هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دوستان چند سوال در مورد بازی های ظرفیتی داشتم
اول اینکه جایی میشناسین که اکانت ریجن ۱ بفروشه ؟ ( لطفا پیغام خصوصی کنید‌)
دوم اینکه آیا راست که میگن ریجن ۱ چون با کردیت ها هک شده میخرن احتمال بن شدن وجود داره ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
این کارو کردم و لی فقط میتونم اهنگ رو پخش کنم نمیتونم به کنسول انتقال بدم
اصلا انتقال نمیده به کنسول

- - -ویرایش - - -

دوستان چند سوال در مورد بازی های ظرفیتی داشتم
اول اینکه جایی میشناسین که اکانت ریجن ۱ بفروشه ؟ ( لطفا پیغام خصوصی کنید‌)
دوم اینکه آیا راست که میگن ریجن ۱ چون با کردیت ها هک شده میخرن احتمال بن شدن وجود داره ؟
فقط جواب سوال دوم رو میدم
ربطی به ریجن اکانت نداره
اکانت هکی دیر یا زود بن میشه و اصلا قابل اعتماد نیست ، اکانت هکی یعنی اکانت دزدی

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
سلام دوستان من بازی DYINGLIGHT رو برای ps4 خریدم گذاشتم بازی کردم اما متسفانه نمیشه فرار کرد یا دوید خودش هم میگه که باید L3 رو فشار بدم فشار میدمم فرار نمیکنه دسته هم خراب نیست تو همه بازی ها بخوبی L3 کار می کنه کلا نمیشه دوید کسی میدونه مشکل چیه یا کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

scorpionking68

کاربر سایت
Jan 1, 2016
4
کسی نیست کمکم کنه؟
تورو خدا یکی جواب بده

- - -ویرایش - - -

سلام به همگی دوستان
من یه هفته پیش ی ps4 یک ترا 12.16 رجیون ۲ خریدم آوردم خونه روشن کردم اول بازی مورتال گزاشتم بالا اومد ولی پلی نشد بعد کپ کرد رو تصور یه هاله آبی اومد خاموش روشن کردم نوشت ps4 cant start بعدم گفت باید آپدیت کنی ب ورژن بالاتر از ۲.۵۰ منم طبق راهنماهای اینترنتی تو فلش فایلpup ورژن ۳.۰۰ رو ریختم روش تا ته پر شد بعد ارور Ce-30789-7 error number رو داد منم اوکی کردم و بعدم خاموش کردیم بردیم دادیم درست کنن که تا حالا نتونستن درست کنن دو جا دادیم جای اول ۳.۱۱ ریخت روش نشد خواست ریستور کنه نتوننست بعدم بردیم نمایندگی لادیز الان یه هفته اس اونجاس میگن باید آپدیت بالاتر بیاد تا بتونیم راهش بندازیم من واقعا خسته شدم شما راهی بلدین یا جایی ک بتونن درستش کنن دو ت پول دادم هیچی ب هیچی ممنون میشم کمکم کنین.������

کجا ببرم دستگاهو اصلا یکی بهم گفته دستگاهو باز میکنه دانگرید میکنه درست میشه راسته؟داریم اصلا همچین چیزی من منتظر جواب شماهام دوستان

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
من با برنامه psx با سرعت 12 مگابایت میریزم
اگه منظورت 80 مگابیت هست همین روش هست
ولی اگه 80 مگابایت بر ثانیه میگی نه.

مگه شما با چی میریزین که 12 مگ سرعت داره ؟ من با کابل لن که وصل کردم میریزم 5 مگ بیشتر سرعت نداره .

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
دوستان برای شما وصل میشه به PSX ؟ من اولین بارم نیست و کاملا بلدم. هم IP رو درست میزنم هم پورت رو. نمیدونم چرا وصل نمیشه به هیچ وجه. نه با وای فای نه با لن.
تو چک کردن اینترنت فقط IP آدرس رو چک میکنه بعدش ERROR میده

Selfmijen

کاربر سایت
Nov 5, 2015
15
من همین امروز ریختم با psx.نمیدونم start کردی psxرو که بعد تست کانکشن بزنی؟البته گفتی واردی بازم گفتم شاید یادت رفته.

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

اگه دارنده ظرفیت سه که پسورد دراختیارشه هوا برش داره ٬ به نظرتون میتونه بره سایت psnو اکانتی که توش بازی ظرفیت سه رو داره و ظرفیت دوی همون بازی هم دست یه بابای دیگه س رو deactive all کنه؟؟ فک میکنم نون ظرفیت دو آجر شه وبپره بازیش!.اینطور نیست؟
(انگیزه شم میتونه این باشه که بعد اکانتو روی دستگاه خودش پرایمری کنه و هم آنلاین هم آفلاین داشته باشه بازی رو)

Last edited by a moderator:

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
اگه دارنده ظرفیت سه که پسورد دراختیارشه هوا برش داره ٬ به نظرتون میتونه بره سایت psnو اکانتی که توش بازی ظرفیت سه رو داره و ظرفیت دوی همون بازی هم دست یه بابای دیگه س رو deactive all کنه؟؟ فک میکنم نون ظرفیت دو آجر شه وبپره بازیش!.اینطور نیست؟
(انگیزه شم میتونه این باشه که بعد اکانتو روی دستگاه خودش پرایمری کنه و هم آنلاین هم آفلاین داشته باشه بازی رو)

ولی فروشنده یا هرفرد دبگه میتونه پسورد رو دوباره ریست کنه با ایمیل

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان برای شما وصل میشه به PSX ؟ من اولین بارم نیست و کاملا بلدم. هم IP رو درست میزنم هم پورت رو. نمیدونم چرا وصل نمیشه به هیچ وجه. نه با وای فای نه با لن.
تو چک کردن اینترنت فقط IP آدرس رو چک میکنه بعدش ERROR میده

کنسول و سیستم رو ریستارت بکن.مودمتم خاموش و روشن بکن
آنتی ویروستم دیسیبل پرمنتالی بزن همه رو

Selfmijen

کاربر سایت
Nov 5, 2015
15
ولی فروشنده یا هرفرد دبگه میتونه پسورد رو دوباره ریست کنه با ایمیل

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
آره ولی تعویض پسورد تاثیری واسه دارنده ظرفیت دو نداره و بازی ش نمیپره چون رو اکانت خودش داره بازی میکنه ..فقط دی اکتیو کردن کلیه دستگاههایی که اکانت روشون اکتیوه(deactive all) از طریق سایت psn واسم سوال شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر