هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Milad997

کاربر سایت
Jun 2, 2016
1
سلام دوستان , من واسه rainbow six رفتم 1200 تا credit بخرم , ولی وقتی خریدم به بازی اضافه نشد
از طریق چت لایو پی اس ان بهم گفتن که مشکلت اینه ریجن هات مغایرت داره واسه همین اضافه نمیشه , حالا چاره چیه ؟ چرا اینجوریه ؟
اکانتم ماله آمریکاست , بازی ریجن 2 هست , پی اس فور ریجن 3

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
سلام دوستان , من واسه rainbow six رفتم 1200 تا credit بخرم , ولی وقتی خریدم به بازی اضافه نشد
از طریق چت لایو پی اس ان بهم گفتن که مشکلت اینه ریجن هات مغایرت داره واسه همین اضافه نمیشه , حالا چاره چیه ؟ چرا اینجوریه ؟
اکانتم ماله آمریکاست , بازی ریجن 2 هست , پی اس فور ریجن 3
برای خرید دی ال سی ریجن اکانت و بازی باید یکی باشه و به کنسول ربطی نداره.
شما باید بازی با اکانتتون رو هم ریجن کنید.
البته برای رینبو حتما باید روی هموناکانتی که کردیت خریدید بازی رو داشته باشید.

saminshop

کاربر سایت
Apr 25, 2016
28
سلام نمیدونستم کجا باید سوالم رو مطرح کنم تا حالا چند بار بازی far cray 4 رو نصب کردم ولی نتونستم بازی رو اجرا کنم هر باز بعد از زدن گزینه استارت بهم میگه باید به psn وصل بشم ولی دوستام بدون هیچ مشکلی بازی رو اجرا میکنن وگزینه افلاین وانلاین براشون میات و افلاین رو انتخاب میکنن
ممنون میشم دوستان متخصص راهنمایی کنن

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,654
نام
milad
سلام نمیدونستم کجا باید سوالم رو مطرح کنم تا حالا چند بار بازی far cray 4 رو نصب کردم ولی نتونستم بازی رو اجرا کنم هر باز بعد از زدن گزینه استارت بهم میگه باید به psn وصل بشم ولی دوستام بدون هیچ مشکلی بازی رو اجرا میکنن وگزینه افلاین وانلاین براشون میات و افلاین رو انتخاب میکنن
ممنون میشم دوستان متخصص راهنمایی کنن
چند تا راه داره
1 باید به اخرین ورژن اپدیت کنی
2 اکانتت رو اکتیو پرایمری کنی تا وقتی افلاینی بازی باز بشه اگه اکتیو نباشه روش قفل میفته

دوستان کنسول هایی من بیشتر در معرض گردو خاک هستن مشکلی پیش میاد؟؟؟؟؟؟؟زیاد هم نه فقط در حد دکور

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: saminshop

saminshop

کاربر سایت
Apr 25, 2016
28
چند تا راه داره
1 باید به اخرین ورژن اپدیت کنی
2 اکانتت رو اکتیو پرایمری کنی تا وقتی افلاینی بازی باز بشه اگه اکتیو نباشه روش قفل میفته
آپدتش که 1.7 هست ینی تا آخرین آپدیت نباشه که کمپلت نصب نمیشه اکانت و هم اکتیو کردم توی اکانته هم 10 بازی دیگه هست هیچ مشکلی ندارن ولی من تا حالا هر چی نصب کردم نتونستم برم توی بازی ولی رفیقا میگن براشون گزینه آفلاین وآنلاین میات و میرن توی افلان ولی برای من این گزینه نمیات

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,654
نام
milad
آپدتش که 1.7 هست ینی تا آخرین آپدیت نباشه که کمپلت نصب نمیشه اکانت و هم اکتیو کردم توی اکانته هم 10 بازی دیگه هست هیچ مشکلی ندارن ولی من تا حالا هر چی نصب کردم نتونستم برم توی بازی ولی رفیقا میگن براشون گزینه آفلاین وآنلاین میات و میرن توی افلان ولی برای من این گزینه نمیات
اگه اشتراکی میگیری که من خبر ندارم چون سراغش نرفتم
خوب انلاین شو ببین چی میشه

nariman97

کاربر سایت
May 23, 2015
49
سلام دوستان
بازي ان بي اي قراره اين ماه ب عنوان فيري براي پلي پلاس بياد
كسي ميدونه چحور ميشه با كامپيوتر دانلودش كرد؟
و چحور ريختس تو دستگاه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,431
نام
علی
عاقا دست دوم بازی میخریم اگه اون کاغذه که روش کد آنلاین نوشته اگه نباشه نمیتونیم آنلاین بازی کنیم؟
تا جایی که من میدونم، داشتن دیسک بازی برای آنلاین بازی کردن کافی هست مگر اینکه به علاوه ی خود دیسک یه CD Key هم باشه که این مورد میشه گفت نادر هست اگر درست بگم! یه سری کدها برای یه سری چیزهای اضافی هست مثه مثلا FarCry Primal که یه کد داشت میشد باهاش یه سری ماموریت باز کنی ماموت سواری کنی! البته فارکرای آنلاین نداره!

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,654
نام
milad
تا جایی که من میدونم، داشتن دیسک بازی برای آنلاین بازی کردن کافی هست مگر اینکه به علاوه ی خود دیسک یه CD Key هم باشه که این مورد میشه گفت نادر هست اگر درست بگم! یه سری کدها برای یه سری چیزهای اضافی هست مثه مثلا FarCry Primal که یه کد داشت میشد باهاش یه سری ماموریت باز کنی ماموت سواری کنی! البته فارکرای آنلاین نداره!
اونی که ایشون میگه انلاین پسه تو بازی های نسل 7 هم بود دیگه کم پیش میاد بزارن یا اصلا نمیزارن
بعضی از کد ها بی ارزشن و فقط تم مقداری اضافه شونده و یا .......هستن
تو بعضی از بازی ها کد واجبه بزنی مثلا بعضی از کالکشنا بازی همش تو بلوری نیست با زدن کد میده تا دانلود کنی

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر