هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
اینجوری نمیشه که مثلا من یه بازی ظرفیت دو بگیرم رو اکانت خودم اکتیو کنم بعد اکانت خودمو بدم ب داداشم؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
گفتم ديگه
نميشه
هر ظرفيت فقط و فقط روي يك كنسول قابل استفادس
بهترين كار اينه خودت شخصا بازي رو از استور بخري در اين صورت ميتوني رو دو كنسول اجرا كني

• Like
Reactions: havax2010

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
سلام
دوستان من یه هارد وسترن 1 ترابایت از مدلهای My Passport USB3 دارم اما میزنم به PS4ام میشناسه ولی موقعی که میخوام Format as Extended Storage بکنمش
خطای CE-41902-6 رو میده
دوستان میتونن راهنمایی کنن مشکل از چیه
ممنون

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
سلام
دوستان من یه هارد وسترن 1 ترابایت از مدلهای My Passport USB3 دارم اما میزنم به PS4ام میشناسه ولی موقعی که میخوام Format as Extended Storage بکنمش
خطای CE-41902-6 رو میده
دوستان میتونن راهنمایی کنن مشکل از چیه
ممنون
کابل اتصال رو عوض کنید سعی کنید حتما یک کابل خوب بزنید برای اتصال اگه جواب نداد کنسول رو خاموش کنید بعد هارد رو وصل کنید و دستگاه رو وصل کنید

اگر هم این کار جواب نداد طبق این عکس او دوتا پورت که مشخص شده با یک چیز نارسانا بپوشونین شاید کار کنه ( این کار بشتر جواب داده برای بقیه )
d2e_original.gif

• Like
Reactions: amirarsenal

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
دوستان من رفتم از ps app عکس پروفایلمو عوض کردم . بعد رفتم ps 4 از اونجا هم عکس از ps app رو انتخاب کردم که اونو نمایش بده . الان آیدی خودمو اد کردم فقط دیدم عکسه برای خودم نمایش میدهد و برای بقیه هیچ عکسی روو پروفایل نیست . دوستان جریان چیه ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه راهنمایی میخوام از کسایی که Horizon ZD و Hitman و GR Wildlands رو بازی کردن، میخوام دیسک یکی از این 3 تا بازی رو بگیرم، نمیدونم کدومو بگیرم. از سبک نقش آفرینی و RPG کلاً بدم میاد. شوتینگ اول و سوم شخص خیلی می پسندم سبکش هم مخفی کاری دوست دارم هم پرسرو صدا و شلوغ کاری.
نظر دوستان چیه؟
شما به ترتیب چطوری اولویت بندی میکنید بر اساس سرگرم کردن و لذت بردن؟ در ضمن آفلاین هم بازی میکنم. آنلاین فقط فیفا و اینفینیت زامبی.
Horizon نقش افرینی نیست .... یه سری تمهایه RPG گونه داره که اونم به پیچیدگی بازیهایه RPG نیست. یعنی خبری از level up کردن attribute هات اینا هست. ولی مناطق بازی level دارن یا ماموریتها هم همینطوری. کلا فقط به بازی تنوع داده ^_^
Hitman عالی هست اگر Hitman رو دوست داری @_@
Willands هم اگر بخوای تک نفری بازی کنی توصیه نمیکنم چون بعد از چند ساعت حدودا یه نواخت میشه. بیشتر باید coop بازی کنی. اگر میتونی online بزنی که واقعا بازیش fun هست ^_^

یه سوال؟
الان من بازیهای کنسول رو انتقال بدم به یه هارد اکسترنال و بعدش هارد داخلی کنسول رو که 500 هستش بکنم 1 ترا sshd و بعد دوباره برگردم بازی های داخل هارد اکسترنال رو میتونم بدون مشکل انتقالشون بدم به کنسول؟
برایه این روش باید از backup بخشه setting استفاده کنی ^_^
البته یه مقداری هم زمان میبره ^_^

سلام
چرا بعضی موقع ها کنسول تو رست مد خودش دانلود هایی استوپ هست شروع میکنه به دانلود کردن؟ تا حالا دوبار اینطوری شده کل ترافیکم رو خورده
Automatic downloads رو off کن ^_^

کسی هست که با آپدیت جدید 4.50 با HDR مشکل پیدا کرده باشه ؟؟؟؟؟؟
یه گشتی تو نت زدم کسی سره این قضیه گزارشی نداده بود XD
یه rebuild database انجام بده ببین کمکی میکنه ؟
ممکنه ! نیاز باشه فریمور tv هم به روز بشه اگر اپدیتی چیزی دادن ^_^

دوستان من رفتم از ps app عکس پروفایلمو عوض کردم . بعد رفتم ps 4 از اونجا هم عکس از ps app رو انتخاب کردم که اونو نمایش بده . الان آیدی خودمو اد کردم فقط دیدم عکسه برای خودم نمایش میدهد و برای بقیه هیچ عکسی روو پروفایل نیست . دوستان جریان چیه ؟
اون عکسی که انتخاب میکنی خارج از عکسهایی که تو خوده ps network هست رو فقط برایه friend هایی نمایش میده که real name request رو accept کرده باشن ^_^
امیدارم به سوالت جواب داده باشم لووووووووووووووووووول

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
Horizon نقش افرینی نیست .... یه سری تمهایه RPG گونه داره که اونم به پیچیدگی بازیهایه RPG نیست. یعنی خبری از level up کردن attribute هات اینا هست. ولی مناطق بازی level دارن یا ماموریتها هم همینطوری. کلا فقط به بازی تنوع داده ^_^
Hitman عالی هست اگر Hitman رو دوست داری @_@
Willands هم اگر بخوای تک نفری بازی کنی توصیه نمیکنم چون بعد از چند ساعت حدودا یه نواخت میشه. بیشتر باید coop بازی کنی. اگر میتونی online بزنی که واقعا بازیش fun هست ^_^
چند تا بررسی ویدیویی ایرانی دیدم همشون میگفتن سونی یه نقش آفرینی غربی کم داشت که الان میشه گفت اونم بصورت انحصاری داره. همشم داشت مقایسه میکرد با عناوینی مثل ویچر و فاینال فانتزی که من اصلا ارتباطی باهاشون نمی تونم برقرار کنم. خیلی مرددم روی این قضیه. تا الان هیتمن و فور آنر قطعی شده. تقریباًً وایدلند هم کنسل شده.

• Like
Reactions: Triangels

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چند تا بررسی ویدیویی ایرانی دیدم همشون میگفتن سونی یه نقش آفرینی غربی کم داشت که الان میشه گفت اونم بصورت انحصاری داره. همشم داشت مقایسه میکرد با عناوینی مثل ویچر و فاینال فانتزی که من اصلا ارتباطی باهاشون نمی تونم برقرار کنم. خیلی مرددم روی این قضیه. تا الان هیتمن و فور آنر قطعی شده. تقریباًً وایدلند هم کنسل شده.
به نظرم اشتباه هست لول . این بازی با witcher اینا خیلی فاصله داره. کلا هم بازی rpg نیست و قرار نبوده باشه. الان دیگه اکثریت بازیها همین سیستمها رو دارن مثلا nier هم یه المنتهایه rpg گونه داره ( مثل level up ) و دیگه crafting هم که یه چیزه norm شده تو بازیها. تازه این در نظر داشته باشه خیلی بازیایه دیگه skill tree و این تیپ چیزها رو دارن ولی هسته بازی rpg نیست .
به نظرم که این بازی رو از دست نده ^_^ عالی هست . البته تصمیم نهایی با خودت هست ^_^

D joKeR

کاربر سایت
Oct 18, 2009
152
دوستان اینهایی که بازی ps4 بصورت افلاین میریزن
دو صورتی که بازی رو بریزیم و افلاین بازی کنیم و بعدا پاک بشه بازی ها و انلاین بخوایم بازی کنیم مشکل بن شدن پیش نمیاد؟(البته من تا لان انلاین زدم ولی میخوام اول بازیهارو تست کنم و بعدا دیکش رو تهیه کنم

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
سلام به دوستان

میگم این هارد اکسترنال رو گویا PS4 فرمت میکنه به یه فرمت ناشناس به نام RAW

میخواستم ببینم دوستان راهی سراغ دارن که بشه یه هارد 1 ترا سیلیکون پاور رو پارتشن بندی کرد به 2 تا درایو 500گیگی، یکیش رو با فرمتی مثل FAT32 یا ntfs نگه داشت و یکیش رو هم گذاشت واسه بازی های ps4
چون با هارد اکسترنال واسه بقیه ی کارهام بالاخره استفاده دارم و نمینونم کلا" هارد رو بذارم واسه ps4:((
دوستان اگر راهی سراغ دارن لطفا" بگن یا لینکش رو بدن

mer30

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به دوستان

میگم این هارد اکسترنال رو گویا PS4 فرمت میکنه به یه فرمت ناشناس به نام RAW

میخواستم ببینم دوستان راهی سراغ دارن که بشه یه هارد 1 ترا سیلیکون پاور رو پارتشن بندی کرد به 2 تا درایو 500گیگی، یکیش رو با فرمتی مثل FAT32 یا ntfs نگه داشت و یکیش رو هم گذاشت واسه بازی های ps4
چون با هارد اکسترنال واسه بقیه ی کارهام بالاخره استفاده دارم و نمینونم کلا" هارد رو بذارم واسه ps4:((
دوستان اگر راهی سراغ دارن لطفا" بگن یا لینکش رو بدن

mer30
رویه pc چنین چیزی جواب میده اگر یه هارد دو partition بشه ولی شخصا تا حالا همچین کاری رو امتحان نکردم ولی logically باید جواب بده و مشکلی نباشه
منتهی:
ولی وقتی بیاد رو 4 احتمالا نمیزاره. هارد رو که بخونه ببینه روش دیتا هست درخواست format میده احتمالا زیاد حالا چه نصفش ntfs باشه چه fat 32. ولی اگر جواب بده که ok هست. متاسفانه تو نت هم سرچ کردم کسی چنین کار انجام نداده که برات تایید کنم ایا ایراد میگیره یا نه.

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوستان یه راهنمایی میخوام از کسایی که Horizon ZD و Hitman و GR Wildlands رو بازی کردن، میخوام دیسک یکی از این 3 تا بازی رو بگیرم، نمیدونم کدومو بگیرم. از سبک نقش آفرینی و RPG کلاً بدم میاد. شوتینگ اول و سوم شخص خیلی می پسندم سبکش هم مخفی کاری دوست دارم هم پرسرو صدا و شلوغ کاری.
نظر دوستان چیه؟
شما به ترتیب چطوری اولویت بندی میکنید بر اساس سرگرم کردن و لذت بردن؟ در ضمن آفلاین هم بازی میکنم. آنلاین فقط فیفا و اینفینیت زامبی.
راسیتش منم مثل شما بین گاست ریکان وهوریزون مردد بودم که هوریزون رو انتخاب کردم . این گاست ریکان مثل بازیهایه دیگه یوبیسافت فقط تو تبلیغات قشنگه . در مورد هیتمن هم من که فن هیتمن بودم با این سری اصلا حال نکردم برایه من یک دهم ابسلوشن قشنگ نبود . در کل حیفه هوریزن با اون گرافیک رو تجربه نکنی .

• Like
Reactions: $ Connor $

takeitfif

کاربر سایت
Dec 4, 2015
313
برای من با آپدیت HDR از کار افتاد و میگه تلوزیون شما HDR رو ساپورت نمیکنه !!!!!

گند زدن با این آپدیت شون !!

این hdr چی کار میکنه ؟برای منم غیرفعال شده
اقا من چند روزه مشکل پیدا کردم بعد اپدیت 4.50
خیلی کند شده ps4 و تو منو هم لگ داره
من فکر کردم فقط با فیفا17 مشکل داره و توش کنده و دیلی داره ولی دیدم تو منو هم مثلا میرم تو ستینگ تیک میزنه و کلا روون نیست
کسی دیگه این مشکل نداشته ؟

+
Rebuild Database چیکار میکنه دقیقا ؟ دیتای بازی و اطلاعات اکانت ها رو که پاک نمیکنه ؟ چون چند تا بازی هکی هست که بیرون ریختن برام و پلاس هم داره رو اکانت ها نمیخوام پاک شه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر