هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
واسه انلاین بازی کردن چه سرعتی از اینترنت خوبه؟
سرعت خیلی اهمیت نداره. از سرعت 512 به بالا جواب می ده. مسئله ای که خیلی اهمیت داره پینگه که نباید تایمش از یه حدی حدود 70 میلی ثانیه بالاتر بره یا قطع و وصل بشه.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

• Like
Reactions: rezab

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
همه این کارا رو کردم حتی مودم رو از پشت ریست کردم بازم فرقی نکرد
یعنی با همه پورتا و دو تا کابل لن هم روی کامپیوتر تست کردم هم رو PS4
همشون رو کامپیوتر سالم کار میکنن اما تو کنسول مشکل داره !!!
خودمم تعجب میکنم که با یه مودم دیگه مشکل حل شد ! در حالی که احتمال میدادم از کنسول باشه
این موارد گاهی پیش میاد خصوصا مودم هایی که خیلی جدید نباشند مشکل از فریمور شون هست من با تلوریونم همچین مشکلی داشتم با کامپیوتر کاملا سالم بود ولی به تلوزیون وصل نمیشد تصور میکردم حتما مشکل از تلوزیون باشه ولی بعدا که مودم جدید گرفتم درست به تلوزیون هم وصل شد.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: AhmadGr

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
سلام دوستان ps4 دارای هارد 500 گیگ فقط در سری های اول ساخت کنسول هستش؟؟؟
یعنی ps4 slim 500 گیگ که سال ساختش 2015 یا 2016 باشه وجود نداره؟؟؟؟

سلام
چجوری میشه تاریخ ساخت کنسول را فهمید؟؟
من الان میخوام ps4 را بگیرم چیا را باید چک کنم که یه وقت دست دوم نباشه؟؟

Last edited by a moderator:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام دوستان
من تا حالا از اکانت های اشتراکی استفاده نکردم. الان میخواستم یک ظرفیت ٢ بگیرم. سوالم در رابطه با اکتیو کردن اکانت هست. الان پلاسم رو با یکی اشتراکی استفاده میکنم و اکانت اون روی کنسولم اکتیو هست. حالا بخوام اکانت ظرفیت دوم رو بگیرم و اکتیو کنم تا روی اکانت خودم بازی کنم، این اکانتی که قبلا اکتیو کردم ، پلاس اش میپره؟ اصلا بخوام ساده بگم در کل فقط یک اکانت قابلیت اکتیو شدن داره روی کنسول؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
سلام
چجوری میشه تاریخ ساخت کنسول را فهمید؟؟
من الان میخوام ps4 را بگیرم چیا را باید چک کنم که یه وقت دست دوم نباشه؟؟
اون سری قدیمی ها رو جعبه میزد الان دیگه خودش دسته بندی میکنه 1216 و 2116 معلوم میشه ساختش جدیده و مال 2018 یا 2017

• Like
Reactions: abbas 007

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
500 گیگ اسلیم جدید هم وجود داره. تاریخ تولید در حد سال رو از روی همون سری ساخت میشه حدودا متوجه شد البته رابطه ای با دست دوم بودن نداره کنسول آکبند تولید سال‌های قبل هم هنوز در بازار هست و از طرفی هم ممکنه دسته دوم تولید امسال روهم جای آک بفروشند بهرحال کار کرده بودن رو فقط اینکه از جای معتبر بخری جور دیگه نمیشه مطمئن شد.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: abbas 007

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان
من تا حالا از اکانت های اشتراکی استفاده نکردم. الان میخواستم یک ظرفیت ٢ بگیرم. سوالم در رابطه با اکتیو کردن اکانت هست. الان پلاسم رو با یکی اشتراکی استفاده میکنم و اکانت اون روی کنسولم اکتیو هست. حالا بخوام اکانت ظرفیت دوم رو بگیرم و اکتیو کنم تا روی اکانت خودم بازی کنم، این اکانتی که قبلا اکتیو کردم ، پلاس اش میپره؟ اصلا بخوام ساده بگم در کل فقط یک اکانت قابلیت اکتیو شدن داره روی کنسول؟
شما همزمان ميتوني 18 اكانت بزني primary كني و منافاتي هم با بقيه نداره

يه مجتمع خيلي bozorg هست تو اصفهان از اون بخر

Last edited by a moderator:

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
شما همزمان ميتوني 18 اكانت بزني primary كني و منافاتي هم با بقيه نداره
با حفظ احترام به نظر دوستمون، هر دستگاه PS4 پذیرش نهایتا 16 اکانت به صورت همزمان را دارد.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
سلام ps4 slim 500 را الان قیمت گرفتم 1760 به نظرتون قیمتش خوبه یا بالا گفته لطفا اگه کسی میدونه جوابشو زود بگه چون عصری میخوام بخرم یه وقت قیمت بالا نگفته باشه.

• Like
Reactions: se.phi.roth

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
سلام ps4 slim 500 را الان قیمت گرفتم 1760 به نظرتون قیمتش خوبه یا بالا گفته لطفا اگه کسی میدونه جوابشو زود بگه چون عصری میخوام بخرم یه وقت قیمت بالا نگفته باشه.
بنظرم 1 ترا بخر قیمتشم حدودا 1850-1900 هست

Ghost.

کاربر سایت
Oct 14, 2014
49
نام
پویا
من ذوتا دسته دارم میخوام یکیشو بفروشم فقط مشکل اینه الان نمیدونم کدوم دسته فابریکه خوده کنسوله کدومو بعدا خریدم.کسی میدونه چطور میشه دسته خوده کنسولو تشخیص داد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر