هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی دسته ها هیچ فرقی ندارن تا الان تقلبیش وارد بازار نشده پک کوتاه مخصوص اسیا هستش پک بلند هم اروپا وآمریکا

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
دوستان...مگه رو یه کنسول تا 16 اکانت نمیشه primary کرد؟
پس چرا من اکانت ریجن 1 ام پرایمری باشه تو تنظیمات اکانت ریجن 2 گزینه پرایمری نیست؟

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام دوستان.من بتلفیلدهاردلاین رو به صورت فیزیکی و دست دوم گرفتم.بعد یه ذره بازی کردم باهاش بعد اینکه یه مرحله اش تموم شد یه درصدی توی منوش هست که هی افزایش پیدا میکنه.بعد چند بار از بازی اومدم بیرون و رفتم توش اما دفعه ی اخر یه پیام میده میگه"برنامه را ببندید و دیسک رو ریمو کنید" این گزینه رو که میزنم میپره بیرون.چیکار کنم؟ممنون
سلام دوست عزیز ...منم با یکی از بازیهام که دیسکش کثیف بود به این مشکل خوردم دیسکو با دستمال ال سی دی تمیز کردم درست شد شماهم ببین دیسکت کثیف نیست؟خط و خش نداره؟اگه کثیفه با دستمال ال سی دی یا عینک تمیزش کن

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
دوستان بازیهایی که از psx دانلود میکنیم حتماً باید آپدیت هم دانلود کنم ؟ راهی نیست بدون دانلود آپدیت بازی اجرا بشه؟؟؟

sorenphoto

کاربر سایت
Sep 14, 2008
66
سلام. دوستان من دسترسی به اکثر بازیها به صورت فیزیکی دارم و به بازی دیجیتالی نیاز ندارم.
1--خواستم بدونم این پلاس های هکی که میفروشن سالی 20 تومن، کار میکنه؟؟؟
2-- بن نمیشیم ؟؟ اگه بن بشم اکانتم بن میشه ؟ یا دستگاه ؟
3-- اگه من اکانت رو پرایمری کنم، صاحب اکانت پلاس اش قطع میشه ؟؟ اون بدبخت کلن چه ضرری میکنه ؟؟ چون من قبلش باید deactive all بزنم دیگه..

هر کسی یه چیزی میگه و تو اینترنت هم جواب دقیقی داده نشده...
فقط من برای پلاس اکانت میخوام، و نمی خوام بازی دیجیتالی بگیرم.

MaDMaN92

کاربر سایت
Nov 1, 2014
127
نام
Amir
دوستان بازیهایی که از psx دانلود میکنیم حتماً باید آپدیت هم دانلود کنم ؟ راهی نیست بدون دانلود آپدیت بازی اجرا بشه؟؟؟

راهی نداره باید دانلود کنی

سلام. دوستان من دسترسی به اکثر بازیها به صورت فیزیکی دارم و به بازی دیجیتالی نیاز ندارم.
1--خواستم بدونم این پلاس های هکی که میفروشن سالی 20 تومن، کار میکنه؟؟؟
2-- بن نمیشیم ؟؟ اگه بن بشم اکانتم بن میشه ؟ یا دستگاه ؟
3-- اگه من اکانت رو پرایمری کنم، صاحب اکانت پلاس اش قطع میشه ؟؟ اون بدبخت کلن چه ضرری میکنه ؟؟ چون من قبلش باید deactive all بزنم دیگه..

هر کسی یه چیزی میگه و تو اینترنت هم جواب دقیقی داده نشده...
فقط من برای پلاس اکانت میخوام، و نمی خوام بازی دیجیتالی بگیرم.

ببین این اکانتا برای اشخاص حقیقیه که پول میدن بازی یا پلاس میخرن واسه اکانتشون الان هک شده پسوردش و هم خودش هم شما دارید استفاده میکنید ممکنه توی یک سال مشکلی نداشته باشه ممکن هم هست همون هفته اول یارو بفهمه و پسورد رو عوض کنه و کلا دی اکتیو کنه و شما رو هم ریپرت کنه

کلا اکانت هکی از اسمش مشخصه داستان زیاد داره
شما همین آفرایی که میخوره بازی بخری بهتره و بی دردسر تره

alocersade

کاربر سایت
Mar 27, 2015
47
نام
علی
سلام
يه هفتي اي ميشه نمي تونم بخاطر نت با دستگاهم بازي كنم. شما هم اين مشكلو دارين.
البته بكم رو كامپوتر تقريبا بدون مشكل انلاين بازي مي كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,434
نام
علی
با سلام
من هرچی dlc دانلود میکنم دانلودشون تموم میشه ولی نصب نمیشند
و به بازی اضافه نمیشه همشون زیرشون نوشته waiting to instal

یه مقدار زمان میبره دوست عزیز! تحمل بفرمایید:D زودپز نی که!:D شوخی کردم:D

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان یه تعداد اکانت درست کردم و بهشون کریدت کارت دادم برا اینکه بتونم اون 14 روز پلاس رایگانو بگیرم.پلاس رو میده.فقط یه سوال دارم.ممکنه این کارتهارو سونی از تو اکانت پاک کنه؟مثلا بعد از یه ماه یا بیشتر

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
دوستان یه سوال فوری، شرمنده اگه تکراریه، یه درایو کلاب ریجن 2 دارم میخوام سیزن پسش رو بخرم، اکانت اصلیم هم ریجن دو هست، آدرس انگلیس، برای اینکه بتونم سیزن پس رو بخرم و استفاده کنم حتما باید پوند بخرم؟ نمیشه یه اکانت ریجن آمریکا بسازم و دلار بخرم و بازی کنم با توجه به اینکه ریجن دیسک بازیم 2 هست؟

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
دوستان من دیتا بازی رو دانلود کردم از لینکایی که بچه ها گذاشتن حالا سوالم اینه که چجوری باید لینک آپدیتو بازیو پیدا کنم؟؟

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
با سلام
من هرچی dlc دانلود میکنم دانلودشون تموم میشه ولی نصب نمیشند
و به بازی اضافه نمیشه همشون زیرشون نوشته waiting to instal

علیک سلام
احتمال 97% رجیون بازی و اکانتت یکی نیست.
چک کن ببین، مشکلت همینه یا چیز دیگه است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر