هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
ممنون ؛ اکانت psn ریجن 1 امریکا ساختم دارم
آخه تلویزیون 4K ندارم که بخوام حتما pro بگیرم ! فرق pro با معمولی و اسلیم همین 4K هست دیگه غیر اینه؟
من اصن باید زودتر از اینا میخریدم الانم ب نظر خودم حتی دیر ب فکر افتادم
الان 4 یا 5 سال از عمر Xone و Ps4 گذشته ؛ نهایتا 3 سال دیگه رو بورسن بعدش نسل جدید میاد اینا از دور میرن کنار !
الان باز بخوام چندماه صبر کنم واسه pro خب بازم ی جورایی دیره ! دیر نیست از نظر شما؟؟

به نظر من کار به حرف من و دیگران نداشته باش....ببین چطور بیشتر لذت میبری..همون کار رو بکن.
من پارسال 1500 دادن کنسول +دسته اضاف...تا الانم دارم بازی میکنم و لذت میبرم... :)

• Like
Reactions: MR.EXCEPTIONAL

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان فیفا باز...

چطوری سانتر میشه کرد روی تیر دو ؟؟

همین که میگیرن سانتر میکنن روی تیر دوم و یه بازیکن بدون هیچ مزاحمتی میزنه تو گل ؟؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان کد بتای بازی steep ارسال شده به ایمیل هایی که قبلا رجیستر کرده بودن
به منم کد داده اما وقتی ریدوم میکنم ارور میده.برای شما هم اینطوریه؟کسی خبر نداره چرا اینطوریه؟کد رو درست میزنم.هم از داخل استور کنسول هم وب
کسی لینک پیج استورش رو نداره؟پیج اوپن بتای بازی

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
دوستان سلام، من تازه می خوام ps4 بخرم.
راستش قبلش می خواستم x360 بخرم چون بازیهاش ارزونتره.

ولی توی دیوار دیدم یه جاهایی نوشته: نصب بازی ps4 مثلاً دونه ای 10 هزار تومن.یا نصب 15 تا بازیه خوب 150 هزار تومن.
می خوام بدونم اینا جریانش چیه؟
واقعاً قانونی هست و بن نمیشه دستگاه یا مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

اگر اینها درسته پس چرا کسانی که ps4 دارن اینقدر از گران بودن بازی ها ناله میکنن و ناراحت هستن؟!!!:((

در ضمن من اصلاً اهل آنلاین بازی کردن نیستم.

می دونم شاید پرسش ساده ای باشه ولی به هر حال سپاسگزارم:-bd
سلام.
منظور از اون آگهی ها، فقط نصب دیتای بازیه. که شما احتیاجی به دانلود کردن نداشته باشید. برای اجرای بازی باید اکانت مربوط به اون بازی رو بخرید. که یا قانونیه و بسته به ظرفیت اکانت حدود 50 تا 120 هزار تومن بابت هر بازی براتون درمیاد، یا غیر قانونی یا به اصلاح هکی هست که یوزر و پس اکانت یه نفر که ممکنه هر جای دنیا باشه، هک شده و به بازی هاش دسترسی پیدا شده که معمولا خود کسایی که این اکانت هارو میفروشن بسته به ارزش بازی قیمت گذاری میکنن. که بازی های خوبو و جدید رو بخری تقریبا دونه ای 60 - 70 تومن در میاد (قیمتش کاملاً سلیقه ایه). که خوب روش دوم دزدیه اکانته ولی خیلیا از جمله خود من اکثر بازیامو اینطوری میخرم.
اگه هم بخوای کاملا قانونی رفتار کنی یا باید با اکانت خودتون از PS Store بازی رو خریداری کنید، یا از دیسک های اورجینال آکبند یا کارکرده استفاده کنید که نرخ خودشون رو دارن.
در کل سیستم گرونی هست. باید خرج کنید براش.

• Like
Reactions: babakgol

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,595
درود دوستان
دیروز رفته بودم پشت شهرداری یکی از فروشنده ها میگفت God of war ascension و God of war I HD و God of war II HD قراره تا دی برای PS4 در یک قاب بیادش.گفتم مطمئنی؟ گفت آره بابا من پیش خرید کردم و سفارش دادم مسافری بیاد واسم.این بزرگترین آرزوی منه...<:-P \m/
میخواستم بپرسم دوستان اطلاعی دارند یا شایعه هستش.؟چون مغازه دارها دیگه درجریان نبودند. :((

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
درود دوستان
دیروز رفته بودم پشت شهرداری یکی از فروشنده ها میگفت God of war ascension و God of war I HD و God of war II HD قراره تا دی برای PS4 در یک قاب بیادش.گفتم مطمئنی؟ گفت آره بابا من پیش خرید کردم و سفارش دادم مسافری بیاد واسم.این بزرگترین آرزوی منه...<:-P \m/
میخواستم بپرسم دوستان اطلاعی دارند یا شایعه هستش.؟چون مغازه دارها دیگه درجریان نبودند. :((
پارسال خبرش اومد ولی اتفاقی نیوفتاد فکرم نکنم بیاد بهتره برید ps3 بخرید تا ارزوتون برآورد بشه

milad565

کاربر سایت
Aug 31, 2013
35
نام
Milad
سلام دوستان
من از تابستون تا حالا صبر کردم واسه خرید ps4 معمولی ، چون می دونستم قیمتای تابستون همگی پرته و الکی
اما حالا نمیدونم که اگه باز هم تا دی صبر کنم بیشتر میاد پایین قیمت یا خیر ؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
سلام دوستان
من از تابستون تا حالا صبر کردم واسه خرید ps4 معمولی ، چون می دونستم قیمتای تابستون همگی پرته و الکی

الان که قیمتش خوبه....ولی باز به نظرم نزدیک عید بشیم باز قیمتای پرت میاد وسط...

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام دوستان
الان نخری دیگه با این قیمت ها نمیتونی بخری داداش

الان فصل خریده

اگه pro هم میخوای 1 ماه صبر کن

mu3fand

کاربر سایت
Oct 17, 2016
39
سلام
من تو این هفته میخوام ps4 بگیرم میشه میخواستم بدونم آیا نکته ای هست برای استفاده صحیح از دستگاه که مثلا عمر دستگاه بیشتر بشه؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
سلام
من تو این هفته میخوام ps4 بگیرم میشه میخواستم بدونم آیا نکته ای هست برای استفاده صحیح از دستگاه که مثلا عمر دستگاه بیشتر بشه؟

نکته خاصی نیست فقط حواست باشه الکی پول ازت بابت آپدیت سیستم و چیزای دیگه نگیرن...
قبل اینکه بری بگیری...توی فروم یا توی سایتای دیگه یه سرچی بکن تا وقتی میری مغازه یه سری اطلاعات داشته باشی و در مقابل مغازه داره بیسواد نباشی که بت بندازه...

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان من last of us پلمپ ريجن آل خريدم ولى مثل ريجن 2 سمت راست پک که باز ميکنى اون ورق راهنماى دکمه ها رو نداره دليلش چيه رو ريجن آل نميزنن اون ورق رو؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر