هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
دسته ی PS4 دیفالت باید 8 ساعت شارژ نگه داره تا کاملا خاموش بشه. اگه زیر 8 ساعت دسته ــتون کلا خاموش میشه و 100% به شارژ نیاز پیدا میکنه مشکل داره.

سلام
جریان این بازی های ۳۰ هزار تومنی دیجیتالی چیه؟ که میگن میشه آنلاین هم بازی کرد؟
آیا قابل اعتماد؟
داستان از این قراره که با یه اکانت PSN میان مثلا 30 تا بازی رو میخرن و بعدش به صورت افلاین روو کنسول میارنش بالا! اما به محض اینکه شما انلاین بشی خطر بن شدن دستگاه هست و ممکنه حتی کنسولت کلا بن بشه و حتی دیگه نتونی افلاین بازی کنی. البته یه سری کلاش و دزد میان تضمین میکنن که تا یکسال اگه دستگاه بن شد فلان میکنیم و خسارت میدیم و این حرفا که البته همش دروغه. یکی از دوستای من دستگاهش بن شده رفته پیش طرف، بعد یارو بهش گفته بن شدن دستگاهت ربطی به بازیهای دیجیتالی نداره و به خاطر اینکه ایران تحریم شده کنسولت بن شده :|

Last edited by a moderator:

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
سلام...
سوالتون واضح نیست
فکر میکنم منظورش قطع صدای خروجی از اسپیکر دسته باشه

نه دوستان
منظورم صحبتیه که طرف مقابل توی بازی های انلاین میکنه
یه سری ها هستن میریزن توی سرور ها آهنگ میزارن و جیغ و داد ! نمیشه صداش رو بدون هدفون قطع یا کم کرد؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان من ى بازى رو خريدم از استور و دادم واسم ديتا بريزن با آپديت.
الان که مى خوام نصب کنم اين ارور رو ميده
Ce-34016-4
فکر میکنم مشکل از اتصال به نت هست ولی پیشنهاد میکنم لینک زیر رو ببینی ( لیست کامل ارور های کنسول هست )

لیست ارور های کنسول PS4 به همراه ترجمه فارسی

bart simpson

کاربر سایت
Oct 19, 2012
39

MENTORGG

کاربر سایت
Jul 1, 2014
7
با سلام آقا یه سوال داشتم بنده زیاد از سیستم و ... سر در نمیارم
سوالم در مورد مشخصات فنی کنسوله که اگه بخوام یه سیستم پی سی بخوام بگیرم در حد قدرت ps4 چه مشخصاتی رو باید بگیرم
الان مشخصان کنسول

پردازشگر اصلی CPU AMD "Jaguar" Processor - 8 Cores
پردازشگر گرافیکی GPU 1.84Flops, AMD Radeon Graphics Core
حافظه RAM 8GB GDDR5

اگه بخوام در این حد یه کیس ببندم مشخصات و قیمت رو بگید با تشکر

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوست عزيز متاسفانه مشکلم حل نشد :( يکى بطفا مشکل من رو حل کنه بد جور خمار اين بازيم
شماره دیتا و رجینش رو با رجین اکانت چک کن ببین دیتارو بهت درست داده یا نه.مثلا آنچارتد رجین 1 خریدی برو تو تاپیک لینک دیتای بازیها ببین دیتایی که داری با دیتایی که بچه ها گذاشتن یکیه یا نه.البته هم خودت میتونی لینک بگیری با psx و چک کنی.چون میگی خودت از استور خریدی

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
با سلام آقا یه سوال داشتم بنده زیاد از سیستم و ... سر در نمیارم
سوالم در مورد مشخصات فنی کنسوله که اگه بخوام یه سیستم پی سی بخوام بگیرم در حد قدرت ps4 چه مشخصاتی رو باید بگیرم
الان مشخصان کنسول

پردازشگر اصلی CPU AMD "Jaguar" Processor - 8 Cores
پردازشگر گرافیکی GPU 1.84Flops, AMD Radeon Graphics Core
حافظه RAM 8GB GDDR5

اگه بخوام در این حد یه کیس ببندم مشخصات و قیمت رو بگید با تشکر
این کار نکنی بهتره سخت افزارش برای همون موقع هم قدیمی بود چه برسه به الان
من زیاد اطلاع ندارم اما کارت گرافیکای نسبتا قوی با قیمت کم داره میاد یا اومده ....

Grand TA

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
نام
علی جلالی
سلام. خیلی جاها خوندم که گفتن برای fallout باید زبانتون قوی باشه. من در سطحی که یه فیلم زبان اصلی بزارم جلومو کامل صحبت هارو بفهمم زبانم قوی نیست ولی خب ضعیف هم نیستم. میخواستم بپرسم از دوستانی که fallout رو بازی کردن بازی جوریه که اگر ((بعضی)) از صحبت ها فهمیده نشه روند بازی تغییر میکنه؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,145
نام
حمید
سلام. خیلی جاها خوندم که گفتن برای fallout باید زبانتون قوی باشه. من در سطحی که یه فیلم زبان اصلی بزارم جلومو کامل صحبت هارو بفهمم زبانم قوی نیست ولی خب ضعیف هم نیستم. میخواستم بپرسم از دوستانی که fallout رو بازی کردن بازی جوریه که اگر ((بعضی)) از صحبت ها فهمیده نشه روند بازی تغییر میکنه؟
سیستم دیالوگ این بازی خیلی ضعیفه مثلا در اکثر مواقع ایکس یعنی دیالوگ خوب دایره یعنی دیالوگ بد مربع یعنی sarcasm به معنی کنایه زدن مثلث هم واسه گرفتم اطلاعات بیشتر در 90 درصد مواقع سیستم دیالوگ بازی به این صورت کار میکنه فقط یه جاهایی هست که باید بعضی کاراکترا رو قانع کنی که برای اینکار باید کاریزمای بالای 5 داشته باشی تو این جور مواقع هم رنگ انتخاب دیالوگ عوض میشه و خودت متوجه میشی در کل بیشتر تمرکز این بازی روی گیم پلی هستش تا انتخاب های پلیر

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام من میخوام این کار رو انجام بدم با ps4 ام نظر شما چیه؟؟؟ یه جور هک موقته برای بازی ریختن
آموزش هک کنسول PS4
اینهمه دردسر بکشی که بازی بریزی؟ارزش داره کنسولت دست خورده بشه؟بعیدم میدونم بتونی به نتیجه برسی
بنظر من بیخیال شو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر