هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان من last of us پلمپ ريجن آل خريدم ولى مثل ريجن 2 سمت راست پک که باز ميکنى اون ورق راهنماى دکمه ها رو نداره دليلش چيه رو ريجن آل نميزنن اون ورق رو؟؟

به چه دردت میخوره آخه اون یه تیکه برگه....من که دارمش اصلا ازش استفاده نکردم....

بابا بشین بازی کن....زندگی کن با این بازی....فوق العادست لامصب....

• Like
Reactions: rezab

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
به چه دردت میخوره آخه اون یه تیکه برگه....من که دارمش اصلا ازش استفاده نکردم....

بابا بشین بازی کن....زندگی کن با این بازی....فوق العادست لامصب....
دارم بازيش ميکنم ولى برام جالب بود پک پلمپ ريجن آل اونو نداره!! من يه دفعه ريجن 2 خريدم تموش کردم فروختم باز هوس کردم بازى کنم ازش سير نميشم نميدونم چرا

• Like
Reactions: 947947

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دارم بازيش ميکنم ولى برام جالب بود پک پلمپ ريجن آل اونو نداره!! من يه دفعه ريجن 2 خريدم تموش کردم فروختم باز هوس کردم بازى کنم ازش سير نميشم نميدونم چرا

منم دلم نیومد بازی رو بفروشم نگهش داشتم....واقعا بازی محشری هست....

• Like
Reactions: rezab

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام وقت بخیر دوستان گیمر عزیز
میخام از مانیتور سامسونگم ک 23 اینچ برای پلی 4 استفاده کنم.
خروجی hdmiنداره ولی میتونم با dvi براحتی تصویر اچ دی 1080 رو از این مانیتور بگیرم ک صد البته 1میلی ثانیه زمان پاسخگویش !
تنها مشکلی ک داریم اینه ک صدا رو غیر از دسته از کجا میتونم بگیرم؟؟؟؟
و اینکه کابل اپتیکال مستقیم برای اسپیکر یا هدفون نیست توو بازار برای پشت پلی 4؟
اخه تا اونجایی سرچ کردم باید تبدیل بزنی!
ممنون میشم راهنمایی کنید!یاحق

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
به دو تا سوال دارم فکر کنم سوالم زیادی فنی باشه خودم به چیزهایی میدونم ولی اگه کسی چیز بیشتری ميدونه ج بده چون سوال خیلی ها خواهد بود در آینده

سوال اولم در مورد اینه که مثلا الان به ps4 معمولی داریم بخوایم pro بخریم خب الان کلی بازی دانلودی و محتوا تو ps4 دارم چطور اینارو وارد pro بکنم؟ به جا خوندم نوشته بودن با استفاده از کابل اترنت خوب طریقه کارش چجوریه؟ فلش محوری 500 گیر هم که وجود نداره!پس باید بخیل بازی های که رو ps4 داریم باشیم و قیدشونو بزنیم؟ من نميدونم الان pro بخرم خوب قبلش دستگاه قبلی رو فروختیم رفته این وسط کابل به چه دردی میخوره؟ آیا باید از طریق اینترنت دوباره محتوا رو دان کرد؟ اینطور که مسخرس

سوال دومم در رابطه با رزولوشن 4k و تلویزیون هایی هست که پی اس فور pro میخونه.خوب من چند هفته قبل یه ویدیو با فرمت 4 کی دان کردم تو صفحه نمایش گوشیم که رزولوشن فول اچ دی داره نیامد! خوب سوال اینجاست که برای همین دارندگان کنسول جدید پرو باید حتما تی وی با رزولوشن بالای فول اچ دی داشته باشن خوب پس این حرف سونی که گفته دستگاه جدید تو تی وی های hd هم قابل اجراست چیه؟ چرا جدیدا میگن 1080 p یعنی فول اچ دی و قبلا میگفتن hd هم ساپورت میکنه؟ یعنی تی وی های اچ دی و نه فول اچ دی نمیتونن دستگاه رو ساپورت کنن؟ الان مثلا من یه محتوای فول اج دی رو تو یه دستگاه تی وی sd هم میتونم ببینم و اجرا میشه پس چرا محتوا های 2k به بالا نباید تو تلویزیون های فول اچ دی و اچ دی اجرا بشن؟ یعنی کلا محتوای بالای 2k رو تلویزیون های فول اچ دی و اچ دی قابل پخش نیست؟ منظورم بازیها و مدیا هست؟!

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان یک مشکلی با برنامه Remote Play دارم که فعلا هیچ جوره نتونستم حلش کنم.
متاسفانه وقتی میخوام sign in کنم فقط یه صفحه سفید میاد و هیچ اتفاقی نمیوفته. از شیلتر شکن هم استفاده کردم اما نتیجه ای نگرفتم.
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
یه سئوال داشتم از اساتید. می خواستم ببینم اگه دیتای دیجیتالی یک بازی رو خریداری کنم باید کل حجم بازی رو دانلود کنم؟ یا اگه با برنامه psx انتقال بدم دیگه نیازی به دانلود نیست؟ یه توضیح جامعی اگه راجع به این قسمت بدید سپاس گذار میشم.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
یه سئوال داشتم از اساتید. می خواستم ببینم اگه دیتای دیجیتالی یک بازی رو خریداری کنم باید کل حجم بازی رو دانلود کنم؟ یا اگه با برنامه psx انتقال بدم دیگه نیازی به دانلود نیست؟ یه توضیح جامعی اگه راجع به این قسمت بدید سپاس گذار میشم.
دوست عزیز شما دیتای بازیرو میخری که دیگه دانلود نکنی
دیتایی که خریدیو با PSX انتقال میدی و تمام

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان اگه یه بازی روی اکانت پلاس دار رایگان باشه و بخریمش وقتی پلاس تموم بشه بازی هم قفل میشه؟
برای اینکه بازی از قفل دربیاد باید بازم روی همون اکانتی که بازی خریدم پلاس بخرم یا اکانت دیگه پلاس داشته باشه قفله باز میشه؟

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
به دو تا سوال دارم فکر کنم سوالم زیادی فنی باشه خودم به چیزهایی میدونم ولی اگه کسی چیز بیشتری ميدونه ج بده چون سوال خیلی ها خواهد بود در آینده

سوال اولم در مورد اینه که مثلا الان به ps4 معمولی داریم بخوایم pro بخریم خب الان کلی بازی دانلودی و محتوا تو ps4 دارم چطور اینارو وارد pro بکنم؟ به جا خوندم نوشته بودن با استفاده از کابل اترنت خوب طریقه کارش چجوریه؟ فلش محوری 500 گیر هم که وجود نداره!پس باید بخیل بازی های که رو ps4 داریم باشیم و قیدشونو بزنیم؟ من نميدونم الان pro بخرم خوب قبلش دستگاه قبلی رو فروختیم رفته این وسط کابل به چه دردی میخوره؟ آیا باید از طریق اینترنت دوباره محتوا رو دان کرد؟ اینطور که مسخرس

سوال دومم در رابطه با رزولوشن 4k و تلویزیون هایی هست که پی اس فور pro میخونه.خوب من چند هفته قبل یه ویدیو با فرمت 4 کی دان کردم تو صفحه نمایش گوشیم که رزولوشن فول اچ دی داره نیامد! خوب سوال اینجاست که برای همین دارندگان کنسول جدید پرو باید حتما تی وی با رزولوشن بالای فول اچ دی داشته باشن خوب پس این حرف سونی که گفته دستگاه جدید تو تی وی های hd هم قابل اجراست چیه؟ چرا جدیدا میگن 1080 p یعنی فول اچ دی و قبلا میگفتن hd هم ساپورت میکنه؟ یعنی تی وی های اچ دی و نه فول اچ دی نمیتونن دستگاه رو ساپورت کنن؟ الان مثلا من یه محتوای فول اج دی رو تو یه دستگاه تی وی sd هم میتونم ببینم و اجرا میشه پس چرا محتوا های 2k به بالا نباید تو تلویزیون های فول اچ دی و اچ دی اجرا بشن؟ یعنی کلا محتوای بالای 2k رو تلویزیون های فول اچ دی و اچ دی قابل پخش نیست؟ منظورم بازیها و مدیا هست؟!
کسی نمیدونست؟

1080p که فکر نکنم ful hd باشه...
همین دانلود فیلم ها رو ببینی...حجم کیفیت full hd تا 4 یا 5 برابر 1080p میرسه....
دوست عزیز 1080p همون فول اچ دیه اون فیلم ها جریانشون فرق میکنه الان کاملا توضیح میدم.
1080×1920 میشه رزولوشن تمام اچ دی یا فول اچ دی. اون فیلم ها به اسم 1080p فیلم رو میزان واسه دانلود ولی کاملا 1080×1920 نیست برای همین تمام صفحه هم پخش نميشه ولی اگه رزولوشن همین فیکس باشه میشه فول اچدی و حجمش هم بالاتر میره. الان شما بری تلویزیونی بخری نوشته فول اچدی و زیرش نوشته 1080p این 1080 نمایانگر عرض نمایشگره و پیکسلاشو نشون ميده 1920 هم طولش .کلا ماله عرض رو مینویسند!

• Like
Reactions: mamadian and 947947

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان اگه یه بازی روی اکانت پلاس دار رایگان باشه و بخریمش وقتی پلاس تموم بشه بازی هم قفل میشه؟
برای اینکه بازی از قفل دربیاد باید بازم روی همون اکانتی که بازی خریدم پلاس بخرم یا اکانت دیگه پلاس داشته باشه قفله باز میشه؟
بله
بازیهای رایگان 30 روز برای پلاس دارها قابل خرید هستن تو این 30 روز شما میتونید 2 تا اکانت پلاس دار 15 روزه درست کنید و بازی رو تو هر کدوم مجزا بخرید که میشه 30 روز
وقتی یک بازی از روی استور به عنوان بازی رایگان پلاس حذف بشه ، دیگه تنها راه استفاده از اون بازی فقط پلاس دار شدنه همون اکانتیه که روش بازی رایگان فعال و خرید شده

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
سلام
بازی فیزیکی دست دوم بخرم میتونم مولتی بازی کنم یا بازیای فیزیکی هم تو اکانت ثبت میشن؟
کلا با خرید بازی دست دوم فیزیکی امکان بازی کردن مولتی هست یا سیستم خاصی داره؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام
بازی فیزیکی دست دوم بخرم میتونم مولتی بازی کنم یا بازیای فیزیکی هم تو اکانت ثبت میشن؟
کلا با خرید بازی دست دوم فیزیکی امکان بازی کردن مولتی هست یا سیستم خاصی داره؟

بله میتونید بازی کنید
حتی اکانت ظرفیت 3 و 2 دسته دوم رو هم میتونید انلاین بازی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر