هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
دوستان فرق دسته های DS4 تو چیه؟
پک بلند بهتره یا کوتاه؟
کلا تقلبی و گرید پایین تر هم تو بازار هست؟
چطور میشه متوجه شد؟

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان . بلاخره ما هم تونستیم به لطف دوستان اکانت بسازیم . فقط وقتی من وارد ps stor شدم تو یکی از سوالاتی که میپرسه میگه دوست داری ps4 اکتیو یا پریمری کنی یا نه اگه درست گفته باشم که من گفتم اکتیو باشه میخواستم بدونم درست انتخاب کردم؟؟؟؟؟؟ بعد این که الان من بخوام combat انلاین بزنم نیاز به چه چیز هایی دارم ؟؟؟؟ ببخشید انقدر سوال میپرسم اخه واقعا من مبتدی هستم

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام دوستان . بلاخره ما هم تونستیم به لطف دوستان اکانت بسازیم . فقط وقتی من وارد ps stor شدم تو یکی از سوالاتی که میپرسه میگه دوست داری ps4 اکتیو یا پریمری کنی یا نه اگه درست گفته باشم که من گفتم اکتیو باشه میخواستم بدونم درست انتخاب کردم؟؟؟؟؟؟ بعد این که الان من بخوام combat انلاین بزنم نیاز به چه چیز هایی دارم ؟؟؟؟ ببخشید انقدر سوال میپرسم اخه واقعا من مبتدی هستم
درست زدی
برا انلاین زدن به پلاس نیازمندی

shohani.ps4

کاربر سایت
May 22, 2014
13
درود....
برای انجام بازی2015 need for speed اینترنت ما بایس داری چه سرعت (پینگ) باشه ؟
انجام یک ساعت بازی چقدر حجم اینترنت رو مصرف می کنه؟
سپاس

ehrez

کاربر سایت
Sep 19, 2014
43
دوستان من یک مشکلی دارم اصلا نمیتونم به psn لاگین بشم.
تنظیمات کانکشن اینترنت رو هم چک کردم همه چیز درسته و اینترنت به کنسول وصله ، تست رو هم میزنم ساکسسفول میده، اخرین اپدیت 3.11 رو هم با خود کنسول دانلود کردم و نصبش کردم اما تو قسمت لاگین نمیتونم وصل بشم همش مینویسه please wait و رو همین قسمت میمونه!
رو نیویوزر هم که میزنم یکی دیگه بسازم باز هم همینطوریه
کسی میدونه مشکل از کجاست راهنماییم کنه؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان من یک مشکلی دارم اصلا نمیتونم به psn لاگین بشم.
تنظیمات کانکشن اینترنت رو هم چک کردم همه چیز درسته و اینترنت به کنسول وصله ، تست رو هم میزنم ساکسسفول میده، اخرین اپدیت 3.11 رو هم با خود کنسول دانلود کردم و نصبش کردم اما تو قسمت لاگین نمیتونم وصل بشم همش مینویسه please wait و رو همین قسمت میمونه!
رو نیویوزر هم که میزنم یکی دیگه بسازم باز هم همینطوریه
کسی میدونه مشکل از کجاست راهنماییم کنه؟
اینو بخون
داداش مشکل از نت خودته
بهتره با 3جی رایتل تست کنی .فوری لوگین میشه.رایتل نشد ایرانسل

Selfmijen

کاربر سایت
Nov 5, 2015
15
به فرض اینکه فروشنده مطمءن باشه و قانونی خریداشو از استور انجام بده ...و همچنین واسه شمای گیمرمشکل اینترنت وجود نداشته باشه:
آیا ظرفیت ۳بازیهایps4 همیشه واست میمونه ؟چندین سال؟ آیا رو اکانت خودت هم پرایمری میشه مثه ظرفیت دو که به اکانت حاوی بازی نیازی نباشه؟
دوستانی که میخرن ظرفیت۳ تجربه عملیشونو و مشکلاتی که احیانا مواجه شدن رو بگن ممنون میشم.:)

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
درود. من ميخوام play4 بگيرم.دو دسته باشه.كدوم مدل رو بگيرم ؟ جديدترين و بهترين ؟
كلا به چه نكاتي دقت كنم. ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
درود. من ميخوام play4 بگيرم.دو دسته باشه.كدوم مدل رو بگيرم ؟ جديدترين و بهترين ؟
كلا به چه نكاتي دقت كنم. ممنون

من پیشنهاد میکنم باندل دو دسته 1tb مدل 1216 رو بگیری حتما دقت کن که مدل 1216 رو بگیری چون 20% مصرف برق کمتر داره موقع خرید ام دقت کن که جعبش باز نشده باشه کد 1216 ام باید روی جعبه یا پشت کنسول

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
من پیشنهاد میکنم باندل دو دسته 1tb مدل 1216 رو بگیری حتما دقت کن که مدل 1216 رو بگیری چون 20% مصرف برق کمتر داره موقع خرید ام دقت کن که جعبش باز نشده باشه کد 1216 ام باید روی جعبه یا پشت کنسول

چطوري سال ساختش بفهمم ؟
اون a و b هم كه بعضي موقع ها ميگن چيه؟
از كجا بدونم باز نشده ؟
از كجا بدونم اصله ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر