هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,660
نام
milad
سرويس كاهش پينگ چطوره؟
طرز استفادش
كامپيوتر بايد روشن باشه؟
رو سرعت دانلود با پلي استيشن تاثير داره؟

من استفاده نکردم ازش اما
وقتی از طریق کابل لن ps4 رو به نت وصل می کنم سرعتش بنظرم بهتر میشه و یه راه دیگه هم اینکه من وقتی از طریق نرم افزار psx کامپیوتر و ps4 رو به هم وصل می کنم سرعت نت ps4 چهار برابر میشه قبلا هم تو نظرات گفته بودم

Sent from my iPhone using Tapatalk

mbadboy2002

کاربر سایت
Jul 24, 2013
9
سلام دوستان گرامی اقا مشکلس در رایطه با پلی ۴ داشتم خواستم مطرح کنم راهنمایی کنید.
دوستان یکسالی هست پلی ۴ مدل ۱۲.. با هارد یه ترابایت گرفتم(از دیجی کالا)
فریمور به ورژن ۳.۵ از طریق نت اپدیت کردم
از همون‌ روزای اول دیدم لودینگ بازیا خیلی غیر منطقی طولانی هست خیلی وسط بازی افت فریم و باگ هست مثلا توی ویچر سه یا یونیتی خیلی گیر میکرد یا گاهی لودینگ ده دقیقه طول‌میداد اپدیتم میکردم میدیم مشکل حل نمیشه. بازی متال گیر بال اول میرفتم روش یهو توی‌همون لودینگ اول خاموش میشد و بار دوم که دستگاه روشن میکردی بالا میومد الانم بتمن موقع رانندگی همش افت فریم پیدا میکرد متوجه شدم فقط دستگاه من این شکلیه و بنظر میاد از روی هارد درست نمیخونه بازی یا بازیا درست نصب نمیشن. چند سری بازی رو rebuild data base کردم بازم تغییری نکرد یه سری بدون اینکه فریمور reinstall بشه کلا همه چیو ریموو کردم و دوباره نصب کردم (از توی سیف مود) بعد از اون خیلی بهتر شده و‌بنظر بهتره ولی هنوز مشکلاتی مثل خاموش شدن دستگاه بار اول هنوز پیش میاد. تنها چیزی که مونده همون گزینه آخر توی سیف مود با reinstall کردن فریمور دستگاهه. جایی ندیدم کسی این مشکلاتو داشته باشه برا همین اینقد توضیح دادم عذر میخوام ولی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید تشکر

کلا بعد اینکه تعداد زیادی بازی رو‌ روش نصب کردم‌و هی همشونو اپدیت کردم روش یه مرتبه اینجوری نرم افزاری بهم ریخت سرعت خوندن بازیا از روی هارد شدیدا اومد پایین و این مشکلات پیش اومد‌. روز اول با همون‌اپدیت قدیمی اینجوری نبود ولی الان بهتره اوضاعش بعد اینکه initialize ps4 خیلی بهتر شده ولی خواستم‌ بفهمم کسی دقیقا میدونه چرا اینطوری شده و‌دقیقا باید چیکار کنم که مثل روز اول شه؟؟ بهتر نیست initialize ps4(reinstall system) انجام بدم ممنون؟؟؟

Last edited by a moderator:

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان من میخواستم یه گوشی بخرم نظر اولم lumia 930 gold بود
بعد یکی از دوستان منو به شک انداخت ، الان میخوام ببینم اگه sony z5 بخرم چه امکاناتی برای ps4 داره چون میگن کسایی که ps4 دارن گوشی سونی بخرن بهتره .
می خوام ببینم چه امکاناتی در این زمینه داره گوشی های سونی.

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
کلا بعد اینکه تعداد زیادی بازی رو‌ روش نصب کردم‌و هی همشونو اپدیت کردم روش یه مرتبه اینجوری نرم افزاری بهم ریخت سرعت خوندن بازیا از روی هارد شدیدا اومد پایین و این مشکلات پیش اومد‌. روز اول با همون‌اپدیت قدیمی اینجوری نبود ولی الان بهتره اوضاعش بعد اینکه initialize ps4 خیلی بهتر شده ولی خواستم‌ بفهمم کسی دقیقا میدونه چرا اینطوری شده و‌دقیقا باید چیکار کنم که مثل روز اول شه؟؟ بهتر نیست initialize ps4(reinstall system) انجام بدم ممنون؟؟؟
من تا به حال این مشکل رو ندیدم کسی داشته باشه...
ولی شما بهتره کلا دوباره سیستم عامل رو بریزی از طریق همون سیف مود. اینجوری مطمئنا درست میشه...مگر اینکه مشکلی سخت افزاری پیدا کرده باشه...

دوستان من میخواستم یه گوشی بخرم نظر اولم lumia 930 gold بود
بعد یکی از دوستان منو به شک انداخت ، الان میخوام ببینم اگه sony z5 بخرم چه امکاناتی برای ps4 داره چون میگن کسایی که ps4 دارن گوشی سونی بخرن بهتره .
می خوام ببینم چه امکاناتی در این زمینه داره گوشی های سونی.
امکانات خاصی که فقط واسه اونا گوشی رو بخری نداره...یه ریموت پلی هستش که الان همه ی گوشی ها ساپورت میشن و اون اوالیل فقط واسه z3 بود.
به شخصه دیگه اون احترامی رو که قبلا واسه دستگاه های همراه سونی قائل بودم رو نیستم...

Last edited by a moderator:

mbadboy2002

کاربر سایت
Jul 24, 2013
9
چیزی که من میگم بنظر سخت افزاری میاد؟؟؟ فکر نمیکردم سخت افزاری باشه یعنی امیدوارم نباشه خطری نداره فریمور رو با فلش مموری از اول ریختن؟؟؟
من تا به حال این مشکل رو ندیدم کسی داشته باشه...
ولی شما بهتره کلا دوباره سیستم عامل رو بریزی از طریق همون سیف مود. اینجوری مطمئنا درست میشه...مگر اینکه مشکلی سخت افزاری پیدا کرده باشه...

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
منم دقیقا این مشکلو داشتم
مثلا تو gta v اصلا مناطق بازی لود نمیشد وقتی رانندگی میکردی
rebuilt database زدم درست شد و همچنین خود اپدیت ps4 هم تاثیر داشت
اول فکر کردم از عوض کردن هاردم بود که خودم عوض کردم یا تاریخ ساخت کنسول
ولی حالا که شما گفتی تا حدودی خیالم راحت شد

آخرین ویرایش:

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
سلام به همه دوستان گیمر عزیزم
خسته نباشید
دوستان هارد کنسول من 1 ترا می باشد و میخوام به 2 ترا ارتقا بدم
میخوام عکس ویدیو و سیو بازی ها را به هارد جدید انتقال بدم و اینکه اصلا بلد نیستم چیکار کنم
لطفا آموزش گام به گام همراه با تصویر برام قرار بدید یک دنیا ممنون میشم

یک سوال دیگر اینکه اکانت دوست من روی کنسول من شیر شده چون 2و3 تا بازی شریکی خریدیم باهم میخواستم بپرسم آیا اطلاعات اکانت اون و بازی های انتقال پیدا میکنه و یا باید برم تو اکانتش دی اکتیو کنم و دوباره تو هارد جدید وارد کنم و اکتیو کنم
ممنونم دوستان

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان یه کمک میخوام در مورد خرید بازی
بازی Just Cause ۳ ارزش خرید داره؟چند تا کامنت زیر پستشو میخوندم که اکثرا میگفتن بعد از یه ذره بازی تکراری میشه و فقط نیم ساعت اولش جذابه.حالا بنظر شما بازی خوبی هست که پاش پول بدم؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دوستان یه کمک میخوام در مورد خرید بازی
بازی Just Cause ۳ ارزش خرید داره؟چند تا کامنت زیر پستشو میخوندم که اکثرا میگفتن بعد از یه ذره بازی تکراری میشه و فقط نیم ساعت اولش جذابه.حالا بنظر شما بازی خوبی هست که پاش پول بدم؟
بهتره توی تاپیک بازی بپرسی اینو...
من از روی تجربه نسخه دوم میگم این عنوان هم باید متوسط باشه ...

• Like
Reactions: ehsas1

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من یکی از بازیای دیجیتالیم بعد آپدیت دستگاه غیرفعال شده و میزنه فریمور جدید رو بگیر ریستور لایسنس کن و یه قفلم رو آیکونش اومده. البته هنوز به فریمور جدید آپدیت نکردم
الان فریمور جدید رو بگیرم ریستور لایسنس بزنم درست میشه؟
ضمنا اکانتی که بازیو باهاش خریدم دیگه ندارم و بازی روی این اکانتم (اکانت primary و اصلی دستگاه) فقط اکتیو شده بوده
دلیل غیر فعال شدن بازیت رو خودت نوشتی چطور حواست نیست !
خط آخر خودت میگی اکانت که بازی تو‌ش خریداری شده رو نداری ، وجود اون اکانت برای اجرای بازی الزامی هست

• Like
Reactions: aliahmadi2

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان
درحال حاضر ۴ ندارم و از طرفی هم تشنه انچارتد ۴ هستم
بنظرتون تا E3 صبر کنم بعد برم دستگاه بخرم یا همین صبح برم بگیرم ؟
و اینکه اگر NEO بیاد قابلیت اجرای گیم های PS4 رو داره ؟
کلا حدود ۱ ماه هست که در جریان خبرهای کنسول نیستم !!
ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر