هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من اگه ظرفیت 2 بازی رو بخرم می تونم بعد مدتی بازی رو به کل از کنسول پاک کنم و بعد دوباره دانلود کنم؟
من اکانت ظ 2 بازی رو خریدم و مشکلی در psx بوجود اومد و مجبور شدم بازی رو به کل پاک کنم الآن که می خواستم با اکانت خریداری شده دوباره بازی رو دانلود کنم دیدم طرف رمزشو عوض کرده و نمی تونستم برم تو لایبرری از طریق اکانت خودم هم که نمیشه چون میگه بازی رو باید بخری
چکار کنم؟
باید حتما برید توی اون اکانت و بازی رو بیارید توی لیست دانلود کنسولتون.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
نه بابا همونه فقط بازی رو پاک کرده بودم،سیو هاش هم تو قسمت save data management پلی استیشن موجوده،فقط میرم داخل بازی سیو هارو نمیشناسه.تو بازی همه چیزم فول آپگرید بود فقط میخواستم پلات کنم که رفتم دیدم سیو هارو نمیخونه

- - -ویرایش - - -

کسی نیست به داد من برسه؟؟:(

سلام
من خودمم دارم این بازی رو پلات میکنم، رسما .....
شما چندتا چیز رو باید جواب بدی تا من بتونم کمکت کنم، توضیحاتت ناقصه
1-اکانت، بازی، دستگاه رو که عوض نکردید همونه؟
2-داخل قسمت سیو دیتا، سیو های بخش اصلی موجوده؟ یا Left Behind؟
3-اگر بازی رو عوض کردید، ایدی قبلی با جدیده میخونه؟ یا فرق داره

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
سلام.دوستان من یه مشکلی دارم با هارد کنسول که کل فضای قابل استفاده رو که قاعدتاً باید 408 گیگ باشه برای من زده 295 گیگ!:|یعنی تمام برنامه ها و فایل ها و بازی هایی که رو کنسول هست + فضای خالی رو که با هم جمع میزنم میشه همون 295 گیگ!این وسط حدود 110 گیگ معلوم نیست چی شده و من نمیتونم ازش استفاده کنم.Rebuild Database هم کردم ولی درست نشد.
کسی از دوستان همچین مشکلی داشته تا حالا؟اگه اطلاعاتی در مورد اینکه چطور میشه این فضا رو برگردوند دارید راهنمایی کنید ممنون میشم.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
سلام.دوستان من یه مشکلی دارم با هارد کنسول که کل فضای قابل استفاده رو که قاعدتاً باید 408 گیگ باشه برای من زده 295 گیگ!:|یعنی تمام برنامه ها و فایل ها و بازی هایی که رو کنسول هست + فضای خالی رو که با هم جمع میزنم میشه همون 295 گیگ!این وسط حدود 110 گیگ معلوم نیست چی شده و من نمیتونم ازش استفاده کنم.Rebuild Database هم کردم ولی درست نشد.
کسی از دوستان همچین مشکلی داشته تا حالا؟اگه اطلاعاتی در مورد اینکه چطور میشه این فضا رو برگردوند دارید راهنمایی کنید ممنون میشم.
سلام. چیزی توی لیست دانلود داری؟ اونا هم حساب میشنا.

joker11

کاربر سایت
Mar 29, 2015
52
نام
علی
سلام
من خودمم دارم این بازی رو پلات میکنم، رسما .....
شما چندتا چیز رو باید جواب بدی تا من بتونم کمکت کنم، توضیحاتت ناقصه
1-اکانت، بازی، دستگاه رو که عوض نکردید همونه؟
2-داخل قسمت سیو دیتا، سیو های بخش اصلی موجوده؟ یا Left Behind؟
3-اگر بازی رو عوض کردید، ایدی قبلی با جدیده میخونه؟ یا فرق داره
1-اکانت و دستگاه عوض نشده،بازی هم ریجن 2 بود الانم ریجن 2 هستش
2-داخل سیو دیتا هم بخش اصلی موجوده هم left behind
3-این مورد رو دقیقا متوجه نشدم ،بازی رو عوض کردم قبلی هم ریجن 2 بود اینم ریجن 2
اگه بتونین کمک کنین واقعا ممنون میشم

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
1-اکانت و دستگاه عوض نشده،بازی هم ریجن 2 بود الانم ریجن 2 هستش
2-داخل سیو دیتا هم بخش اصلی موجوده هم left behind
3-این مورد رو دقیقا متوجه نشدم ،بازی رو عوض کردم قبلی هم ریجن 2 بود اینم ریجن 2
اگه بتونین کمک کنین واقعا ممنون میشم

این که مطرح میشه بازی باید رجیونش یکی باشه در اصل باید ایدیش یکی باشه، ایا ایدی بازی قبلی رو دارید که ببینید همین بوده یا نه؟
الان من رجیون دو، ایدیش CUSA00556 هست. این مورد رو چک کنید ببینید میتونید مطمئن بشید که ایدیش یکی بوده یا نه.

joker11

کاربر سایت
Mar 29, 2015
52
نام
علی
این که مطرح میشه بازی باید رجیونش یکی باشه در اصل باید ایدیش یکی باشه، ایا ایدی بازی قبلی رو دارید که ببینید همین بوده یا نه؟
الان من رجیون دو، ایدیش CUSA00556 هست. این مورد رو چک کنید ببینید میتونید مطمئن بشید که ایدیش یکی بوده یا نه.
ایدی رو از کجا باید پیدا کنم ؟

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
سلام دوستان، لطفا کمک کنید، من یه Destiny Taken King Legendary Edition از یکی از فروشگاه های معتبر که چند ساله ازشون خرید میکنم خریدم، ولی کدی که Taken King و اون دوتا دی ال سی دیگه رو آنلاک میکنه کار نمیکنه، هرجا که وارد میکنم چه تو استور چه سایت چه داخل بازی میزنه: Code is either incorrect or invalid...یعنی کدهای بازی آکی که خریدم استفاده شده؟ سایت خوب بود قبلا ازشون خرید کردم مشکلی نداشت...من زیاد به کد و آنلاین و اینا وارد نیستم اگه استفاده شده بود مشخصا نمینوشت که استفاده شده؟

طبق دستورالعمل اول هم بازی رو نصب کردم و 20 گیگ آپدیت رو گرفتم بعد سعی کردم کد رو وارد کنم...لطفا زودتر راهنمایی کنید که اگه کدش اشتفاده ببینم میشه کاری کرد یا نه...ممنونم

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
دوستان من یه اکانت ظرفیت 2 - Battlefront خریده بودم و که روش 3 ماه پلاس هم داشت پرایمری کردم تا تا دو هفته ای را بدون مشکل کار میکرد امروز رفتم تو بازی تو مولتیش که میزنم میگه باید عضو پلاس شی ! قضیه چی هست ؟ چون خود بازی ققل نشده و داره کار میکنه پس چطور پلاسش کار نمیده ؟!

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
جدیدآ هر 5 چند دیقه یه بار دور فنم میره بالا مشکلی نیست؟

تو بازی؟

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان، لطفا کمک کنید، من یه Destiny Taken King Legendary Edition از یکی از فروشگاه های معتبر که چند ساله ازشون خرید میکنم خریدم، ولی کدی که Taken King و اون دوتا دی ال سی دیگه رو آنلاک میکنه کار نمیکنه، هرجا که وارد میکنم چه تو استور چه سایت چه داخل بازی میزنه: Code is either incorrect or invalid...یعنی کدهای بازی آکی که خریدم استفاده شده؟ سایت خوب بود قبلا ازشون خرید کردم مشکلی نداشت...من زیاد به کد و آنلاین و اینا وارد نیستم اگه استفاده شده بود مشخصا نمینوشت که استفاده شده؟

طبق دستورالعمل اول هم بازی رو نصب کردم و 20 گیگ آپدیت رو گرفتم بعد سعی کردم کد رو وارد کنم...لطفا زودتر راهنمایی کنید که اگه کدش اشتفاده ببینم میشه کاری کرد یا نه...ممنونم

ببین کدش اکسپایر نداره.....ریجن بازی با اکانت هم یکی باشه حتما.

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
360
نام
ahmad

فکر میکنم کد هر ریجن رو باید تو استور مربوط خودش وارد کنی.
ببین بازی مال کدوم کشوره یا ریجن هست یه اکانت مطابق با همون کشور یا ریجن بساز بعد کد رو بزن ببین کار میکنه یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر