هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
دوستان خسته نباشید چندتا سوال.

1- آیا استفاده از اکانت های ترکیبی (اکانت هک ) باعت ban شدن کنسول میشن . فقط میخوام بازی رو فعال کنیم و دیگه هم واردش نشیم حتی برای آنلاین. کلا آفلاین بازی میکنم.

2- این بازی ها تا چند وقت فعال هستند . دستگاه برای آفلاین بازی کردنه.

3- هارد پر بازی شد و هارد رو عوض کردم بدون اینکه بازی ها رو از هارد قبلی پاک کنم بعد اگر باز هارد قبلی رو بذارم بازی ها اجرا میشن ؟؟؟؟

4- آپدیت جدید رو وقتی نصب بکنی به صورت آفلاین باعث غیر فعال شدن بازی ها میشه یا خیر .

c r y s i s 2

کاربر سایت
Oct 26, 2011
8
با سلام يه بار خواستيم اين psx امتحان كنيم بيچاره شديم اين nat type 3 اصلن عوض نميشه ماله من راهي هست درست شه سرعت دانلود ٢ ٣ mb شده خودم شب دانلود ميكردم از psn سرعتش بيشتر بود كسي كمك كنه ممنون ميشم مرسي

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
دوستان خسته نباشید چندتا سوال.

1- آیا استفاده از اکانت های ترکیبی (اکانت هک ) باعت ban شدن کنسول میشن . فقط میخوام بازی رو فعال کنیم و دیگه هم واردش نشیم حتی برای آنلاین. کلا آفلاین بازی میکنم.

2- این بازی ها تا چند وقت فعال هستند . دستگاه برای آفلاین بازی کردنه.

3- هارد پر بازی شد و هارد رو عوض کردم بدون اینکه بازی ها رو از هارد قبلی پاک کنم بعد اگر باز هارد قبلی رو بذارم بازی ها اجرا میشن ؟؟؟؟

4- آپدیت جدید رو وقتی نصب بکنی به صورت آفلاین باعث غیر فعال شدن بازی ها میشه یا خیر .
سلام...
1.بله
2.تا زمانی که لایسنس شما چک نشه
3.باز بستگی به لایسنس داره
4.بله امکانش هست...همون طور که آپدیت 2.5 بود ( البته ورژن دقیق یادم نیست ) تمام اکانتهای ظرفیت 1 به حالت قفل در اومدن
کلا استفاده از این اکانتها به هیچ عنوان توصیه نمیشه

با سلام يه بار خواستيم اين psx امتحان كنيم بيچاره شديم اين nat type 3 اصلن عوض نميشه ماله من راهي هست درست شه سرعت دانلود ٢ ٣ mb شده خودم شب دانلود ميكردم از psn سرعتش بيشتر بود كسي كمك كنه ممنون ميشم مرسي
سلام...
سوالتون رو اینجا مطرح کنید...
سوالات و مشکلات مکرر برنامه PSX Download Helper

Last edited by a moderator:

Hosein az

کاربر سایت
Jun 18, 2016
2
سلام و خسته نباشید.من یه پی اس فور ریجن یک خریدم و روش بازی هایه اکانتی نصب کردم.تعداد بازی ها ده تا بود و اون نه تا گزاشت و گفت جا نداره.حالا سئوال من اینه میخواستم ببینم میشه به اینترنت وصل شم؟؟؟.مشکلی برای بازی ها پیش نمیاد؟؟؟پاک نمیشن؟؟؟لطفا جواب بدید با تشکر.

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام و خسته نباشید.من یه پی اس فور ریجن یک خریدم و روش بازی هایه اکانتی نصب کردم.تعداد بازی ها ده تا بود و اون نه تا گزاشت و گفت جا نداره.حالا سئوال من اینه میخواستم ببینم میشه به اینترنت وصل شم؟؟؟.مشکلی برای بازی ها پیش نمیاد؟؟؟پاک نمیشن؟؟؟لطفا جواب بدید با تشکر.
سلام...
زمانه دقیقی برای کارایی این اکانتها نمیشه تخمین زد. اما 100% یک روز به حالت قفل در میان...

• Like
Reactions: naeim_n1

MO021

کاربر سایت
May 23, 2013
470
نام
Morteza
سلام دوستان یه سوال داشتم میدونم جوابشو دادین ولی الان چن صفحه از این تایپیک رو میخونم به جواب نمیرسم تعداد صفحه ها هم زیاده

میخواستم بدونم این اکانت های ترکیبی که میفروشن امکان بن شدن داره؟ میدونم بعد از مدتی از کار میفته ولی میخوام بدونم دستگاه بن میشه یا نه؟ یکی میگه میشه یکی هم میگه نمیشه.
اصن این اکانت های ترکیبی از کجا میان؟
و اینکه اگه این کار مشکل داره الان شما از چه روشی بازیه دیجیتالی میگیرن بدون گیفت کارت؟ که ارزون هم دربیاد؟ آخه این اکانت های ترکیبی قیمتشون خیلی خوبه آدم وسوسه میشه

sardar022

کاربر سایت
Jun 6, 2016
8
سلام دوستان یه مشکل دارم
من میخوام block ops3 رو انلاین بازی کنم خب گفته باید اپدیت بشه من نمی دونم چه جوری از 12.5 گیگ 10.4 دانلود شده و کنسولم هم اولین باره به اینترنت وصل شده باهاش دانلود هم نکردم و هنوز ده دقیقه نگذشته بود که به وایفای وصلش کرده بودم دیدم نوشته 10 گیگ و خورده ایی دانلود شده و دو گیگش مونده دانلود بشه حالا مشکلی نیست ولی وقتی میخوام بقیشو دانلود کنم هیچ دانلودی صورت نمیگیره در کل من میخوام انلاین بازی کنم اونم میگه باید بقیشو دانلود کنم وگرنه نمیشه
برای اینکه اطلاعاتم تکمیل بشه
اکانت هکی یا همون ترکیبی هست و یوزر جدید وارد شدم (فروشنده گفت برای اینکه کنسولت بن نشه نباید با اکانت های اصلی وارد بشم و یوزر جدید بسازم و گفتش پلاس 6 ماهه دارم و همراه جی تی ای به قیمت 40 تومن بهم فروخت)
ممنون میشم کمک کنید

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام دوستان یه سوال داشتم میدونم جوابشو دادین ولی الان چن صفحه از این تایپیک رو میخونم به جواب نمیرسم تعداد صفحه ها هم زیاده

میخواستم بدونم این اکانت های ترکیبی که میفروشن امکان بن شدن داره؟ میدونم بعد از مدتی از کار میفته ولی میخوام بدونم دستگاه بن میشه یا نه؟ یکی میگه میشه یکی هم میگه نمیشه.
اصن این اکانت های ترکیبی از کجا میان؟
و اینکه اگه این کار مشکل داره الان شما از چه روشی بازیه دیجیتالی میگیرن بدون گیفت کارت؟ که ارزون هم دربیاد؟ آخه این اکانت های ترکیبی قیمتشون خیلی خوبه آدم وسوسه میشه
سلام...
جواب این سوال چند صفحه قبل هست و تا الان هزاران بار سره این اکانتها بحث شده....
بله امکان بن شدن هست اما با استفاده زیاد و ریپورت شدن بن میشید ولی هنوز به طوره رسمی سونی اعلام نکرده که شخصا شروع به بن کردن میکنه.... به شخصه دیگه وارده این بحث نمیشم...
اینم عکس :
photo_2016_06_18_15_41_29.jpg

سلام دوستان یه مشکل دارم
من میخوام block ops3 رو انلاین بازی کنم خب گفته باید اپدیت بشه من نمی دونم چه جوری از 12.5 گیگ 10.4 دانلود شده و کنسولم هم اولین باره به اینترنت وصل شده باهاش دانلود هم نکردم و هنوز ده دقیقه نگذشته بود که به وایفای وصلش کرده بودم دیدم نوشته 10 گیگ و خورده ایی دانلود شده و دو گیگش مونده دانلود بشه حالا مشکلی نیست ولی وقتی میخوام بقیشو دانلود کنم هیچ دانلودی صورت نمیگیره در کل من میخوام انلاین بازی کنم اونم میگه باید بقیشو دانلود کنم وگرنه نمیشه
برای اینکه اطلاعاتم تکمیل بشه
اکانت هکی یا همون ترکیبی هست و یوزر جدید وارد شدم (فروشنده گفت برای اینکه کنسولت بن نشه نباید با اکانت های اصلی وارد بشم و یوزر جدید بسازم و گفتش پلاس 6 ماهه دارم و همراه جی تی ای به قیمت 40 تومن بهم فروخت)
ممنون میشم کمک کنید
سلام...
وقتی بازی رو به وسیله PSX انتقال داده به کنسول شما فایل آپدیت هم همراهش بوده اما آخرین آپدیت نبوده و کنسول داره ادامه آپدیت رو نصب میکنه....( آپدیت جدید )

• Like
Reactions: MO021

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
بچه ها من میترسم از جایی غیر از مغازه دیسک بگیرم خراب دراد اصلا شما تا حالا دیسک خراب گرفتید؟ دیسک خش و لکه نداشته باشه حله اگه چیزیو باید چک کنم میشه بگید؟

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
بچه ها من میترسم از جایی غیر از مغازه دیسک بگیرم خراب دراد اصلا شما تا حالا دیسک خراب گرفتید؟ دیسک خش و لکه نداشته باشه حله اگه چیزیو باید چک کنم میشه بگید؟
فکر کنم اگه خط و خش نداشته باشه مشکلی نداره

• Like
Reactions: abt

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
بله خوشبختانه دیسک غیر اصلی تو بازار نیست .

توجه کنید که دیسک خط یا خش داشته باشه ( نه خط ریز ) بازی در حال اجرا ارور میده و از بازی بیرون میاد !

پس موقع خرید دیسک رو تو نور به همه جهت بچرخونید که یه وقت سرتون کلاه نره :)

• Like
Reactions: abt and naeim_n1

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
من همه بازیام این شکلی گرفتم دیوار یکی از بهترین جاهاس
فقط خط و خش مراقب باشید خیلی از دیسکا موج داره که انگار ایرادی نداره
پ.ن:دوستان لطفا بازیا رو تمییز نگه دارین:D

دوستان نئو قرار کی وارد بازار شه مگه همین پاییز نهایتا زمستون نیست؟

• Like
Reactions: abt

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
دوستان اینو ببینید :|
Stock Symbols – FlamingToast – Custom DualShock 4 Light Bar Decals
مگه میشه نور دسته PS4 رو به اشکل هندسی در اورد؟؟؟؟ :o واقعیه؟؟؟ :|
یه دسته PS4 برای PC گرفتم که تو تبلیغ های درایورش چنین لینکی قرار داده بودن!!!! :|
باو چیز خاصی نیست ! یه برچسبه که طرح مثلا بتمن روش کنده شده میچسبونی روی جلوی کنترلر ! :d ایران هم زیاده از آشغالا ! :D

• Like
Reactions: ehsas1 and naeim_n1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر