هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,949
نام
حسین
درود دوستان ی سوال من برای ثب تام تو سایت psnprofiles.com مشکل دارم کسی می دونه دقیقا باید چیکار کرد وقتی میرم تو قسمت
Create a PSNProfiles
بعد میگه ID PSNوارد کن بعد این پیغام میده
دقیقا نمیدونم باید کجا فعالش کنم
Step 2 Change your About Me to this code via
Account Management on your PS4, PS3 or PSVita

We'll use this to prove that you own this account
You should remove this code once you've signed up

ممنون میشم دقیق راهنمای کنید

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
560
نام
AMIR
با سلام به دوستان بازیسنتر من برای اولین بار می خواهم بازی از شبکه PSN خریداری کنم اما سوالم اینه اگر به عنوان مثال بنده دیتای بازی BLOODBORNE رو از قبل با استفاده از دیسک خود بازی (که قبلاداشتم) کپی شده با آخرین آپدیتی براش گرفتمه؛دیگر آیا نیازی نیست به دانلود دیتای دیجیتالی خود بازی از طریق PSN? چون می خواستم بازی رو دیجیتالی داشته باشم دقیقا مثل بازیهای استیم. قبلا دیسکش رو داشتم ولی بعدا فروختمش. ممنون

آخرین ویرایش:

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
با سلام به دوستان بازیسنتر من برای اولین بار می خواهم بازی از شبکه PSN خریداری کنم اما سوالم اینه اگر به عنوان مثال بنده دیتای بازی BLOODBORNE رو از قبل با استفاده از دیسک خود بازی (که قبلاداشتم) کپی شده با آخرین آپدیتی براش گرفتمه؛دیگر آیا نیازی نیست به دانلود دیتای دیجیتالی خود بازی از طریق PSN? چون می خواستم بازی رو دیجیتالی داشته باشم دقیقا مثل بازیهای استیم. قبلا دسیکش رو داشتم ولی بعدا فروختمش. ممنون
متاسفانه این امکان وجود نداره و باید دیتارو از اول دانلود کنید

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
درود دوستان ی سوال من برای ثب تام تو سایت psnprofiles.com مشکل دارم کسی می دونه دقیقا باید چیکار کرد وقتی میرم تو قسمت
Create a PSNProfiles
بعد میگه ID PSNوارد کن بعد این پیغام میده
دقیقا نمیدونم باید کجا فعالش کنم
Step 2 Change your About Me to this code via
Account Management on your PS4, PS3 or PSVita

We'll use this to prove that you own this account
You should remove this code once you've signed up

ممنون میشم دقیق راهنمای کنید

کاری نداره که، برو توی اکانت داخل دستگاه یه قسمت زیر اکانت میتونی یه نوشته ای بنویسی اسمش About Me هست

اونو تغییر بده به کدی که بهت میده بعد اونجا داخل سایت تایید بزن اکانتت ساخته میشه

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
یه سوالی داشتم دوستان//ایا به نظرتون لازمه که با دستگاه باد از دو طرف کنسول خاکشو بگیرم ؟؟؟ اصلا لازمه ؟؟
به نظرتون خاکی که میره تو کنسل مشکلی پیش نمیاره ؟؟
ممنون میشم یه راهنمایی کنید //فکر کردم شاید که اگه دستگاه بادو بزنم ایرادی پیش بیاره
بی زحمت یکی توضیح بده

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
نه دوستان
منظورم صحبتیه که طرف مقابل توی بازی های انلاین میکنه
یه سری ها هستن میریزن توی سرور ها آهنگ میزارن و جیغ و داد ! نمیشه صداش رو بدون هدفون قطع یا کم کرد؟
سلام...
امکانش هست . .اما در بازی ها این آپشن متفاوته....

• Like
Reactions: sinart7

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام
دوستان من دیشب تازه عضو PSN شدم حالا سوالم اینه که برای دانلود از psn که حجم دانلود بالاست تنها راهش اینه که همون دانلود پیش فرض رو بزنم؟برنامه خاصی مثل idm برای کامپیوتر برای پلی استیشن وجود نداره که سریع تر دانلود کنه؟
اصلا میشه از طریق کامپیوتر دانلود کرد بعد ریخت رو کنسول؟

jaber2013

کاربر سایت
Jul 8, 2014
42
نام
جابر يوسف زاده
سلام
دوستان من دیشب تازه عضو PSN شدم حالا سوالم اینه که برای دانلود از psn که حجم دانلود بالاست تنها راهش اینه که همون دانلود پیش فرض رو بزنم؟برنامه خاصی مثل idm برای کامپیوتر برای پلی استیشن وجود نداره که سریع تر دانلود کنه؟
اصلا میشه از طریق کامپیوتر دانلود کرد بعد ریخت رو کنسول؟
بله ، ميتونيد با برنامه psx از كامپيوتر تمام دانلود هاي ps4 رو دانلود كنيد
فقط قدري حوصله و اموزش داره كه بهتر جدا از اين پيج دنبالش بگردى

• Like
Reactions: Batsy

.:RED:.

کاربر سایت
Jun 7, 2007
149
نام
امیرحسین
سلام دوستان
میخواستم کنسول بخرم ولی بین ps4 و XONE شک دارم
یه راهنمایی میکنید که کدوم به صرفه تره
من شنیدم که واسه جا به جایی بازی دیسکی هم تو PS4 محدودیت هست و یه بازی دیسکی روی بیشتر از 2 کنسول اجرا نمیشه ولی XONE این محدودیت رو نداره
بعد باز از اون طرف میگن بازیهای PS4 راحتتر پیدا میشه
این موضوع بازی دیجیتالی دقیقا چه جوریه؟ بعضی جاها با 30 هزار تومن بازی رو میفروشن ولی من شنیدم بعد 10 روز غیر فعال میشه بازی
در رابطه با این موضوع بازی دیجیتالی رو XONE هم میخواستم راهنمایی کنید
الان فعلا نظرم رو XONE هست چون ارزونتر هست ولی میخواستم نظر شما رو هم بدونم
ممنون میشم راهنمایی کنید

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad
سلام دوستان
میخواستم کنسول بخرم ولی بین ps4 و XONE شک دارم
یه راهنمایی میکنید که کدوم به صرفه تره
من شنیدم که واسه جا به جایی بازی دیسکی هم تو PS4 محدودیت هست و یه بازی دیسکی روی بیشتر از 2 کنسول اجرا نمیشه ولی XONE این محدودیت رو نداره
بعد باز از اون طرف میگن بازیهای PS4 راحتتر پیدا میشه
این موضوع بازی دیجیتالی دقیقا چه جوریه؟ بعضی جاها با 30 هزار تومن بازی رو میفروشن ولی من شنیدم بعد 10 روز غیر فعال میشه بازی
در رابطه با این موضوع بازی دیجیتالی رو XONE هم میخواستم راهنمایی کنید
الان فعلا نظرم رو XONE هست چون ارزونتر هست ولی میخواستم نظر شما رو هم بدونم
ممنون میشم راهنمایی کنید

دیسک بازی چه روی ps4 چه روی xone روی هر چند تا دستگاهی که نصب کنی جواب میده و مشکلی نداره.ولی بازی فقط با دیسک اجرا میشه
اونی که شما میگی فکر کنم مربوط به ایکس باکس بود اون اوایل که سیاست اشتباهی بود و درستش کردند.
بازی های ps4 ریخته تو بازار و هر بازی چه نو و چه دسته دو پیدا میشه و قیمت هاشم معمولا 20 سی تومنی ارزون تره از مشابه ایکس باکس.
اون اکانت های ترکیبی که 30 تومن میدن و مفت ، از کیسه خلیفه می بخشند و در اصل دزدی به حساب میاد.
از لحاظ بازی دیجیتالی ps4 میتونید یه نفر رو پیدا کنید و دو نفره بازی بخرید رو دوتا کنسول که مثلا هر بازی 100 تومن در میاد اینطوری. ایکس باکس خبر ندارم چجوریه.

قیمتا هم زیاد تفاوتی نداره
دیگه بقیه ش سلیقه ای است و برمی گرده به بازی های انحصاری هر کنسول ، اگه بازی هایی مثل ((god of war.uncharted.last of us.((bloodborne. و بقیه بازی های ps4 رو می پسندی ps4 بگیر و اگر از بازی های xone خوشت میاد برو اونو بگیر.
سلیقه شخصی: من تو این چند سالی که ps4 داشتم هیچ وقت بی بازی نموندم اون اولا یکم بازی خوب کم بود ولی بعد خوب شد الانم که انقدر بازی خوب و شاخ اومده که شما اگه ps4 بگیری بهت قول میدم تا یکی دو سال دیگه بیکار نشی و سرت با همین بازی هایی که امده گرم میشه که تو بازار ارزون هم هست دسته دومش.
کنسول های جدیدی هم که میاد به درد ماها نمی خوره ، مال کسایی هست که tv 4k دارند.

پس به نظر من برو یه باندل از همین کنسول های موجود در بازار رو بگیر (اون باندل هایی که افت قیمت خودشون رو کردند) مثل باندل بتمن یا کال اف یا ...
در ضمن اگر اهل انلاین بازی کردن هستی ps4 تو ایران جامعه ی خیلی بزرگتری داره و پیدا کردن افراد برا بازی انلاین خیلی راحت تر هستش.

آخرین ویرایش:

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
سلام دوستان من قبلا بازی دستینی ریجن 2 رو تا وسطای بازی رفتم و بعد بازی رو فروختم الان اگه ریجن 1 بازی رو بخرم ایا باید از اول بازی کنم ؟ با توجه به اینکه بازی سیوی توی کنسول من نداره و بازی انلاینی بود احتمال داره از همون ادامه داستان بتونم برم ؟
سپاسسسس

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
سلام
دوستان منظور از مدل 1216 چیه ؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
مدل 1216 جدید ترین سری از پلی 4 هستش که یه سری تغییرات نسبت به سری قبل داشته
صدای فنش کم تر شده. صفحه براق روی پلی 4 به مات تبدیل شده - کلید لمسی از بین رفته

• Like
Reactions: A-min and pouria_k

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر