هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Mahib

کاربر سایت
Feb 15, 2015
58
سلام یه سوال داشتم

من ps4 به مانیتور زدم ولی فقط صدا از مانیتور در میاد و اسپیکرو به مانیتور با کابل او یو ایکس وصل میکنم صدایی ازش در نمیاد ، باید چیکار کنم؟

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
دوستان ریستور لایسنس یعنی چی؟؟

سلام...
بعضی اوقات وقتی کنسول روشن میکنید بازیها یا دی ال سی ها حالت قفل دارن و بی استفاده هستن یا پلاس شما روی کنسول جواب نمیده.این گزینه برای بازخوانی لایسنسهای خریداری شدست..

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
من فیلم blu-ray دارم ولی هرکار میکنم پخش نمیکنم!
چیکار کنم؟
ممنون

سلام...
ریجن فیلم با ریجن کنسول باید هم خوانی داشته باشه...

- - -ویرایش - - -

سلام یه سوال داشتم

من ps4 به مانیتور زدم ولی فقط صدا از مانیتور در میاد و اسپیکرو به مانیتور با کابل او یو ایکس وصل میکنم صدایی ازش در نمیاد ، باید چیکار کنم؟

سلام..
باید تمام تنظیمات کنسول و مانیتور چک کنید.اگر مشکل برطرف نشد از باکس استفاده کنید...

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
سلام دوشتان چن روزی هست وقتی سیم USB رو وصل میکنم به دسته به جای شارژ شدن یه علامت سوال میاد روی علامت شارژ دسته(گوشه سمت چپ بالا)دسته نه شارژ میشه نه شارژش کم میشه حتی یک بارم اینطور نشده خواهشا کمک کنید.:(

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
239
دوستان این کدهای داخل دیسک بازی اگر روی 1 اکانت بزنی (مثلآ ریجن 2 ) و فعال کنی روی بقیه اکانتها (مثلآ اکانت ریجن 1 ) هم اعمال میشه ؟؟

Mahib

کاربر سایت
Feb 15, 2015
58
سلام
باید تمام تنظیمات کنسول و مانیتور چک کنید.اگر مشکل برطرف نشد از باکس استفاده کنید...
[/QUOTE]

من زیاد اطلاعات ندارم ، میشه بگید باکس چیه و از کجا باید تهیه کرد؟

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام دوشتان چن روزی هست وقتی سیم USB رو وصل میکنم به دسته به جای شارژ شدن یه علامت سوال میاد روی علامت شارژ دسته(گوشه سمت چپ بالا)دسته نه شارژ میشه نه شارژش کم میشه حتی یک بارم اینطور نشده خواهشا کمک کنید.:(

سلام...
دسته را ریست کنید...

- - -ویرایش - - -

دوستان این کدهای داخل دیسک بازی اگر روی 1 اکانت بزنی (مثلآ ریجن 2 ) و فعال کنی روی بقیه اکانتها (مثلآ اکانت ریجن 1 ) هم اعمال میشه ؟؟

سلام...
خیر نمیشه...برای خرید دی ال سی یا ادد آنها یا کدهایی که داخل باکس بازیهاست باید حتما با ریجن اکانتی که قرار روی اون اکتیو بشه یکی باشه و الا کد استفاده میشه اما اجاره استفاده از دی ال سی رو یه شما نمیده...

- - -ویرایش - - -

سلام

من زیاد اطلاعات ندارم ، میشه بگید باکس چیه و از کجا باید تهیه کرد؟[/QUOTE]

یا باید وی جی ای باکس تهیه کنید یا کابلی که صدا و تصویر رو جدا انتقال بده. تو گوگل سرچ کنید...

SaeidBa07

کاربر سایت
Mar 8, 2016
11
سلام یه سوال داشتم

باید به تبدیل یه کابل صدا هم وصل کنی مثل این ( رو خود تبدیلا دارن این کابلو )

images

دوستان من روی یکی از اکانت هام پلاس دارم اما روی اونیکی نمیاد ، اکانتی ک پلاس داره رو اکتیو کردم اونیکی رو هم دی اکتیو ، مشکلش چیه ؟

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
239
ممنون دوستان که اکثرأ اشتباه جواب دادید ! خودم امروز تست کردم و دیدم میشه! تو بازی مورتال کمبت ریجن ۲ ،Goro با اکانت ریجن ۲ خریدم و نصب کردم از استور و با اکانت ریجن یکم بازی کردم با Goro! فقط ۱ سوال دیگه برام پیش اومد که گورو فقط موقعی که به اینترنت وصل هستم فعال میشه و در بقیه موارد غیر فعاله! چرا؟!

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
517
شاید سوالم خیلی ناواردی باشه اما واقعا برام سواله
الان خریدن ایکس باکس بهتره یا پلی استیشن ؟
برتری و ضعفش چیه ؟
مهم ترین دلیل خرید پلی ۴ که خیلیا توی ایران خریدن دسترسی راحت تر ب بازی هاش هست الان کوچیک ترین شهرها رو هم برین دیسک دس دو پیدا میشه اما ایکس باکس توی تهران هم بسختی جای پیدا میشه که بازی های دس دو خوبی داشته باشه
شرینگ بازی های دیجیتالی چیزی هست که ایکس باکس وان نداره ولی خیلی ها روی پلی۴ ازش استفاده میکنن خودم تمام بازی های امضاهم رو با همین روش بازی کردم

مورد بعدی بنده تصور میکنم که بازی های انحصاری پلی۴ بیشتر به سلیقه ایرانی ها میخوره
مثلا ایرانی ها انچاردت ۴ رو بشتر از هیلو دوست دارن کرچه سبکشون فرق داره و شاید مقایسه منطقی نباشه

- - -ویرایش - - -

ممنون دوستان که اکثرأ اشتباه جواب دادید ! خودم امروز تست کردم و دیدم میشه! تو بازی مورتال کمبت ریجن ۲ ،Goro با اکانت ریجن ۲ خریدم و نصب کردم از استور و با اکانت ریجن یکم بازی کردم با Goro! فقط ۱ سوال دیگه برام پیش اومد که گورو فقط موقعی که به اینترنت وصل هستم فعال میشه و در بقیه موارد غیر فعاله! چرا؟!
بالا خدمتتون عرض کردم
dlc باشه میشه
شخصبت ها اسلحه ها و نقشه و... جزو dlc محسوب میشن
ستگی داره چی باشه
مثلا dlc باشه میشه
ولی
فک کنم پول gta نمیشه
اکانتی که داخلش goro رو خریدی اکتیو و ریستروی لایسنس کن

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
با سلام

دوستان می‌خواستم ps۴ بگیرم البته فقط برای بازی mortal kombat xl و tekken که در آینده میاد

دوستان کدوم ریجن رو بگیرم چون آنلاین بازی کردن واسه من مهم هست
آیا باید ریجن کنسول و اکانتی که می‌سازم یکی‌ باشه ؟؟؟ از نظر پینگ کدوم رجین واسه ما خوب یا فرقی‌ ندران ؟
واسه مورتال کمبت xl ؟ کدام رجین کنسول خوب و کدوم ریجن اکانت بسازم ؟؟در آخر کدوم ؟ مدل کنسول رو توصیه می‌کنین به جز مورتال کمبت xl و tekken بازی دیگی یه هم نمیگرم براش

لطفا کسایی که دارن مورتال کمبت xl رو اونلاین تجربه می‌کنن جواب بدن مشکلی‌ در پیدا کردن متچmatch یا
......؟؟؟؟ دارن بگن ما هم مطلع بشیم
در مورد پس۴ و آنلاین بازی کردنش اطلاعاتی ندارم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر