلاتی هم داره مثلا اینکه اکانت طرف همیشه رو primary هست و حتما باید از رو Ps4 طرف اکانت deactivate بشه

2- در مورد God of war فراموش کردم بگم که منظورم از لحاظ قیمت بود فیزیکی قیمتش فکر کنم بیشتر باشه نسبت به دیجیتالی ظاهرا بازی چند گیگی هم آپدیت داده
دیجیتالی اگه منظورتون قانونی که براسا قیمت دلار یه گیفت کارت 6 دلاری میخری وارد میکنی بعد بازی میخری اما فیزیکی ارزون تر پیدا میشه باید بگردی دیروز یه جا دیدم دست دوم میگفت 290 چند متر اونورتر اک میگفت 250
اگه دیجیتالی با یکی از دوستانت بگیری نصف میشه هزینه ات

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان يه سوال داشتم كه نميدونم چجوري منظورمو برسونم.

من مثلا يه اكانت دارم كه قبلا باهاش آنلاين ميشدم و تروفي هامو تو شبكه PSN ثبت مي كردم و بنا به دلايلي چند ماهي هست كه ديگه باهاش آنلاين نميشم ولي در همين مدت كلي بازي جديد روش انجام دادم و تروفي هاشون به صورت آفلاين به اكانتم اضافه شدن.

حالا سوالي كه پيش مياد اينه كه من اگه بخوام اطلاعات همين اكانتمو تو يه كنسول جديد وارد كنم، فقط تا اون تروفي هايي نمايش داده ميشن كه آخرين بار چند ماه پيش تو كنسول قديمي آنلاين شدم و ثبتشون كردم يا اين تروفي هايي كه تو اين مدتي كه آفلاين بودم و به اكانتم اضافه شدن هم نشون داده ميشن ؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,798
نام
حامد

من مثلا يه اكانت دارم كه قبلا باهاش آنلاين ميشدم و تروفي هامو تو شبكه PSN ثبت مي كردم و بنا به دلايلي چند ماهي هست كه ديگه باهاش آنلاين نميشم ولي در همين مدت كلي بازي جديد روش انجام دادم و تروفي هاشون به صورت آفلاين به اكانتم اضافه شدن.

حالا سوالي كه پيش مياد اينه كه من اگه بخوام اطلاعات همين اكانتمو تو يه كنسول جديد وارد كنم، فقط تا اون تروفي هايي نمايش داده ميشن كه آخرين بار چند ماه پيش تو كنسول قديمي آنلاين شدم و ثبتشون كردم يا اين تروفي هايي كه تو اين مدتي كه آفلاين بودم و به اكانتم اضافه شدن هم نشون داده ميشن ؟
با اون دستگاهی که تروفی افلاین گرفتین و روی همون اکانت باید انلاین بشین تا تروفی ها ثبت بشه. بعد رو همه دستگاه ها میاد. اگر با دستگاه افلاینه سینک نکنید اکانت رو روی دستگاه جدید برنید همون تروفی های قدیم میاد.

• Like
Reactions: THE BEST BOY

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza

تروفی هایی که چند ماه پیش سینک کردی

• Like
Reactions: THE BEST BOY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر