هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
یه کانالی تو تلگرام هست اکانتهای ترکیبی میفروشه. کاسبی خوبی هم راه انداخته واسه خودش. مثلا 10 تا بازی تو یه اکانت هست میده 60 تومن. این اکانتها مال افراد حقیقی هست که اکثرا آمریکایی هستن. من خودم یکی گرفتم 40 تومن Fallout 4 توش بود با چند تا دیگه.. بازیها رو سریع باید به Library اضافه کنی و از اکانت خارج بشی.
حالا سوالم اینه این آقایی که این اکانتها رو میفروشه چطور اطلاعات اکانت رو بدست میاره؟؟ آیا مستقیم با خود شخص معامله میکنه یا واسطه ی خارجی بهش میده اطلاعات رو؟؟
من هرچی تو اینترنت و یوتیوب گشتم نتونستم هیچ سر نخی پیدا کنم!!!! عجیبه والا...
کسی خبری نداره از اینجور اکانتها؟؟

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
یه کانالی تو تلگرام هست اکانتهای ترکیبی میفروشه. کاسبی خوبی هم راه انداخته واسه خودش. مثلا 10 تا بازی تو یه اکانت هست میده 60 تومن. این اکانتها مال افراد حقیقی هست که اکثرا آمریکایی هستن. من خودم یکی گرفتم 40 تومن Fallout 4 توش بود با چند تا دیگه.. بازیها رو سریع باید به Library اضافه کنی و از اکانت خارج بشی.
حالا سوالم اینه این آقایی که این اکانتها رو میفروشه چطور اطلاعات اکانت رو بدست میاره؟؟ آیا مستقیم با خود شخص معامله میکنه یا واسطه ی خارجی بهش میده اطلاعات رو؟؟
از خود شخص نمیخرن چون هکیه.
احتمالا از هکرا میخرن،روی pc از هکرای روسی معمولا میخرن درباره ps4 اطلاعی ندارم.

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
ممنون دوست عزیز من خودم انجام دادم فقط Restore Licence یادم رفت بزنم.
الان مشکلی پیش میاد ؟ الان باید بزنم ؟ یا نمیخواد دیگه ؟
با توجه به این که هم بازیها رو زدم دانلود و پلاس هم اوکی شد.

نه اگه بازی ها راحت اجرا میشن مشکلی نیست، اما اگه ارور داد باید اینکارو انجام بدید.

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
سلام دوست عزیز آنلاین هم میتونی بازی کنید؟
اگر آنلاین شید چی میشه؟

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
دوستان انگلیس با اینکه پوند هستش باز جزو ریجن 2 حساب میشه درسته ؟
بعد از طریق نت بدون نیاز به کنسول میشه فهمید چقدر از اعتبار PLUS باقی مونده ؟
اگه نه توی خود کنسول از کجا میشه فهمید.
ممنون

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان انگلیس با اینکه پوند هستش باز جزو ریجن 2 حساب میشه درسته ؟
بعد از طریق نت بدون نیاز به کنسول میشه فهمید چقدر از اعتبار PLUS باقی مونده ؟
اگه نه توی خود کنسول از کجا میشه فهمید.
ممنون
بله ریجن 2 هست
برو به سایت Playstation و sign in کن بعد Accont Setting اونجا قسمت Media تاریخی که برای Expire بازیهای پلاس زده میشه زمان اتمام پلاس
تو کنسول Information یکی از بازیهای پلاس رو ببین اونجا هم همین طور زمان اتمام پلاس همون تاریخ انمام استفاده از اون بازی هست

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
کسی جواب این سوالو میده؟

نه داداش شما واسه بازی کردن برای چک شدن لایسنس، هر 30دقیقه یکبار نیاز به اینترنت هست برای همین اگه اینترنت نداشته باشید جلوی بازیهای دیجیتالی قفل میاد

بله هر چیزی روی اکانت خودت بخری دوستت هم میتونه استفاده کنه، بهتره کلا باهم شریکی خرید کنید :)

joker11

کاربر سایت
Mar 29, 2015
52
نام
علی
آقایون یه سوال!من بازی tlou رو جند وقت پیش 2 بار تموم کرده بودم.بعد پاکش کردم.حالا میخوام دوباره بازی کنم،سیو های بازی هم هست،ولی میرم داخل بازی،انگار که اصلا بازی نکرده بودم،همه چیو از اول آورده،چیکا کنم که بتونم از سیو هام استفاده کنم؟؟

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
آقایون یه سوال!من بازی tlou رو جند وقت پیش 2 بار تموم کرده بودم.بعد پاکش کردم.حالا میخوام دوباره بازی کنم،سیو های بازی هم هست،ولی میرم داخل بازی،انگار که اصلا بازی نکرده بودم،همه چیو از اول آورده،چیکا کنم که بتونم از سیو هام استفاده کنم؟؟

رجین این دیسک با رجین دیسک قبلی که باهاش سیو کردی فرق میکنه. همون رجین قبلی رو تهیه کن. در غیر اینصورت سیو هات پاک شده.

joker11

کاربر سایت
Mar 29, 2015
52
نام
علی
رجین این دیسک با رجین دیسک قبلی که باهاش سیو کردی فرق میکنه. همون رجین قبلی رو تهیه کن. در غیر اینصورت سیو هات پاک شده.
نه بابا همونه فقط بازی رو پاک کرده بودم،سیو هاش هم تو قسمت save data management پلی استیشن موجوده،فقط میرم داخل بازی سیو هارو نمیشناسه.تو بازی همه چیزم فول آپگرید بود فقط میخواستم پلات کنم که رفتم دیدم سیو هارو نمیخونه

- - -ویرایش - - -

کسی نیست به داد من برسه؟؟:(

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام دوستان عزيز
من الان بازي Star Wars خريدم و روي كنسول دوستم شير كردم اما انگار ازين به بعد هر بازي ديجيتالي كه ميخرم حتي رايگان ها هم بايد حتما انلاين باشم وگرنه قفل هست بازي راهي نيست بشه افلاين هم بازي كرد؟
الان پلي استيشن پلاس بخرم روي همين كنسول دوستم كه بازي شير كردم پلاس هم شير ميشه؟

شما اکانت رو کنسول دوستتون پریماری کردید . هر اکانت دو تا ظرفیت داره ظرفیت دو و سه . الان دوست شما شده دو شما شدی سه . شما من بعد باید برای چک کردن لایسنس به نت وصل باشی وگرنه قفل میاد رو بازیت . اگر پلاس بخری برای اونم شیر میشه .

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
من اگه ظرفیت 2 بازی رو بخرم می تونم بعد مدتی بازی رو به کل از کنسول پاک کنم و بعد دوباره دانلود کنم؟
من اکانت ظ 2 بازی رو خریدم و مشکلی در psx بوجود اومد و مجبور شدم بازی رو به کل پاک کنم الآن که می خواستم با اکانت خریداری شده دوباره بازی رو دانلود کنم دیدم طرف رمزشو عوض کرده و نمی تونستم برم تو لایبرری از طریق اکانت خودم هم که نمیشه چون میگه بازی رو باید بخری
چکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر