هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

meti_s1001

کاربر سایت
Jan 11, 2017
28
سلام خسته نباشید
بنده تا حالا کنسول نداشتم / قصد داریم ps4 بخرم / دوستم چند ماهی میشه ps4 خریده و 5 تا بازی تو دستگاهش داره / من کنسول بخرم میتونم بازی هارو ازش بگیرم بدون هزینه؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
سلام خسته نباشید
بنده تا حالا کنسول نداشتم / قصد داریم ps4 بخرم / دوستم چند ماهی میشه ps4 خریده و 5 تا بازی تو دستگاهش داره / من کنسول بخرم میتونم بازی هارو ازش بگیرم بدون هزینه؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

اگه بازی های تو سیستم اون از اکانت هکی باشه که نه نمیتونی بگیری اما
اگه بازی هارو با اکانت خودش از Store خریده باشه میتونه اکانتشو بده به شما ، بعد شما اکانتو رو کنسولت اکتیو میکنی ( اولش Primary PS4 باید بزنی ) بعد بازی هارو میزنی برا دانلود بعد از اون دیگه نیازی نیس بری تو اکانت دوستت . با همون اکانت خودت میتونین حتی آنلاین هم با هم بازی کنین در حالی که فقط یه نفر پول داده !

سلام دوستان من اولین بار هست از PSX استفاده میکنم الان یه سی گیگ بازی رو دانلود کردم اما وقتی دوباره میرم تو PSX دیگه هیچ گزینه ای نمیاد واسه انتقال به کنسول ینی وقتی Start رو میزنم تو قسمت log هیچی نیست

دوستان کار کردن با psx راحته چون من اولین بارمه که میخوام استفاده کنم. لینک رو از کجا بهم میده؟

Attachments

• PSX DOWNLOAD HELPER.pdf
    972.6 KB · مشاهده: 11
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: meti_s1001

meti_s1001

کاربر سایت
Jan 11, 2017
28
اگه بازی های تو سیستم اون از اکانت هکی باشه که نه نمیتونی بگیری اما
اگه بازی هارو با اکانت خودش از Store خریده باشه میتونه اکانتشو بده به شما ، بعد شما اکانتو رو کنسولت اکتیو میکنی ( اولش Primary PS4 باید بزنی ) بعد بازی هارو میزنی برا دانلود بعد از اون دیگه نیازی نیس بری تو اکانت دوستت . با همون اکانت خودت میتونین حتی آنلاین هم با هم بازی کنین در حالی که فقط یه نفر پول داده !

سه تاشو از استور خریده ( batman - uncharted - the order )
دو تا دیسک خریده ( gta v -pes 2017 )
دو تا هم دیجیتالی ظرفیتی خریده ( battlefield - doom )

از بین این سه نوع مدل کدوماش میتونم منم استفاده کنم همزمان؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
سه تاشو از استور خریده ( batman - uncharted - the order )
دو تا دیسک خریده ( gta v -pes 2017 )
دو تا هم دیجیتالی ظرفیتی خریده ( battlefield - doom )

از بین این سه نوع مدل کدوماش میتونم منم استفاده کنم همزمان؟

فقط اونا که از استور خریده

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
اول یه تست کانکشن بگیرید ببینید وصل میشه یا نه اگه اوکی بود باید از توی کنسول دانلودتون رو resume کنید تا توی log بیاد

بله وقتی Resume میکنم توی log میاد ولی وقتی مکان فایل های دانلود شده رو به برنامه معرفی میکنم هیچ اتفاقی نمیفته ، ینی کنسول همچنان با اینترنت خودم دانلودو ادامه میده ( از سرعت کمش میفهمم )

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
بله وقتی Resume میکنم توی log میاد ولی وقتی مکان فایل های دانلود شده رو به برنامه معرفی میکنم هیچ اتفاقی نمیفته ، ینی کنسول همچنان با اینترنت خودم دانلودو ادامه میده ( از سرعت کمش میفهمم )
خب شاید واسه بازیتون آپدیت جدید اومده و این فایل ها رو نمیشناسه شما اسم لینکا رو با فایلات چک کن اگه یکی نبودن مشکل همینه

ashrafin314AA

کاربر سایت
Jan 26, 2017
7
سلام دوستان من دیروز مدل 1216b رو خریدم الان ک روشنش میکنم وارد منو یا بازی میشم چراغ روی کنسول رنگش سفیده میخاستم بدونم مشکلش از چیه . وقتی تو مغازه تست کردم ابی بود رنگش . اینم بگم کابل ac power درست جا نمیره پشت دستگاه و خیلی شله جوری ک با کوچکترین حرکت در میاد با انبردست فشار دادم رو سرش ک بهتر شد .الان فقط مشکلم اینه ک چراغ رو کنسول موقع بازی یا توی منو رنگش سفیده . این حالت به دستگاه اسیب نمیرسونه ؟ مشکل از کجاست؟ خاهشا جواب بدین بدجور حیرونم . با تشکر

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
سلام دوستان من دیروز مدل 1216b رو خریدم الان ک روشنش میکنم وارد منو یا بازی میشم چراغ روی کنسول رنگش سفیده میخاستم بدونم مشکلش از چیه . وقتی تو مغازه تست کردم ابی بود رنگش . اینم بگم کابل ac power درست جا نمیره پشت دستگاه و خیلی شله جوری ک با کوچکترین حرکت در میاد با انبردست فشار دادم رو سرش ک بهتر شد .الان فقط مشکلم اینه ک چراغ رو کنسول موقع بازی یا توی منو رنگش سفیده . این حالت به دستگاه اسیب نمیرسونه ؟ مشکل از کجاست؟ خاهشا جواب بدین بدجور حیرونم . با تشکر

رنگ آبی فقط مربوط به زمانی هست که کنسول تازه داره روشن میشه و سیگنال میفرسته به TV ، اتفاقا اون نباید طولانی بشه و بعد ده پونزده ثانیه باید سفید بشه که نشون بده کنسول کاملا روشن شده و داره درست کار میکنه .
معنی بقیه رنگ هارو هم میگم تا دیگه حیرون نشی :D :

نارنجی مربوط به Rest mode هست ، همون Stand by یا Sleep خودمون ، کاربرد این حالت اینه که تو تنظیمات کنسول میتونی کاری کنی که موقع رست مود دانلود هارو همچنان ادامه بده ( مثلا شب تا صبح اگه بخوای رو دانلود بذاری توصیه نمیشه کنسولو کاملا روشن نگه داری )

چشمک زن قزمز که خیلی کم پیش میاد اینه که کنسول به شدت داغ شده و بعد خود به خود خاموش میشه تا آسیب نرسه به قطعات .

اون Ac هم فک نکنم مشکلی داشته باشه مال شما چون کلا کابلای برق پلی استیشن یجوریه ، آدم حس میکنه کامل جا نرفته ولی رفته :|:|

• Like
Reactions: MOEIN MPM

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان یه سوال در مورد هدست گلد دارم. ورژن 2 این هدست چه فرقی داره با نسخه اولی؟ تغیر ظاهری چی بجز نوشته‌ی روی کارتون ظاهر خود هدست فرقی داره با قبلی؟ قیمتش چطور؟
ممنون

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
دوستان یه سوال در مورد هدست گلد دارم. ورژن 2 این هدست چه فرقی داره با نسخه اولی؟ تغیر ظاهری چی بجز نوشته‌ی روی کارتون ظاهر خود هدست فرقی داره با قبلی؟ قیمتش چطور؟
ممنون
سلام فک کنم یه سری اصلاحات کیفیتی داشته و بهینه تر شده قیمتش نه بین 300 تا 320 هست

• Like
Reactions: Mahdi444

ashrafin314AA

کاربر سایت
Jan 26, 2017
7
رنگ آبی فقط مربوط به زمانی هست که کنسول تازه داره روشن میشه و سیگنال میفرسته به TV ، اتفاقا اون نباید طولانی بشه و بعد ده پونزده ثانیه باید سفید بشه که نشون بده کنسول کاملا روشن شده و داره درست کار میکنه .
معنی بقیه رنگ هارو هم میگم تا دیگه حیرون نشی :D :

نارنجی مربوط به Rest mode هست ، همون Stand by یا Sleep خودمون ، کاربرد این حالت اینه که تو تنظیمات کنسول میتونی کاری کنی که موقع رست مود دانلود هارو همچنان ادامه بده ( مثلا شب تا صبح اگه بخوای رو دانلود بذاری توصیه نمیشه کنسولو کاملا روشن نگه داری )

چشمک زن قزمز که خیلی کم پیش میاد اینه که کنسول به شدت داغ شده و بعد خود به خود خاموش میشه تا آسیب نرسه به قطعات .

اون Ac هم فک نکنم مشکلی داشته باشه مال شما چون کلا کابلای برق پلی استیشن یجوریه ، آدم حس میکنه کامل جا نرفته ولی رفته :|:|
ممنون بابت جواب خیلی راحت شدم .در حالت رست مود باید گزینه ALWAYS یا TREE HONOR کدومشون انتخاب بشه؟ . اگر موقع بازی دسته شارژ بشه مشکلی داره ؟ . دسته رو اگر با شارجر موبایل شارج کنم مشکلی برا دسته نداره؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mahdi444

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر