هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
یه مورد خیلی عجیب داشتم الان بازی میکردم دیدم نوتیفیکیشن چت یه گروه اومد یه حیوانی نوشته hahahahaha منو چن نفر دیگه هم اد کرده بود درصورتیکه من با هیچکدومشون فرند نبودم حالا این به کنار شاید بهتون بگم دوروبره 100 بار این تکرار شده ینی من الان 100 تا مسیج از اون گروه با همون آدما با همون متن دارم نوتیفیکیشناش اعصابمو خورد کرد بعد اینکه از گروه نمیتونم لفت بدم!ینی چی این چه مسخره بازی ایه
اون یارو ام ریپورت کردم

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
همین هفته پیش بازی کردم بپرسید
ممنون داداش ، سوالم اینه که من امروز آنلاین که بودم وارد بازی شدم و متوجه شدم که آنلاین دارم بازی رو اجرا میکنم چون وقتی استارت میزدم نوشته بود آنلاین ! بعد تو مادر بیس یه سری امکانات جدید داشت مثلا اینکه یه مادر بیس دیگه میتونستم تو 3 نقطه جهان ایجاد کنم و ... !

سوالم اینه که با توجه به اینکه من پلاس ندارم ، الان این بخش آنلاین به چه کار من میاد ؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
ممنون داداش ، سوالم اینه که من امروز آنلاین که بودم وارد بازی شدم و متوجه شدم که آنلاین دارم بازی رو اجرا میکنم چون وقتی استارت میزدم نوشته بود آنلاین ! بعد تو مادر بیس یه سری امکانات جدید داشت مثلا اینکه یه مادر بیس دیگه میتونستم تو 3 نقطه جهان ایجاد کنم و ... !

سوالم اینه که با توجه به اینکه من پلاس ندارم ، الان این بخش آنلاین به چه کار من میاد ؟
خب اونا پایگاه های برون مرزی شما هستن وبیشتر واسه آخرای بازی کاربرد دارن چون بعد از یه مدت مادر بیس شما پر میشه و دیگه جا برای سرباز ندارید و مجبورید از اونا استفاده کنید فرقشون هم اینه که این پایگاه ها میتونن توسط بازیکنای دیگه مورد حمله قرار بگیرن و سربازا و منابع شما رو بدزدن شما هم همین کارو میتونی بکنی البته میتونی برای این پایگاها تجهیزات امنیتی بسازی و اگه هم بمب اتم داشته باشی کسی جرئت حمله نداره (بیشتر برای کسایی کاربرد داره که میخوان لول همه بخشا رو ببرن بالا 70)
فکر کنم واسه حمله به پایگاه بقیه پلاس نیاز باشه ولی بقیه موارد نه بازی بخش رقابتی هم داره که اون کلا جداس
در کل بهتره همیشه آنلاین باشید چون هم در حالت آنلاین الماس و منابعتون بیشتره و هم جایزه های بیشتری میگیرید

• Like
Reactions: 4058423

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
دوستان تاپیک بخش آنلاین بازی متال گیر فانتوم پین رو کسی لینکش رو داره بده ؟! یا اگه کسی انلاین این بازی رو انجام داده سوال دارم ازش

همین هفته پیش بازی کردم بپرسید
چ خوب شد شماها بحث کردین در این باره من متال فنتوم رو قبلا بازی کرده بودم .وبخاطر این که آنلاینشو تجربه کنم ببینم چطوره دیسکشو خریدم ولی موفق نشدم بازی کنم ببینید من وقتی بازی رو باز میکنم میخاد دیتا برای آنلاین دانلود کنه نزدیک به ۲ گیگ توی اکانت خودم میگفت که این ایتم قابل دانلود نیست(بازی ریجن ۲ هست)من هم ی اکانت ریجن ۲ ساختم و دانلود کردم ولی وقتی داخل بازی میخاد کانکت بشه به بخش انلاین اخطار میده و وارد نمیشه اگه میشه لطف کنید مراحلی که برای ورود به مولتی هست رو بگید ممنون میشم واقعا نمیدونم چرا اینطوره

خب اونا پایگاه های برون مرزی شما هستن وبیشتر واسه آخرای بازی کاربرد دارن چون بعد از یه مدت مادر بیس شما پر میشه و دیگه جا برای سرباز ندارید و مجبورید از اونا استفاده کنید فرقشون هم اینه که این پایگاه ها میتونن توسط بازیکنای دیگه مورد حمله قرار بگیرن و سربازا و منابع شما رو بدزدن شما هم همین کارو میتونی بکنی البته میتونی برای این پایگاها تجهیزات امنیتی بسازی و اگه هم بمب اتم داشته باشی کسی جرئت حمله نداره (بیشتر برای کسایی کاربرد داره که میخوان لول همه بخشا رو ببرن بالا 70)
فکر کنم واسه حمله به پایگاه بقیه پلاس نیاز باشه ولی بقیه موارد نه بازی بخش رقابتی هم داره که اون کلا جداس
در کل بهتره همیشه آنلاین باشید چون هم در حالت آنلاین الماس و منابعتون بیشتره و هم جایزه های بیشتری میگیرید

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
چ خوب شد شماها بحث کردین در این باره من متال فنتوم رو قبلا بازی کرده بودم .وبخاطر این که آنلاینشو تجربه کنم ببینم چطوره دیسکشو خریدم ولی موفق نشدم بازی کنم ببینید من وقتی بازی رو باز میکنم میخاد دیتا برای آنلاین دانلود کنه نزدیک به ۲ گیگ توی اکانت خودم میگفت که این ایتم قابل دانلود نیست(بازی ریجن ۲ هست)من هم ی اکانت ریجن ۲ ساختم و دانلود کردم ولی وقتی داخل بازی میخاد کانکت بشه به بخش انلاین اخطار میده و وارد نمیشه اگه میشه لطف کنید مراحلی که برای ورود به مولتی هست رو بگید ممنون میشم واقعا نمیدونم چرا اینطوره
اتفاقا بازی خودمم ریجن 2 بود اولا مطمئن شو حتمن اکانت ریجن 2 پرایمری شده باشه بعد با همون اکانت وارد بازی بشو و بذار لینک دانلود بگیره بعدش نباید مشکلی باشه ولی تا اونجایی که یادم میاد برای آنلاین بازی کردن علاوه بر آپدیت بازی باید دوتا فایل دانلود میکردی احتمالا شما یکی از فایلا رو نگرفتی یکیش اسمش گیم دیتا بود اون یکی هم متال گیر آنلاین

• Like
Reactions: reza7272

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
اتفاقا بازی خودمم ریجن 2 بود اولا مطمئن شو حتمن اکانت ریجن 2 پرایمری شده باشه بعد با همون اکانت وارد بازی بشو و بذار لینک دانلود بگیره بعدش نباید مشکلی باشه ولی تا اونجایی که یادم میاد برای آنلاین بازی کردن علاوه بر آپدیت بازی باید دوتا فایل دانلود میکردی احتمالا شما یکی از فایلا رو نگرفتی یکیش اسمش گیم دیتا بود اون یکی هم متال گیر آنلاین
از کجا باید مطمئن شم که اکانت ریجن ۲ پرایمری شده؟ :D

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
ایول داداش راستی یه سوال دیگه این که اگه بازی رو کلا آنلاین بازی کنم چقدر ترافیک میخوره ؟

آنلاینشم خیلی تاپه ، تو آپارات کلیپش هست عالیه

Last edited by a moderator:
  • Like

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
ببین اینو که چک کردم پرایمری بود یعنی به این صورت
28ba43bb45326c8fa3a3672ddaa1399d.jpg

و فایل ها هم فک کنم کامل دنلود شده باشه
e9b92e693102dad661d85984f8e0da52.jpg

آپدیته ظاهرا
2c04e5345da874f9998c3740004973d3.jpg

و اینم از اخطاری که وقتی میزنم بره آنلاین میده وکلا از بازی میپره بیرون اپلیکیشن بسته میشه
0d76066e7d83ea0f4531819026d29c63.jpg

ممنون میشم جوابمو بدین

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
نمیدونم دلیل کرش کردن بازیتون چیه تنها راهی که به نظرم میرسه اینه که کلا بازی رو پاک کنید و دوباره نصب کنید
حالا از دوستای دیگه هم نظرشون رو در مورد کرش کردن بپرسید چون این مورد غیر عادیه
دیسک دارما چطور پاک کنم ونصب کنم ؟دلیت بزنم؟ سیوم که حذف نمیشه؟

متن ارور رو که سرچ کردم مربوط میشه به تنظیمات اینترنتتون و باید تنظیمات رو دستی وارد کنید
عذر میخام میشه بگی دقیقا چی وارد کنم ؟

Last edited by a moderator:

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
عذر میخام میشه بگی دقیقا چی وارد کنم ؟

این مراحل رو انجام بده

1.go into the network settings

2.press set up internet connection

3.(choose either wifi or lan cable wich ever you use)

4. click CUSTOM

5. click what your network is and do type in the password

6.click automatic for your IP adress

7.click do not specify for DHCP Host name

8.click automatic for DNS settings

9.for MTU settings click manual

10.change what ever number you have in the prompt box (mine was 1500) to 1472

11.click do not use for the proxy server

12.Test your internet connection.
با رنگ قرمزم مشخص کردم که راحت باشه

• Like

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
این مراحل رو انجام بده

1.go into the network settings

2.press set up internet connection

3.(choose either wifi or lan cable wich ever you use)

4. click CUSTOM

5. click what your network is and do type in the password

6.click automatic for your IP adress

7.click do not specify for DHCP Host name

8.click automatic for DNS settings

9.for MTU settings click manual

10.change what ever number you have in the prompt box (mine was 1500) to 1472

11.click do not use for the proxy server

12.Test your internet connection.
با رنگ قرمزم مشخص کردم که راحت باشه
ممنون ولی ببین من قبلا تنظیمات کاستوم اینترنتو انجام دادم اینم فقط گفته که Mtuتغییر کنه منم تغییر دادم 1500رو تست کردم و1473و همین طور 1472که خودش گفته ولی با هیچ کدوم جواب نداد هنوز همون اخطار

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
ممنون ولی ببین من قبلا تنظیمات کاستوم اینترنتو انجام دادم اینم فقط گفته که Mtuتغییر کنه منم تغییر دادم 1500رو تست کردم و1473و همین طور 1472که خودش گفته ولی با هیچ کدوم جواب نداد هنوز همون اخطار

نمیدونم غیر از پاک کردن بازی و ریبیلد دیتا بیس زدن فک نکنم راه دیگه ای باشه (سیو پاک نمیشه )

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر