هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام دوستان
آقا این کنسولایی که از قبل روش 30 تا بازی ریختن چه جوریه اعتماد کنیم
قیمتش هم اگه کشی میدونه بگه لطفا
درود
فکر کنم یه چند صفحه میگشتی جوابتون رو پیدا میکردین
ولی خب جهت اطلاعتون این کنسول ها رو با اکانت های هکی پر بازی کردن
یعنی فرضا 5تا اکانت هکی که 30-40 تا بازی داره گذاشتن رو کنسول و دیتا ریختن و دارن میفروشن
شما باهاش نمیتونی انلاین شی و خطر بن شدن هم داره
(اینا علاوه بر بحث شرعیش هست)

• Like
Reactions: mikelwar

Twisted Mind

کاربر سایت
Feb 11, 2016
31
سلام دوستان، امروز میخواستم از پلاس 14روز تریال اکانتم استفاده کنم میگه حتما باس کردیت کارت وارد کرده باشید، ولی من کردیت کارت ندارم چطور میتونم ازین 14روز پلاس استفاده کنم؟
خب بسیار واضحه...نمی تونید :)

دوستان چطوری می تونم دیتای یه بازی رو که خودم روی کنسول دارم ، به یکی از دوستام بدم ؟ (به غیر از فرمت کردن هارد با PS4 و کپی دیتای بازی روی اون)
یه ویدیو چند وقت پیش تو یوتیوب دیده بودم که با لن دوتا کنسول رو به هم وصل کرده بود و دیتا رو کپی میکرد رو اون یکی. (میشه ؟)

Last edited by a moderator:

mohsen_75

کاربر سایت
Jul 8, 2017
21
دوستان یکی دوتا بازی خوب انلاین که سروراش هم تو ایران مشکلی نداشته باشه بشه راحت بازی کرد رو بهم معرفی میکنید؟به غیر از bf1 البته
و اینکه میگن سرورای for honor مشکل داره و ضعیفه درسته؟ یا میشه بازی کرد؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان یکی دوتا بازی خوب انلاین که سروراش هم تو ایران مشکلی نداشته باشه بشه راحت بازی کرد رو بهم معرفی میکنید؟به غیر از bf1 البته
چ سبکی باشه؟
تو سبک بقا و زامبی هست 7 days to die ایرانی هم توش هست کار تیمی هم هست :D

Twisted Mind

کاربر سایت
Feb 11, 2016
31
Overwatch, Tom Clancy's Rainbow Six Siege , GTA V رو من خودم بازی میکنم و مشکلی ندیدم تا حالا تو سرورها.

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
سلام دوستان، امروز میخواستم از پلاس 14روز تریال اکانتم استفاده کنم میگه حتما باس کردیت کارت وارد کرده باشید، ولی من کردیت کارت ندارم چطور میتونم ازین 14روز پلاس استفاده کنم؟
من می خوام از 7 روز رایگان برنامه ی playstation now استفاده کنم ولی اونم اکانت کردیت کارت می خواد !!!
اگر رایگانه دیگه چرا کردیت کارت می خواد !

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
من می خوام از 7 روز رایگان برنامه ی playstation now استفاده کنم ولی اونم اکانت کردیت کارت می خواد !!!
چون بعد از رایگانیش از حساب کم میکنه برای مدت یه ماه
این قانون تمام فری هاست

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,815
نام
حامد
نمیدونم شما از چه اینترنتی استفاده میکنید. ولی تا اونجا که روی کاغذ معلومه با پینگ و سرعت اینترنت ایران نمیشه به خوبی از این سرویس استفاده کرد

الان دیدم که فریمور 4.72 اومد. چه تغییراتی داشته؟

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
نمیدونم شما از چه اینترنتی استفاده میکنید. ولی تا اونجا که روی کاغذ معلومه با پینگ و سرعت اینترنت ایران نمیشه به خوبی از این سرویس استفاده کرد
من از 4g استفاده می کنم ... اگر تو منطقتون سرعت و پینگ خوب باشه می شه استفاده کرد
تو مشخصات مورد نیازش نوشته مینیمومش 5 مگ و بهترین حالت 12 مگ نیاز داره
ولی به خاطر کردیت کارت نمی تونم وارد بشم

• Like

mohsen_75

کاربر سایت
Jul 8, 2017
21
چ سبکی باشه؟
تو سبک بقا و زامبی هست 7 days to die ایرانی هم توش هست کار تیمی هم هست :D
بازیش حالا واقعا خوب هست؟ارزش خریدن داره؟

Overwatch, Tom Clancy's Rainbow Six Siege , GTA V رو من خودم بازی میکنم و مشکلی ندیدم تا حالا تو سرورها.
gta v انلاینش قشنگه اونو بگیرم؟
میشه یه خورده بازی انلاینشو توضیح بدید؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
من از 4g استفاده می کنم ... اگر تو منطقتون سرعت و پینگ خوب باشه می شه استفاده کرد
تو مشخصات مورد نیازش نوشته مینیمومش 5 مگ و بهترین حالت 12 مگ نیاز داره
ولی به خاطر کردیت کارت نمی تونم وارد بشم
باید کردیت کارت داشته باشید تا تایید بشید هیچ راهی هم نداره بشه از 7 روز رایگان به روش دیگه ای استفاده کرد
اینترنتای سیم کارت که برای اکثریت انچنان سرعتی ندارن میانگینه خوبش 3مگه مگر تحت شرایط خاص سرعتتون بالا باشه اول چک کنید ببینید سرعتتون چقدره پینگم برای اکثریت یا ثبات نداره بالاس
بعدم من خودم 4مگ با همراه اول سرعت میگیرم گاهی اوقات تو استریم ویدئو از نت 200کیلوبایت مخابرات افتضاح تر عمل میکنه بنظر من انتظار استریم گیم نداشته باشید با این نت
تنها نتی که توانایی همچین کاریو داره اینترنت فیبری هست چون هم نت ثابته هم سرعتش بالاس و هم پینگ پایین و بدون نوسانی داره

1mprexive

کاربر سایت
Jun 29, 2017
28
سلام
توی بازی battlefield 1 پینگم رو 140-150 ولی امروز اکثرا میره رو 200 و تا 5 دقیقه پایین نمیاد و بعد مجددا بعد 30 ثانیه پینگ میره بالا در حالی که وقتی با pc پینگ میگیرم(همون لحظه) پینگ هیچ مشکلی نداره.ایا پینگ کنسول کلا بالاتر از pc ؟ممکنه چون bf1 روی pc فیلتره (نرم افزار origin) اینجا اینجوری خودشو نشون بده؟
nate type من 3 عه اون که مشکلی ایجاد نمیکنه واسه پینگ؟!! TD-LTE ایرانسل دارم

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر