هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان یه سوال من کلی گشتم ولی نمیدونم چطور باید رفت تو دانلود لیست PS4 یه راهنمایی بکنید لطفا.
توی صفحه ی اصلی دکمه ی بالا رو بزن و برو توی Notifications
اونجا میبینیش
دلیل بن کردن دستگاها چیه ؟
چون چند تا پست بالاتر خوندم یکی گفت بن شده از طرف سونی !!
بن میکنه راهی نداره خارج شه از بن ؟
خیلی بده اینجوری که کلا کنسول یعنی باطل ؟ :|
به خاطر استفاده از اکانت های هکی
خیر راهی نداره
احتمالا بخاطر همین نیست که روی وان نصب دیسک بالای 30 دقیقه طول میکشه روی فور 30 ثانیه!؟
خیر
نصب بازیهای دیجیتالی هم همون 30ثانیه طول میکشه

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
توی صفحه ی اصلی دکمه ی بالا رو بزن و برو توی Notifications
اونجا میبینیش

به خاطر استفاده از اکانت های هکی
خیر راهی نداره

خیر
نصب بازیهای دیجیتالی هم همون 30ثانیه طول میکشه
نه داداش منظورم دانلود لیست توی استور بود.

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
186
نام
حامد
سلام اکانت من ریجن 1 بازی من ریجن دو میخواستم اپدیت بازی witcher 3 رو بگیرم باید برای ریجن 1 بگیرن یا ریجن 2 لطفا کمک کنید

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سلام
دوستان یه چیزی حدود 50 گیگ برای دانلود گذاشتم ولی بعد از دانلود 15 گیگ میشه اونو بازی کرد . حالا میخوام ببینم چجوری میشه همچین چیزی ؟ کیفیت بازی پایین تره یا یه سری مراحل یا چیزی کم میشه از بازی ؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام
دوستان یه چیزی حدود 50 گیگ برای دانلود گذاشتم ولی بعد از دانلود 15 گیگ میشه اونو بازی کرد . حالا میخوام ببینم چجوری میشه همچین چیزی ؟ کیفیت بازی پایین تره یا یه سری مراحل یا چیزی کم میشه از بازی ؟
سلام
بله مشکلی نداره
یه سری چیزیاش بسته مثل مراحل -بخش مولتی و... (بستگی به بازی هم داره مثلا مثل کالاف گوست هرچپترش قابل بازی بود تا دان کامل شه)

• Like
Reactions: tempest

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان عزيز از بچه هاي انجمن كسي بوده ك PS4 داشته بعد به PS4 Pro آپديت كرده باشه و روي تلوزيون 4K تست كرده باشه ؟؟؟

تفاوت PS4 1080 با PS4 Pro 4K چشم گير بوده يا نه ؟ ارزش آپگريد داشته رزولوشن 4K ؟؟؟

ممنون ميشم اگه كسي اطلاع داره يا ديده شفاف سازي كنه ... تشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: jojobabit

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
دوستان عزيز از بچه هاي انجمن كسي بوده ك PS4 داشته بعد به PS4 Pro آپديت كرده باشه و روي تلوزيون 4K تست كرده باشه ؟؟؟

تفاوت PS4 1080 با PS4 Pro 4K چشم گير بوده يا نه ؟ ارزش آپگريد داشته رزولوشن 4K ؟؟؟

ممنون ميشم اگه كسي اطلاع داره يا ديده شفاف سازي كنه ... تشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk
دادا من PS4 دارم تصمیم داشتم PRO بگیرم
تقریبا تمام ویدئوهای مقایسه ای بین PS4 و PS4 PRO رو دیدم و آنالیز کردم
در یک کلام تقریبا هیچ تفاوتی نیست !
تفاوت ها بسیار اندک هست و برای چشم در حال بازی هیچ فرقی نداره مثلا یک تصویر را از آنچارتد 4 وقتی 5 برابر زوم کنی کیفیت تصویر در pro اندکی بهتر از ps4 هست!
من که کاملا با بررسی هایی که کردم منصرف شدم از خریدش حداقل فعلا
با آپدیتی که سونی برای تمام خانواده های ps4 داد مبنی بر پشتیبانی از قابلیت HDR تقریبا هیچ دلیلی برای خرید PS PRO باقی نذاشت برا من
من تنها نکته ای که از PS PRO نظرم رو خیلی جلب کرد صدای بسیار کم کنسول هست تقریبا میشه گفت ساکت ترین PS4 تولید شده هست
در هر صورت نظر قطعی من برای کسانی که مثل خودم PS4 دارن اینه که هیچ لزومی به خرید PRO در شرایط فعلی نیست
البته به دوستانی که هیچ کدام از کنسولهای PS4 را ندارن و تازه قصد خرید دارن PS PRO را پیشنهاد میدم اون هم نه الان , زمانی که قیمتش به نزدیکای 1/5 رسید

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دادا من PS4 دارم تصمیم داشتم PRO بگیرم
تقریبا تمام ویدئوهای مقایسه ای بین PS4 و PS4 PRO رو دیدم و آنالیز کردم
در یک کلام تقریبا هیچ تفاوتی نیست !
تفاوت ها بسیار اندک هست و برای چشم در حال بازی هیچ فرقی نداره مثلا یک تصویر را از آنچارتد 4 وقتی 5 برابر زوم کنی کیفیت تصویر در pro اندکی بهتر از ps4 هست!
من که کاملا با بررسی هایی که کردم منصرف شدم از خریدش حداقل فعلا
با آپدیتی که سونی برای تمام خانواده های ps4 داد مبنی بر پشتیبانی از قابلیت HDR تقریبا هیچ دلیلی برای خرید PS PRO باقی نذاشت برا من
من تنها نکته ای که از PS PRO نظرم رو خیلی جلب کرد صدای بسیار کم کنسول هست تقریبا میشه گفت ساکت ترین PS4 تولید شده هست
در هر صورت نظر قطعی من برای کسانی که مثل خودم PS4 دارن اینه که هیچ لزومی به خرید PRO در شرایط فعلی نیست
البته به دوستانی که هیچ کدام از کنسولهای PS4 را ندارن و تازه قصد خرید دارن PS PRO را پیشنهاد میدم اون هم نه الان , زمانی که قیمتش به نزدیکای 1/5 رسید
والا من خيلي دوست داشتم اين تفاوت رو روي تي وي 4K ببينم ... البته الانم زوده برا مشخص شدن تفاوت ها ... چون آنچارتد برا پرو اپتيمايز نشده بود ... ولي فك كنم اسن تفاوت رو هورايزون رو ببشتر نشون بده ...
البته اين نظر شخصيمه ك فك ميكنم با عكس ها نميشه تفاوت ها رو ديد ...
بازم جتي سوال زياده

در كل ممنون از شما دوست عزيز بابت راهنماييتون

Sent from iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: aslirezahddd

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
والا من خيلي دوست داشتم اين تفاوت رو روي تي وي 4K ببينم ... البته الانم زوده برا مشخص شدن تفاوت ها ... چون آنچارتد برا پرو اپتيمايز نشده بود ... ولي فك كنم اسن تفاوت رو هورايزون رو ببشتر نشون بده ...
البته اين نظر شخصيمه ك فك ميكنم با عكس ها نميشه تفاوت ها رو ديد ...
بازم جتي سوال زياده
در كل ممنون از شما دوست عزيز بابت راهنماييتون

Sent from iPhone using Tapatalk

دوست عزیز می تونی تو اینترنت یه سرچ کنی و بررسی ها رو ببینی...
منتها... نکته مثبت پرو این هست که بازیها رو می تونید رو 1080 با 60 فریم بصورت نسبتا روانی ببینید در حالی که اسلیم و معمولی رو 1080 معمولا 30 فریم می دادند که اونم در بعضی صحنه های شلوغ فریم حتی پایینتر هم میاد ضمن اینکه خیلی از بازیها دقت به 1080 هم نمی رسه... 4k هم که فقط با پرو در کنسول سونی ممکنه که البته نیاز به تلویزیون با قابلیت پشتیبانی از دقت 2160 رو می طلبه . تکنیک AA که برای از بین بردن لبه های تیز و نافرم هست در پرو بهتر به چشم میاد...

mehdips4

کاربر سایت
Nov 27, 2016
9
درود دوستان
من محرم امسال یه کارکرده 1116 خریدم تا الان هم مشکلی نداشتم باهاش
فقط دیدم مثلا مدلهای جدیدتر 1216 بوده که من بدون اطلاع خریدم
حالا تفاوتی میکنن عوضش کنم یا فقط نه؟
روی کنسولم یه فن خنک کننده هست با صدای کنسول هم مشکلی ندارم عادی شده برام
ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟