هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان چطور میشه از لیست دوستان کسی رو پاک کرد....

طرف رو اد کردم فیفا بازی کنیم بعدش هرچی پیام میدم جواب هم نمیده...میخوام یه تعداد از لیست دوستانم رو پاک کنم...
وارد لیست دوستات که شدی روی هر کدوم که بزنی وارد پروفایل اون شخص میشی که زیر عکسش یک دکمه داره که بزنی می تونی گزینه Remove Friend رو اونجا پیدا کنی و از لیست دوستانت حذفش کنی.
دوستان یه مشکلی دارم اونم اینه که الان اکانتای روی دستگاهم به حداکثر رسیده و نمیدونم کدوم مال کدوم بازیه میترسم اشتباه پاک کنم یه چندتاشم بازیاشو پاک کردم اکانتش مونده.
حالا راهی هست که بفهمم اون چندتا بازی که دارم اکانتش کدومه اشتباه پاک نکنم؟؟؟:-??
راهی نداره اگر پاسوردشون رو عوض کرده باشن ، یا شما جایی ننوشته باشی مجبور همینطوری پاک کنی.متاسفانه از طریق ایمیل نمی تونی PSN ID رو پیدا کنی.

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
سلام
من الان اکانت خودم که روی کنسولم فعاله رو روی کنسول دوستم فعال کردم که یک بازی از اکانت خودم رو داخل کنسولش داشته باشه. بازی رو زدم دانلود ولی کنار بازی علامت قفل داره. و اینکه الان به کنسول خودم دسترسی ندارم.
الان چه کاری باید بکنم که دوستم بتونه بازی اکانت من رو روی کنسولش داشته باشه و بتونه بازی کنه؟

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
دوستان یه مشکلی . من شاید دو سه هفته یه بار یا حتی ماهی یه بار صفحه تلوزیون وسط بازی در حد یک ثانیه خاموش میشه یعتی کامل تاریک میشه . شاید مثلا بعد ۵۰ ساعت بازی مثلا ۲۰ روزی این اتفاق بیوفته . کسی میدونه دلیلش چیه و براش اتفاق افتاده ؟ مشکل از تلوزیون نیست چون موقع پخش فیلم و این چیزا این اتفاق نمیوفته

reza9734

کاربر سایت
Feb 5, 2017
1
سلام وقتتون بخیر. مطالبتون رو مطالعه کردم و خوشم اومد واسه همین عضو شدم.
یه سؤال دارم. امروز پسرم داشت با ps4 بازی میکرد و از یک بازی خارج شد و بدون بستن اون برای ورود به یه بازی دیگه کلیک کرد . دستگاه خودش خاموش شد و دیگه با زدن دکمه روی دسته روشن نمیشد . یعنی وقتی دکمه رو میزدم چراغ دسته چند بار روشن و خاموش میشد (مثل حالتی که اصلا دستگاه تو برق نباشه) ولی وقتی دکمه خروج cd رو زدم روشن شد و پیام داد که آیا میخواید ایراد پیش اومده رو گزارش کنید منم اکی کردم و بعد از اون دستگاه با یه ریکاوری کوتاه روشن شد . ۳ ماهه خریدمش و تا امروز مشکلی نداشتیم میتونید.
میتونید راهنمایی بفرمایید که این ایراد بخاطر چی پیش اومده و نیاز به پیگیری داره یانه و درصورت تکرارش باید چیکار کرد؟
این رو اضافه کنم که بعد از روشن شدن دستگاه رفتم تو لیست error نگاه کردم آخرین ایراد مربوط به مشکل در برقراری ارتباط با اینترنت بود
ممنون

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
سلام وقتتون بخیر. مطالبتون رو مطالعه کردم و خوشم اومد واسه همین عضو شدم.
یه سؤال دارم. امروز پسرم داشت با ps4 بازی میکرد و از یک بازی خارج شد و بدون بستن اون برای ورود به یه بازی دیگه کلیک کرد . دستگاه خودش خاموش شد و دیگه با زدن دکمه روی دسته روشن نمیشد . یعنی وقتی دکمه رو میزدم چراغ دسته چند بار روشن و خاموش میشد (مثل حالتی که اصلا دستگاه تو برق نباشه) ولی وقتی دکمه خروج cd رو زدم روشن شد و پیام داد که آیا میخواید ایراد پیش اومده رو گزارش کنید منم اکی کردم و بعد از اون دستگاه با یه ریکاوری کوتاه روشن شد . ۳ ماهه خریدمش و تا امروز مشکلی نداشتیم میتونید.
میتونید راهنمایی بفرمایید که این ایراد بخاطر چی پیش اومده و نیاز به پیگیری داره یانه و درصورت تکرارش باید چیکار کرد؟
این رو اضافه کنم که بعد از روشن شدن دستگاه رفتم تو لیست error نگاه کردم آخرین ایراد مربوط به مشکل در برقراری ارتباط با اینترنت بود
ممنون
چیز خاصی نیست .. تو خاموش شدن های ناگهانی این اتفاق می افته ...

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دوستان یه مشکلی . من شاید دو سه هفته یه بار یا حتی ماهی یه بار صفحه تلوزیون وسط بازی در حد یک ثانیه خاموش میشه یعتی کامل تاریک میشه . شاید مثلا بعد ۵۰ ساعت بازی مثلا ۲۰ روزی این اتفاق بیوفته . کسی میدونه دلیلش چیه و براش اتفاق افتاده ؟ مشکل از تلوزیون نیست چون موقع پخش فیلم و این چیزا این اتفاق نمیوفته
این مشکلو داشتم منم...کابل hdmi رو عوض کن یه جنس خوب بگیر...من 2 تا کابل عوض کردم باز این مشکل بود ! اما یکی گرفتم اون دیگه مشکلو حل کرد

• Like
Reactions: arash_sard

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
مارک کابلتون چیه ؟
مارک DAIYO , ژاپنیه..البته اون کابل های دیگم خراب نبودن نمیدونم دلیل این موضوع چیه که تو حد 1 ثانیه صفحه منم میرفت..اما این کابلو جایگزین کردم تا الان اوکی بوده همه چی
----
مارک CABOS هم کیفیت بالایی داره و از این که گفتم دارمم, شنیدم بهتره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arash_sard

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
مارک DAIYO , ژاپنیه..البته اون کابل های دیگم خراب نبودن نمیدونم دلیل این موضوع چیه که تو حد 1 ثانیه صفحه منم میرفت..اما این کابلو جایگزین کردم تا الان اوکی بوده همه چی
----
مارک CABOS هم کیفیت بالایی داره و از این که گفتم دارمم, شنیدم بهتره
داداش شرمنده ورژن ۱.۴ هم موجوده . ورژن ۲ هم موجوده . کدوم مناسبتره ؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان من سه چهار روزی هست ps4 pro ریجن یک گرفتم منتها از همون روز اول وقتی کنسول گرم میشه همراه باد داعی که از پشتش خارج میشه یه بوی پلاستیک سوخته ای هم گاهی اوقات میاد که تو فضای اتاق قابل استشمام هست . با این حال کنسول تا الان هیچ مشکلی مثل هنگ یا ... نداشته . این موضوع طبیعیه یا کنسول من مشکل داره ؟ دو میلیون خرج کردیم نره به فنا !

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
دوستان من سه چهار روزی هست ps4 pro ریجن یک گرفتم منتها از همون روز اول وقتی کنسول گرم میشه همراه باد داعی که از پشتش خارج میشه یه بوی پلاستیک سوخته ای هم گاهی اوقات میاد که تو فضای اتاق قابل استشمام هست . با این حال کنسول تا الان هیچ مشکلی مثل هنگ یا ... نداشته . این موضوع طبیعیه یا کنسول من مشکل داره ؟ دو میلیون خرج کردیم نره به فنا !

پرو همچین بویی نمی ده!!!

immunology

کاربر سایت
Aug 15, 2011
86
دوستان من پرو دارم و تو بازی gta v خیلی لگ دارم.قبلا نسخه معمولی داشتم لگ به ندرت دیده میشد.به نظرتون چه باید کرد؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر