هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان کسی نمیدونه چرا دو تا از بازی های من که از قضا از یه اکانت دیگه پرایمری کردم (فقط) آپدیت هاشون پاک شده؟!
ویچر آپدیت 1.11 بود
الان خود بازی هست و میتونم بازی کنم ولی با ورژن 1.00
و به خاطر همین دیگه DLC هاش رو نمیاره چون بازی باید آپدیت باشه
متاسفانه ویچر آپدیت 1.12 براش اومده وگرنه فایل های 1.11 رو دارم میتونستم باز سریع بریزم!

ardj75

کاربر سایت
Oct 22, 2010
176
نام
آریانا
دوستان به تازگی یک کنسول تهیه کردم باند Black Ops 3
رجین 1 هست و مدل 1215A
خواستم بپرسم ببینم مدلش اوکی هست؟ چون من دیدم همه میگن 1216 جدید هست! خیلی فرق داره؟یا اصلا فرقی نداره؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
دوستان به تازگی یک کنسول تهیه کردم باند Black Ops 3
رجین 1 هست و مدل 1215A
خواستم بپرسم ببینم مدلش اوکی هست؟ چون من دیدم همه میگن 1216 جدید هست! خیلی فرق داره؟یا اصلا فرقی نداره؟
من 1100 رجین سه دارم همون اول هم خریدم یه بار هم هاردشو برای فضای بیشتر داشتن عوض کردم یه بار هم اذیتم نکرده و هیچ مشکلی نداشته و نبوده بازی که اجرا نکنه.
در مجموع هیچ فرقی ندارند فقط مدل جدیدها wifi کم صرفتر و برد پایینتر دارند.در بند رجین هم نباشید ، هر رجینی ارزونتر بود بخرید.

• Like
Reactions: ehsas1 and ardj75

[H]iLbEr[T]

کاربر سایت
Jan 26, 2014
18
نام
HamidReza
زیر 200 باشه خوبه.با 4.2.2.4 پینگ بگیر.
یه سرویس کاهش پینگ رایگان هست ولی 100مگ به 100مگ باید نرم افزارو ریست کنی
خواستی بگو بهت بدم.پی ام بده
درودی دوباره !
داداش من دیروز از ساعت 11:15 ظهر تا 12 ظهر ، با ping 4.2.2.4 -t ، پینگم رو دوباره تست کردم ، ایندفعه time شده بود 137 و کلا تو این 45 دقیقه یک بار هم تایم اوت نداد ! یه کاهش پینگ هم گرفتم تایم اوت که دیگه نداد که هیچ ، time هم اومد رو 90 !
فک کنم الان دیگه مشکلی با آنلاین بازی کردن نداشته باشم ! کاهش پینگ هم به ظاهر موثر بوده ولی به باطن نمی دونم ! شاید فقط داخل cmd ، تایم و تایم اوت رو کاهش میده ! البته من نمیتونم اینو مطمئن بگم چون تا حالا یه بار هم به طور کامل از سرویس کاهش پینگ استفاده نکردم و فقط همین دیروز داخل cmd دیدم چجوریه و تا حالا به طوری که ببینم داخل بازی هم واقعا پینگ رو میاره پایین یا نه ازش استفاده نکردم ولی اگر اینطوری که به نظر میرسه باشه واقعا چیز بسیار باحالیه و خیلی جالبه ! نظر شما راجع به این موضوع چیه ؟ کاهش پینگ واقعا پینگ رو دخل بازی کاهش میده یا نه الکیه ؟

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
درودی دوباره !
داداش من دیروز از ساعت 11:15 ظهر تا 12 ظهر ، با ping 4.2.2.4 -t ، پینگم رو دوباره تست کردم ، ایندفعه time شده بود 137 و کلا تو این 45 دقیقه یک بار هم تایم اوت نداد ! یه کاهش پینگ هم گرفتم تایم اوت که دیگه نداد که هیچ ، time هم اومد رو 90 !
فک کنم الان دیگه مشکلی با آنلاین بازی کردن نداشته باشم ! کاهش پینگ هم به ظاهر موثر بوده ولی به باطن نمی دونم ! شاید فقط داخل cmd ، تایم و تایم اوت رو کاهش میده ! البته من نمیتونم اینو مطمئن بگم چون تا حالا یه بار هم به طور کامل از سرویس کاهش پینگ استفاده نکردم و فقط همین دیروز داخل cmd دیدم چجوریه و تا حالا به طوری که ببینم داخل بازی هم واقعا پینگ رو میاره پایین یا نه ازش استفاده نکردم ولی اگر اینطوری که به نظر میرسه باشه واقعا چیز بسیار باحالیه و خیلی جالبه ! نظر شما راجع به این موضوع چیه ؟ کاهش پینگ واقعا پینگ رو دخل بازی کاهش میده یا نه الکیه ؟
دوست عزیز پینگ گرفتن با cmd ویندوز اصلا و ابدا ملاک مناسبی نیست
من دوستی دارم که نت رادیووی داره پنیگش روی ۹۰ هست ولی بازی واسش باز نشد مجور شد بره شاتل بگیره با پنیگ ۲۰۰ الان راحت بازی میکنه
شما بهتره یک روز یا یک ساعت بازی رو کرایه کنی وضع رو بسجی بعدش بری واسه خرید

• Like
Reactions: [H]iLbEr[T]

ho3in_devil

کاربر سایت
Feb 28, 2009
101
سلام دوستان، یه سوالی داشتم

من می خوام کنسول ps4 باندل کال آف 500 گیگ بگیرم، اما قیمتها در جاهای مختلف با هم تفاوت داره، مثلا پایتخت قیمت کردم 1400 می گفتند، اما تو توپخونه 1350 چند نفر گفتند و حتی 1320 هم یکی پیشنهاد داد. حالا موندم از توپخونه بخرم یا نه؟ آخه خیلی در مورد کلاه برداری اینا شنیدم اینکه قطعاتو جابه جا می کنن و ... البته این موضوع به خود فروشنده برمی گرده که کارش حلاله یا حروم، یعنی امکان داره همون پایتختیها هم همین کارارو انجام بدن.

لطف می کنید یه راهنمایی کنید که از کجا بخرم که مطمئن باشم آکبنده و قطعات جابه جا نشده (چون شندیم حتی برچسبهای که نشون آگ بودنه رو هم خود فروشنده ها می زنن)

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
سلام دوستان، یه سوالی داشتم

من می خوام کنسول ps4 باندل کال آف 500 گیگ بگیرم، اما قیمتها در جاهای مختلف با هم تفاوت داره، مثلا پایتخت قیمت کردم 1400 می گفتند، اما تو توپخونه 1350 چند نفر گفتند و حتی 1320 هم یکی پیشنهاد داد. حالا موندم از توپخونه بخرم یا نه؟ آخه خیلی در مورد کلاه برداری اینا شنیدم اینکه قطعاتو جابه جا می کنن و ... البته این موضوع به خود فروشنده برمی گرده که کارش حلاله یا حروم، یعنی امکان داره همون پایتختیها هم همین کارارو انجام بدن.

لطف می کنید یه راهنمایی کنید که از کجا بخرم که مطمئن باشم آکبنده و قطعات جابه جا نشده (چون شندیم حتی برچسبهای که نشون آگ بودنه رو هم خود فروشنده ها می زنن)
کلا از من میشنوی:
1-باندل نخر
2-یک ترا بخر

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
سلام به بروبچ پلی 4
من بعد از مدتها بازی با ایکس وان به جمع طرفداران پلی 4 پیوستم و دیروز ایکس وان و با پلی 4 عوض کردم
لطفا در مورد شبکه وایرلس نتورک راهنماییم کنید چون با دوتا نت پارس آنلاین و ایرانسل 4جی هرکاری کردم وصل نشد ولی با کابل براحتی وصل میشه !

Arash Moghadas

کاربر سایت
Aug 30, 2011
29
با عرض سلام خدمت دوستان و سروران گرامی. من برای اولین بار دیشب یک کنسول 1216 خریدم و به غیر از مدتی که مغازه دار داخل مغازه برای تست دستگاه، کنسول رو روشن کرد هنوز ازش استفاده دیگه ای نکردم! همراه کنسول یک بازی The Order 1886 ریجن2 هم گرفتم. درخواستی که از شما بزرگواران دارم این هست که من رو راهنمایی کنید که باید چه کارهایی انجام بدم تا بتونم روش بازیها رو بصورت دیتا بریزم و ازش هم آنلاین و هم آفلاین استفاده کنم!

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
درودی دوباره !
شما وقتی سرویس کاهش پینگ رو روی ویندوز اجرا میکنی باید روی کنسول شیر کنی.100درصد که داخل بازی هم تاثیر داره
بنظر من نت درست و حسابی بگیری بهتره تا اینجور چیزا
من خودم نت مخابرات دارم.پینگم همیشه زیر 150 هست.تا پینگ 290 هم دیدم که فیفا رو روون بازی کردم
هروقتم پینگم بالای 200میشه مودمو خاموش میکنم بعد 1دقیقه روشن میکنم پینگ میاد پایین.اگه نیومد 3-4 بار اینکارو میکنم تا بیاد پایین.اینو از رو تجربه خودم میگم

• Like
Reactions: [H]iLbEr[T]

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
با عرض سلام خدمت دوستان و سروران گرامی. من برای اولین بار دیشب یک کنسول 1216 خریدم و به غیر از مدتی که مغازه دار داخل مغازه برای تست دستگاه، کنسول رو روشن کرد هنوز ازش استفاده دیگه ای نکردم! همراه کنسول یک بازی The Order 1886 ریجن2 هم گرفتم. درخواستی که از شما بزرگواران دارم این هست که من رو راهنمایی کنید که باید چه کارهایی انجام بدم تا بتونم روش بازیها رو بصورت دیتا بریزم و ازش هم آنلاین و هم آفلاین استفاده کنم!
1-مبارکت باشه
2-دیسک بزار توش بازی کن کار دیگه نمیخاد بکنی.
3-اینترنت وصل بشی آنلاینی و قطع کنی نت رو آفلاینی.برای مولتی پلیر + لازم داری.

• Like
Reactions: Arash Moghadas

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
1-مبارکت باشه

این دوستموم منظورش از این اکانتهای هکی و ارزون قیمت بود به نظرم، داداش از من میشنوی سمت این اکانت ها نری بهتره،قیمت های پایینی دارند ولی دیگه نهایت 6 ماه بتونه کار کنه و هر لحظه ممکنه روی بازی قفل بیاد مخصوصا بعد از آپدیت های سونی

همون بازی هارو فیزیکی بخر یا اگه از بازی زیاد خوشت میاد با دوستی رفیقی بازیو به صورت دیجیتالی و شرکاتی بگیر :)

• Like
Reactions: Arash Moghadas

Arash Moghadas

کاربر سایت
Aug 30, 2011
29
1-مبارکت باشه

ممنون از جوابت دوست عزیز ولی منظورم این نبود!

این دوستموم منظورش از این اکانتهای هکی و ارزون قیمت بود به نظرم، داداش از من میشنوی سمت این اکانت ها نری بهتره،قیمت های پایینی دارند ولی دیگه نهایت 6 ماه بتونه کار کنه و هر لحظه ممکنه روی بازی قفل بیاد مخصوصا بعد از آپدیت های سونی

همون بازی هارو فیزیکی بخر یا اگه از بازی زیاد خوشت میاد با دوستی رفیقی بازیو به صورت دیجیتالی و شرکاتی بگیر :)

سلام دوست عزیز، لزوماً منظورم اکانت هکی نیست چون میخوام اکانت رسمی ایجاد کنم ولی مراحلش رو نمیدونم و دوم اینکه برای ریختن بازیها بصورت دیتا چه چیزهایی به غیر از نرم افزار PSX Download Helper لازمه؟!
دوستان اگر بتونید به این سوالات من پاسخ بدید ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر