هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
برای ساخت اکانت چ کشوری بزنم؟میخوام آنلاین بازی کنم ریجن ۱ یا ۲ سروراش بهتره؟گیفت کارد کدوم ارزون تره؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
سلام...
ريجن ١

• Like
Reactions: -AzAzEl-

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
دوستان من اگر 1 بازی ریجن 2 بخرم که DLC داره و اون DLC با اکانت ریجن 2 دانلود کنم میتونم با اکانت ریجن 1 روی همون دستگاه بازی کنم؟ ( هر 2 تا اکانت هم پرایمری هستن روی ps4)
سلام...
بله

دوستان راهی هستش که به پلی استیشن4 اسپیکر 5.1 کانال وصل کرد؟
اسپیکر ورودی کابل نوری نداره
سلام...
بايد حتما ورودي اوپتيكال داشته باشه.البته با كابل تبديل ميشه ولي افت كيفيت زياده.البته منظورم از افت کیفیت بلندی صدا نیست منظورم 5 کاناله بودنه.به هر حال پيشنهاد نميشه.

Last edited by a moderator:

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
سلام
دوستان عزیز من کنسولم رو فروختم و یکی دیگه گرفتم , قبل از فروش از بازی هایی که با اکانت خودم بازی کرده بودم بک آپ گرفتم . حالا تو کنسول جدید با همون اکانت خودم دوباره signe In بشم میتونم سیو ها رو به اینجا انتقال بدم ؟
زور داره از اول بازی کنم .
ممنون از شما

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام
دوستان عزیز من کنسولم رو فروختم و یکی دیگه گرفتم , قبل از فروش از بازی هایی که با اکانت خودم بازی کرده بودم بک آپ گرفتم . حالا تو کنسول جدید با همون اکانت خودم دوباره signe In بشم میتونم سیو ها رو به اینجا انتقال بدم ؟
زور داره از اول بازی کنم .
ممنون از شما
سلام...
درصورتي كه اكانتتون پلاس داشته باشه و سيوها رو در اكانتتون بك آپ ( آپلود ) كرده باشيد ميتونيد با وارد كردن اكانتتون سيوهارو برگردونيد به كنسول جديد.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,886
نام
مهراد
سلام دوستان ، نمیدونستم این سوالو کجا بپرسم اینجا مطرح کردم. یک اموزش هایی دیدم ک دسته ps4 رو به pc وصل میکنند. میخاستم بدونم امکان استفاده از دسته ps4 در pc ممکنه؟ ایا به صورت بی سیم میشه ازش استفاده کرد و چجوری شارژ میشه؟ بعد اینکه میشه دوتا دسته ps4 خرید و استفاده کرد؟
ممنون

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,710
نام
milad
سلام
دوستان بنظرتون خرید زیاد بازی های دیجیتالی تو psn از جمله بازی های 60 دلاری ممکنه احتمال هک شدنش رو افزایش بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه من یجا خوندم که اونجور اکانت ها رو می فروشن بعد یه مدت صاحب اکانت میاد رمزش رو عوض می کنه
من چند جا دیدم اکانت هایی می فروشن که توش 6 یا 7 تا بازیه
حالا برای اینکه هک نشیم باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
سلام
دوستان بنظرتون خرید زیاد بازی های دیجیتالی تو psn از جمله بازی های 60 دلاری ممکنه احتمال هک شدنش رو افزایش بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه من یجا خوندم که اونجور اکانت ها رو می فروشن بعد یه مدت صاحب اکانت میاد رمزش رو عوض می کنه
من چند جا دیدم اکانت هایی می فروشن که توش 6 یا 7 تا بازیه
حالا برای اینکه هک نشیم باید چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما برو توی اکانتت و deactivate all رو بزن بعد با کنسول وارد اکانتت بشو و activate کن انجوری حتی اگه اکانتت هم هک بشه برای فروش بدرد نمیخوره این پروسه رو هر 6 ماه یکبار تکرار کن
هک شدن هم تا اونجایی که شنیدم ربطی به تعداد بازی های داخل اکانت نداره چون این هکرا یه دفعه 100 تا اکانت رو هک میکنن و در قالب کمبو لیست میفروش

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,710
نام
milad
شما برو توی اکانتت و deactivate all رو بزن بعد با کنسول وارد اکانتت بشو و activate کن انجوری حتی اگه اکانتت هم هک بشه برای فروش بدرد نمیخوره این پروسه رو هر 6 ماه یکبار تکرار کن
هک شدن هم تا اونجایی که شنیدم ربطی به تعداد بازی های داخل اکانت نداره چون این هکرا یه دفعه 100 تا اکانت رو هک میکنن و در قالب کمبو لیست میفروش
ممنون من هم واسه ps4 استفاده منی کنم هم ps3 اگه دیس اکتیو کنم برای ps3 باید دوبار اکتیو کنم
و اینکه میگن هکرا از طریق سایت سونی دیس اکتیو میکنن اکانت رو بعد می فروشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر