هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام دوستان
من یک اکانت شیرینگی گرفتم ظرفیت دو هست طبق مراحل مو به مو انجام دادم که ابتدا اکانت به دستگاه میشناسی وبقیه مراحل تا جایی که باید از اکانتsing outبشی اینکارو انجام دادم ولی بازی نصب نکردم تو همون libraryهست تا اینکه چندروز گذشت الان میخوام از libraryنصب کنم میزنم میگه باید sing بشی ولی هرچی رمز میزنم میگه اشتباه هست کاملا مطمن هستم که درست میزنم ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوستان
من یک اکانت شیرینگی گرفتم ظرفیت دو هست طبق مراحل مو به مو انجام دادم که ابتدا اکانت به دستگاه میشناسی وبقیه مراحل تا جایی که باید از اکانتsing outبشی اینکارو انجام دادم ولی بازی نصب نکردم تو همون libraryهست تا اینکه چندروز گذشت الان میخوام از libraryنصب کنم میزنم میگه باید sing بشی ولی هرچی رمز میزنم میگه اشتباه هست کاملا مطمن هستم که درست میزنم ممنون میشم راهنمایی کنید
خب رمز اکانت عوض شده

سلام..
بله میشه اما امکان افت کیفیت تصویر وجود داره...بازم بستگی به کیفیت هاب داره...
فاصله تی وی مهم نیست...تا 10 متر امکان فکر نمیکنم اونم در پشت دیوار...امکان قط و وصلی دسته وجود داره...بابت بلندی کابل خیر مشکل آنچنانی نیست...
بنده تست نکردم ولی امکان افت تصویر و وصل نشد دسته وجود داره...
مرسی دوست عزیز
هاب با کیفیت از کجا پیدا کنم؟ مارک خاصی داره قیمتش اینا چجوریه؟
یکی ام موقعی که ps4 روشن میشه ( ps4 از طریق دسته روشن میشه مثل ps3؟) اون هاب به هردوتا مانیتور یا تلویزیونی که بهش وصله همزمان تصویر میده یا سیستمی داره که تنظیم کنیم فقط به یکیش تصویر بده؟

سلام خدمت دوستان عزیز
من میخام یه ps4بگیرم چقدر باید هزینه کنم .چه نوع ledخوبه و بازداشت حدود چقدرهس ( در کل چقدر پام درمیاد) بازیهای زیادی داره ایا

سلام
من دو تا اکانت ترکیبی دارم و میخوام اونا رو از پرایمری در بیارم (نمیدونم کدومشون پرایمری هست) و اکانت خودم رو پرایمری کنم ولی برای اینکه اونا رو از پرایمری در بیارم حتما باید به psn وصلشون کنم که به پسوردشون نیاز دارم و پسورشون رو ندارم راهی هست بتونم این دو تا رو پاک کنم یا از پرایمری در بیارم ؟ :دی

سلام خدمت دوستان عزیز
من میخام یه ps4بگیرم چقدر باید هزینه کنم .چه نوع ledخوبه و بازداشت حدود چقدرهس ( در کل چقدر پام درمیاد) بازیهای زیادی داره ایا
منظورت از چه نوع led چیه؟
این نظر من هستش که اگه می خواهی بگیری سری 1216 رو بگیر و به نظر من با هارد 1 ترا بگیر
من خودم 500 گرفتم به نظرم کم هستش
ریجنش هم زیاد فرقی نمی کنه اگه بخواهی 1 ترا بگیری فکر کنم فقط ریجن 2 باشه ولی اگه 500 خواستی بگیری هر کدام ارزان تر بود بگیر
قیمت هم تو سایت ها نگاه کنی دستت میاد

سلام دوستان
یه سوال فنی داشتم
من امروز PS4 ریجن2 مدل 1216 یک ترابایت رو خریدم
شیار مشکی رنگ وسط کنسول سمت راست کنسول بین دو لبه یه برآمدگی کوچیک داره دو تا از دوستانم هم کنسولشون همین برآمدگیو داره
میخواستم بپرسم آیا کنسول های PS4 سری جدید شما هم همین برآمدگی رو در سمت راست شیار مشکی رنگ کنسول داره یا نه ؟!!
آیا فابریکه یا ایراد فیزیکیه ؟!

photo_2016-06-18_00-50-47.jpg

سلام دوستان
یه سوال فنی داشتم
من امروز PS4 ریجن2 مدل 1216 یک ترابایت رو خریدم
شیار مشکی رنگ وسط کنسول سمت راست کنسول بین دو لبه یه برآمدگی کوچیک داره دو تا از دوستانم هم کنسولشون همین برآمدگیو داره
میخواستم بپرسم آیا کنسول های PS4 سری جدید شما هم همین برآمدگی رو در سمت راست شیار مشکی رنگ کنسول داره یا نه ؟!!
آیا فابریکه یا ایراد فیزیکیه ؟!

View attachment 61017
فابریکی همینجوری هستش
مال همه همینجوریه
مدلش هست

• Like
Reactions: KING OF WORLD
مرسی دوست عزیز
هاب با کیفیت از کجا پیدا کنم؟ مارک خاصی داره قیمتش اینا چجوریه؟
یکی ام موقعی که ps4 روشن میشه ( ps4 از طریق دسته روشن میشه مثل ps3؟) اون هاب به هردوتا مانیتور یا تلویزیونی که بهش وصله همزمان تصویر میده یا سیستمی داره که تنظیم کنیم فقط به یکیش تصویر بده؟
سلام...
هاب میتونید تو گوگل سرچ کنید ولی بهتره از مغازهدار خرید کنید که کاملا جنس رو ببینید...
بله مثله پلی 3 با دسته هم روشن میشه.البته اگر با تی وی لینک کنید میتونید با کنترل تی وی هم کنسول رو هدایت کنید بدونه دسته...
سوال آخرتون رو واقعا نمیدونم چون باید حتما تست بشه اما در کنسول همچین تنظیماتی که شما میخاید نیست...

دوستان من مشکلی که دارم اینه که اینترنت 2 مگ دارم ولی وقتی پلی استیشن رو وصل می کنم نهایتا 1 مگ بیشتر نمی کشه
تست هم می گیرم type2 میده
سلام...
اون سرعتی که موقع تست داخل کنسول نشون میده میزان پهنای باند اینترنت شماست نه میزان سرعت دانلودتون که همه دوستان معمولا اشتباه میگیرن....
شما اول بگید پهنای باند اینترنتتون 2 مگ هست یا سرعت دانلود تا بتونم راهنماییتون کنم....این دو کاملا متفاوته

با IDM داخل کامپیوتر یا لپ تاپ یک فایل رو دانلود کنید . میزان سرعتتون رو بگید تا جواب درست رو بهتون بدم.....

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: arash-7
چطور میشه جلو دانلود اتو ماتیک آپدیت بازیها رو گرفت.آخه بازی رو میخوایی بازی رو اجرا کنی میره رو آپدیت.از رو نوتیفیکیشن متوقف یا حذفش میکنی .باز در اجرای بعدی شروع میکنه به دانلود.از تنظیمات هم دانلود اتوماتیک رو خاموش کردم ولیتاثیری نداشته

چطور میشه جلو دانلود اتو ماتیک آپدیت بازیها رو گرفت.آخه بازی رو میخوایی بازی رو اجرا کنی میره رو آپدیت.از رو نوتیفیکیشن متوقف یا حذفش میکنی .باز در اجرای بعدی شروع میکنه به دانلود.از تنظیمات هم دانلود اتوماتیک رو خاموش کردم ولیتاثیری نداشته
سلام...
دانلود رو Puse کن...

• Like
Reactions: rangtab2005
درود
مشکله auto eject دهنه بنده رو اسفالت کرد اگه کسی لطف کنه یه راهی رو یاد بده که درستش کنه ممنون میشم دیگه واقعا اعصابمو خورد کرده.وقتی بازی رو میزارم توی دستگاه بازی خود به خود میاد بیرون واقعا این مشکلا توی این کنسولای نسل جدید نباید وجود داشته باشن.

آخرین ویرایش:
سلام دوستان یک سوال فنی داشتم مربوط به این تایپیک نیست ولی اگه میشه راهنمایی کنید .من کارمند شرکت نفتم و کارم ۱۵ به ۱۵ هست اونجا یک تلوزیون پاناسونیک معمولی داره که از کمپونت هم پشتیبانی میکنه اگه من پلی ۴ رو ببرم و دستگاه تبدیل اچ دی به ا وی رو بخرم از اونا که نیاز به تامین برق داره واسه تبدیل جواب میده یا نه و اینکه اون تلوزیونا کیفیت۷۲۰ پیکسل رو پشتیبانی می کنند?

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or