هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
460
نام
علی
دوستان من الان 2 تا اکانت هکی دارم
اگه پاکشون کنم بازم تو دستگاه اکتیون؟ چون موقع پاک و دی اکتیو میگه رمز و پسوورد بده منم ندارم x_x
میخوام شروع کنم اورجینال بزنم به امید خدا ولی میترسم اکانتایی که تو دستگاه بوده و پاک کردم باعث بن شدنم بشه

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من بازي NIOH را به صورت ديجيتالي گرفتم و دانلودش كردم ولي موقع صد در صد شدن نصبش پيغام داده كه نصب نميشه و اين ارور ce-34016-4 را ميده

در حالي كه حجم بازي به صورت كامل دانلود شده. تو نت هم جستجو كردم گفتن اگه بازي را حذف كني و دوباره دانلود كني مشكل حل ميشه ولي واقعا حال و حوصله ندارم 40 گيگو از اول دانلود كنم و اينقدر حجم هم ندارم. خواهشا اگه راهي براي حل اين مشكل بدون حذف بازي داريد ممنون ميشم كمك كنيد

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام
من دوستی دارم خارج از ایران ps4 داره و تعدادی بازی فیزیکی داره من میتونم مشخصات اکانتش رو بگیرم و بازی های که اون فیزیکی خریده من هم اینجا دانلود کنم و ازش استفاده کنم ؟
کلا راهی داره یا فقط اگر دیجیتالی میخرید امکانش بود ؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام
من دوستی دارم خارج از ایران ps4 داره و تعدادی بازی فیزیکی داره من میتونم مشخصات اکانتش رو بگیرم و بازی های که اون فیزیکی خریده من هم اینجا دانلود کنم و ازش استفاده کنم ؟
کلا راهی داره یا فقط اگر دیجیتالی میخرید امکانش بود ؟
اگه دیجیتالی بود میشد فیزیکی نه

Sent from my Gooshi using Tapatalk

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
آیا میشه من بازی دیجینالی خریداری کنم بعد برم دیتای بازی رو توسط سایت های ایرانی دانلود کنم یا از بیرون بخرم و به دستگاه انتقال بدم

آیا بازی در آفلاین و آنلاینش مشکلی نخواهد داشت و خطر بن شدن یا همخوانی نداشتن ورژن دانلود شده با ورژن خریداری شده وجود نداره ؟ آیا این شیوه بهتر از خرید فیزیکی بازی است و ارزون تر در میاد ؟ (( مخصوصا بازی های جدید ))
ممنون راهنمایی کنید

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
آیا میشه من بازی دیجینالی خریداری کنم بعد برم دیتای بازی رو توسط سایت های ایرانی دانلود کنم یا از بیرون بخرم و به دستگاه انتقال بدم

آیا بازی در آفلاین و آنلاینش مشکلی نخواهد داشت و خطر بن شدن یا همخوانی نداشتن ورژن دانلود شده با ورژن خریداری شده وجود نداره ؟ آیا این شیوه بهتر از خرید فیزیکی بازی است و ارزون تر در میاد ؟ (( مخصوصا بازی های جدید ))
ممنون راهنمایی کنید
اگه منظورتون خرید با گیفت کارت بصورت قانونی از استور هست بنظرم از نظر قیمتی گرون تر درمیاد و همینطور شما بازی رو نمیتونین تعویض کنین

• Like
Reactions: dooste.man83

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
از نظر قیمتی ارزون تره مخصوصا اینکه چند ماه بعد عرضه تخفیفای خوبی میخورن ولی خب همونطور که دوستمون گفتن نمیتونین بازی رو بفروشین یا تعویض کنین
در مورد دیتا هم بله میتونین از سایتا دانلود کنین خودمم همین کارو میکنم چون سرعت psn پایینه بعد با برنامه psx به کنسول منتقل کنین خطری هم نداره چون کار غیرقانونی نمیکنین

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این hdr چی کار میکنه ؟برای منم غیرفعال شده
اقا من چند روزه مشکل پیدا کردم بعد اپدیت 4.50
خیلی کند شده ps4 و تو منو هم لگ داره
من فکر کردم فقط با فیفا17 مشکل داره و توش کنده و دیلی داره ولی دیدم تو منو هم مثلا میرم تو ستینگ تیک میزنه و کلا روون نیست
کسی دیگه این مشکل نداشته ؟

+
Rebuild Database چیکار میکنه دقیقا ؟ دیتای بازی و اطلاعات اکانت ها رو که پاک نمیکنه ؟ چون چند تا بازی هکی هست که بیرون ریختن برام و پلاس هم داره رو اکانت ها نمیخوام پاک شه
HDR نیاز به پشتیانی TV داره. یه نوع process برایه بهتر کردن تصویر هست .

نه منم مشکلی نداشتم ×_×

هیچ چیزی رو پاک نمیکنه. فقط database دستگاه رو بازسازی میکنه - این اپشن گاهی اوقات میتونه یه سری از باگها و مشکلات نرم افزاری رو حل کنه

• Like
Reactions: takeitfif

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
از نظر قیمتی ارزون تره مخصوصا اینکه چند ماه بعد عرضه تخفیفای خوبی میخورن ولی خب همونطور که دوستمون گفتن نمیتونین بازی رو بفروشین یا تعویض کنین
در مورد دیتا هم بله میتونین از سایتا دانلود کنین خودمم همین کارو میکنم چون سرعت psn پایینه بعد با برنامه psx به کنسول منتقل کنین خطری هم نداره چون کار غیرقانونی نمیکنین

چرا نمیشه فروخت?
خب پول میگیریم مشخصات اکانت رو میدیم

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
دوستان، من تازه ps4 خریدم چندتا سوال داشتم:
1- از طریق جک هدست هدست دسته میشه صدای کامل بازی رو شنید یا فقط واسه چت کردن مورد استفاده است؟(مثل هدفون معمولی)
2- موقع ساخت ps id چه کشوری رو انتخاب کنم بهتره؟(رجین دستگاه 2 هست)
3- بدون داشتن اکانت پلاس میشه از استور پلی استیشن استفاده کرد؟(بازیهای رایگان/دموها/تمهای رایگان)

ممنون میشم جواب بدید...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان، من تازه ps4 خریدم چندتا سوال داشتم:
1- از طریق جک هدست هدست دسته میشه صدای کامل بازی رو شنید یا فقط واسه چت کردن مورد استفاده است؟(مثل هدفون معمولی)
2- موقع ساخت ps id چه کشوری رو انتخاب کنم بهتره؟(رجین دستگاه 2 هست)
3- بدون داشتن اکانت پلاس میشه از استور پلی استیشن استفاده کرد؟(بازیهای رایگان/دموها/تمهای رایگان)

ممنون میشم جواب بدید...
سلام
مبارک باشه ^_^
1. بله میشه. ps button نگه دار و بخشه setting مربوطه میتونی voice رو به all تغییر بدی.
2. تو ایران معمولا 1-2 انتخاب میکنن. ریجن دستگاه مهم نیست. تنها مسعله که تو این قضیه کلیدی هست این هست که همه online content باید با اکانتت هم ریجن باشه تا redeem بشه. مثلا کده dlc بازی ریجن 2 رو اکانت ریجن 1 کار نمیکنه
3. از استور میشه ولی :
بازیهایه رایگاه مربوط به پلاس فقط برایه دارندگان پلاس هست
استفاده از بازیهایی که F2P هستن نیازی به plus نداره ولی اگر انلاین باشن شما نیاز به پلاس داری
برایه انلاین بازی کردن نیاز به پلاس هست
استفاده از تمها در صورتی که plus exclusive نباشه امکان پذیر هست
دموها عموما در دسترس همه هست و نیازی به داشتن پلاس نیست مگر اینکه درج شده باشه

• Like
Reactions: Saeedrz70

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان چند سوال داشتم چون دارم میرم همین دو سه روزه بخرم

1- بازی فیزیکی دست دوم که کلا مشکلی رو ایجاد نمیکنه و فقط باید خط و خش نداشتنش رو بررسی کنم ؟ و اصلا قیمت گزاری بازی دست دوم بر چه اساسیه ؟

2- ریجین 1 بگیرم که برای آمریکا هست مشکلی در بازی و دانلود DLC و خرید پلاس و کارت پلی استیشن استور ( برای خرید دیجیتالی بازی ها ) ندارم ؟

اگر بازی ریجن 2 بگیرم روی کنسول ریجن 1 هم اجرا میشه ؟ و میتونم آنلاین بزنم و DLC و آپدیت های بازی رو دریافت کنم براحتی ؟

3- کیفیت ساخت کنسول ریجن 1 و 2 دقیقا یکی هست ؟ چون یکی از فروشنده ها بهم گفت ریجن 1 چون برای آمریکا تولید میشه از ریجن 2 ها که به سفارش امارات تولید شده کیفیت ساخت بالاتری داره .... از اونور یکی از دوستان در جایی دیگه میگفت بعضی ها با ریجن 1 در PS4 معمولی مشکلاتی داشت ... ممنون توضیح بدید

4- دستگاه آک وقتی روشن میشه در ابتدا چیز خاصی می خواد ؟ ( مثلا صفحه ای بیاد تاریخ و ... بخواد )

5- خرابی و مشکل خاصی در PS4 PRO ها وجود داره که لازم باشه بهش دقت کنم ؟ یا کلا خرابی نداره خیالم راحت باشه ؟

6- و سوال بسیار مهم من اینه که تلویزیون در حال حاضر من یک سونی 40 اینچ هست که 1080i رو ساپورت میکنه . PS4 PRO مشکلی در اجرای بازی روی این تلویزیون نداره ؟ (( البته تلویزیون 4K هم چند ماه دیگه تهیه میکنم ))

ممنون از پاسختون و پیشاپیش عیدتون مبارک و سال خوبی داشته باشید

nzehtabvar

کاربر سایت
Sep 13, 2014
124
دوستان سلام....در مورد شیرینگ دی ال سی ها هم این اکان رو دارن دیگه؟ یعنی من اکانت دوستم پرایمری هست رو اکانت اون سیزن پس بتلفیلد رو بگیریم منم میتونم استفاده کنم دیگه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر