هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
سلام

دوستان من اگه قبلا ریجن دو بازی ایی رو انجام داده بودم و بعدش فروختمش,اگه باز برم یه ریجن دو همون بازی رو بخرم,سیو قبلی رو میاره؟

چون سیو بازی ها کد داره.
واسه یه بازی 100% کد سیو ریجن 1 با دوش فرق داره.چون تست کردم.ولی واسه یه بازی دو دیسک مختلف هم ریجن رو تست نکردم
آره درست میگی.اگر رجیون 2 داشته باشی بفروشی رجیون 1 بخری،سیو کار نمیکنه.
ولی اگر رجیون 2 داشته باشی بفروشی رجیون 2 بخری،هیچ مشکلی نیست.
من خودم روی درایو کلاب تست کردم بدون مشکل بوده.
:)

kolahesiah

کاربر سایت
Jun 24, 2007
392
نام
محمد
دوستان من همه بازی هام دیجیتالی هستن
اکثر هم اکانت هکی هستن
میخوام بدونم میشه هارد رو در بیارم یه هارد دیگه بزارم و هروقت دلم خواست هارد هارو جا ب جا کنم ؟
اکانت ها پاک نمیشن ؟
میخوام توی هارد جدید بازی جدید بریزم و بازی قبلی ها هم داشته باشم !

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من همه بازی هام دیجیتالی هستن
اکثر هم اکانت هکی هستن
میخوام بدونم میشه هارد رو در بیارم یه هارد دیگه بزارم و هروقت دلم خواست هارد هارو جا ب جا کنم ؟
اکانت ها پاک نمیشن ؟
میخوام توی هارد جدید بازی جدید بریزم و بازی قبلی ها هم داشته باشم !

سلام بر داداش.

نه هيچ مشكلي پيش نمياد و اون بازي‌ها و اكانت‌هات تو هارد قبلي همچنان باقي ميمونن

اگه هم زماني خواستي بازي‌هاي هارد قبليتو به هارد جديد منتقل بكني، بايد ايميل و رمز اكانتها را داشته باشي.

فقط راستي پيشنهاد ميكنم به هيچ وجه آنلاين نشي، چون اگه اكانت ها بن شده باشن، به محض آنلاين شدن همه بازي ها قفل ميشن

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
هارد کنسولو عوض کنه، یه 2ترا بزاره حالشو ببره ;)

نه بابا ضمانتش چطو باطل شه
همون روکش براق هستا،بالای دیسک خوان،اون کاور بالای دیسک خوان راحت میره کنار،از اینترنت سرچ کنی قشنگ میفهمی.بعد زیرش هارده.یه پیچ باز میکنی هارد میاد دستت.هارد نو میندازی،این قدیمیه هم میزاری مثلن واسه هارد اکسترنال و اینا.
large.jpg

راحته سرچ کنی قشنگ متوجه میشی.اصن کنسول باز نمیشه فقط روکشه بصورت کشویی میاد کنار.

2TB رو انداختیم تو دستگاه
واسه آپدیت ۳ تا USB 4-16GB رو امتحان کردم
دستگاه USB ها رو قبول نمیکنه.
حالا باید چه کار کنیم؟

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
2TB رو انداختیم تو دستگاه
واسه آپدیت ۳ تا USB 4-16GB رو امتحان کردم
دستگاه USB ها رو قبول نمیکنه.
حالا باید چه کار کنیم؟
یو اس بی رو نمیشناسه کلن یا میگه فایل آپدیت رو پیدا نمیکنه؟
دقت کن پوشه فایل آپدیت رو درست انتخاب کرده باشی
نکته ی مهم » حتمن آپدیت ریکاوری رو باید نصب کنی که حجمش طرفای 800 مگابایت هستش و با اون 250مگابایتیه فرق داره دقت کن!رجیون کنسول حتمن با رجیون آپدیت یکی باشه و از نوع ریکاوریش استفاده کن.

سعی کن یو اس بی رو روی فرمت Fat32 فرمت کنی،نشد،روی فرمت Fat معمولی،نشد،روی فرمت exFat بزار و تست کن.
باید بشه...یعنی مشکلی نیست.جای یو اس بی هم هی عوض کن...

ایشالا مشکلت حل بشه.موفق باشی :)

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
یو اس بی رو نمیشناسه کلن یا میگه فایل آپدیت رو پیدا نمیکنه؟
دقت کن پوشه فایل آپدیت رو درست انتخاب کرده باشی
نکته ی مهم » حتمن آپدیت ریکاوری رو باید نصب کنی که حجمش طرفای 800 مگابایت هستش و با اون 250مگابایتیه فرق داره دقت کن!رجیون کنسول حتمن با رجیون آپدیت یکی باشه و از نوع ریکاوریش استفاده کن.

سعی کن یو اس بی رو روی فرمت Fat32 فرمت کنی،نشد،روی فرمت Fat معمولی،نشد،روی فرمت exFat بزار و تست کن.
باید بشه...یعنی مشکلی نیست.جای یو اس بی هم هی عوض کن...

ایشالا مشکلت حل بشه.موفق باشی :)
فایل آپدیت رو پیدا نمیکنه.

این آپدیت ریکاوری رو از کجا باید پیدا کنم؟
من فقط همون ۲۵۰ مگابایت رو دارم.

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
فایل آپدیت رو پیدا نمیکنه.

این آپدیت ریکاوری رو از کجا باید پیدا کنم؟
من فقط همون ۲۵۰ مگابایت رو دارم.
داداش من اصلی مورد همون فایل 800 مگی هستش که اول اون باید نصب بشه چون هارد عوض شده باید فایل ریکاوری رو نصب کنید
با توجه به ریجن دستگاه تون فایل ریکاوری رو از همین فروم دانلود کنید...
http://forum.bazicenter.com/thread83437/

Shayanrko

کاربر سایت
Sep 19, 2013
76
سلام ، دوتا سوال
1 . من الان دستگام آخرین اپدیت روش نصبه ، نمیخوام داستان انلاین زدنم منتفی بشه ، میخوام بدونم میشه برا بازیایی که انلاین ندارن ، از این اکانت هکی ها که نباید به نت وصل شد استفاده کرد و بعد از اتمام بازی اگه دوباره به نت وصل شم برا انلاین زدن که مشکل پیش نمیاد ؟ اگه مغازه ای تو توپخونه سراغ دارین برا این روش پی ام کنید
2 . این یکی تکراریه ، خیلیا پرسیدن ، خودمم پرسیدم یه بار ولی جواب درست نگرفتم ، با همه ریسک هایی که هست ، این اکانت ظرفیت دوم که 100 تومن میفروشن قابل اعتماد هست ؟ برا انلاین زدن میخوام ، میدونم فیزیکی بهترین گزینس ولی با پول فیزیکی میتونم دوتا بازی اینجوری بگیرم ، حس صبر کردن برا ارزون شدن دست دوم بازیا رو هم ندارم خیلی دیر میشه اونجوری ... یه سایت دیدم انواع و اقسام این اکانتا رو میفروشه ، نمیدونم اکانت کامل و کد ظرفیت و اینجور چیزا ، کسی اینجوری بازی خریده به من پی ام بده جایی قابل اعتماد اگه میشناسید معرفی کنید ...
ممنون;;)

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
داداش من اصلی مورد همون فایل 800 مگی هستش که اول اون باید نصب بشه چون هارد عوض شده باید فایل ریکاوری رو نصب کنید
با توجه به ریجن دستگاه تون فایل ریکاوری رو از همین فروم دانلود کنید...
http://forum.bazicenter.com/thread83437/
هم آپدیت ۸۰۰ مگی و هم آپدیت ۲۵۰ مگی باید تو یک فلدر باشند؟
Error:
CE-33566-3
CE-34788-0

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام ، دوتا سوال
1 . من الان دستگام آخرین اپدیت روش نصبه ، نمیخوام داستان انلاین زدنم منتفی بشه ، میخوام بدونم میشه برا بازیایی که انلاین ندارن ، از این اکانت هکی ها که نباید به نت وصل شد استفاده کرد و بعد از اتمام بازی اگه دوباره به نت وصل شم برا انلاین زدن که مشکل پیش نمیاد ؟ اگه مغازه ای تو توپخونه سراغ دارین برا این روش پی ام کنید
2 . این یکی تکراریه ، خیلیا پرسیدن ، خودمم پرسیدم یه بار ولی جواب درست نگرفتم ، با همه ریسک هایی که هست ، این اکانت ظرفیت دوم که 100 تومن میفروشن قابل اعتماد هست ؟ برا انلاین زدن میخوام ، میدونم فیزیکی بهترین گزینس ولی با پول فیزیکی میتونم دوتا بازی اینجوری بگیرم ، حس صبر کردن برا ارزون شدن دست دوم بازیا رو هم ندارم خیلی دیر میشه اونجوری ... یه سایت دیدم انواع و اقسام این اکانتا رو میفروشه ، نمیدونم اکانت کامل و کد ظرفیت و اینجور چیزا ، کسی اینجوری بازی خریده به من پی ام بده جایی قابل اعتماد اگه میشناسید معرفی کنید ...
ممنون;;)
سوال اول
بازی های افلاین در صورت انلاین شدن فقط بازی قفل میشه نه کنسول پس با خیال راحت بخرید
سوال دوم
من ۹ ماه دارم دیجیتالی بازی میکنم همه بازی ها رو بجر بتمن بازی کردم نه کنسولم بن شد نه بازی هام
پس نگران این چیزا نباشید
در ضمن فیزیکی بهترین نیست چون بسیار گرونه!

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام ، دوتا سوال
ممنون;;)

سلام داداش.

در مورد سوال اولت، آره ميشه . البته بستگي داره چه ظرفيتي بخري.

اگه ظرفيت يك بخري كه تا اتمام بازي نبايد آنلاين بشي، چون بازي قفل ميشه

اگه ظرفيت دو هكي بخري ميتوني آنلاين هم بشي، ولي خوب اين بستگي به اين داره كه اون اكانتي كه خريدي تا چه زماني سالم بمونه. چون تو ظرفيت دو، دسترسي به رمز اكانت هم وجود داره و بخاطر همين هر روز قبل از اين كه با كنسول آنلاين بشي، بهتره از طريق PC ايميل و رمز عبور اكانت را تو استور سوني وارد بكني تا اگه احيانا با پيغام بن مواجه شدي، ديگه تا اتمام بازي با كنسول آنلاين نشو.

ولي كلا اكانت بن بشه هيچ مشكلي براي آنلاين زدن با كنسول بوجود نمياد و خيالت راحت باشه.

در مورد سوال دوم هم واقعا جواب قطعي نميشه داد. چون اون اكانت هاي كانادا هم ظاهرا بهشون اعتمادي نيست. البته من خودم ظرفيت دو را كانادا ميخرم و مشكلي تا حالا نداشتن

اما بهترين روش اينه كه شما وقتي اكانت ظرفيت دو بازي را ميخري، از فروشنده رمز ايميل را هم بخواي و بعدش برو تو ايميل و ببين بازي را با گيفت كارت خريده يا نه. چون اطلاعات خريد گيفت كارت به ايميل اكانت ارسال ميشه و اينجوري ميشه فهميد كه بازي قانوني خريده شده يا نه.

البته سايت گيم شيرينگ هم اكانت هاي ظرفيت دومش قانونيه و مشكلي نداشتن.

آخرین ویرایش:

Selfmijen

کاربر سایت
Nov 5, 2015
15
سلام داداش.

در مورد سوال اولت، آره ميشه . البته بستگي داره چه ظرفيتي بخري.

اگه ظرفيت يك بخري كه تا اتمام به هيچ وجه تا اتمام بازي، نبايد آنلاين بشي، چون بازي قفل ميشه

اگه ظرفيت دو بخري ميتوني آنلاين هم بشي، ولي خوب اين بستگي به اين داره كه اون اكانتي كه خريدي تا چه زماني سالم بمونه. چون تو ظرفيت دو، دسترسي به رمز اكانت هم وجود داره و بخاطر همين هر روز قبل از اين كه با كنسول آنلاين بشي، بهتره از طريق PC ايميل و رمز عبور اكانت را تو استور سوني وارد بكني تا اگه احيانا با پيغام بن مواجه شدي، ديگه تا اتمام بازي با كنسول آنلاين نشو.

در مورد سوال دوم هم واقعا جواب قطعي نميشه داد. چون اون اكانت هاي كانادا هم ظاهرا بهشون اعتمادي نيست. البته من خودم ظرفيت دو را كانادا ميخرم و مشكلي تا حالا نداشتن

اما بهترين روش اينه كه شما وقتي اكانت ظرفيت دو بازي را ميخري، از فروشنده رمز ايميل را هم بخواي و بعدش برو تو ايميل و ببين بازي را با گيفت كارت خريده يا نه. چون اطلاعات خريد گيفت كارت به ايميل اكانت ارسال ميشه و اينجوري ميشه فهميد كه بازي قانوني خريده شده يا نه.
یعنی شما میگی ظرفیت دو که قانونی خریده شده باشه بعد شما پرایمری کنی رو اکانت خودت ممکنه همیشگی نباشه؟

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
یعنی شما میگی ظرفیت دو که قانونی خریده شده باشه بعد شما پرایمری کنی رو اکانت خودت ممکنه همیشگی نباشه؟

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

سلام داداش.

نه اون قانونيش كه اصلا مشكلي نداره. من منظورم ظرفيت دوم اكانت هاي هكي بود.

چون آخه سوال دوستمون در مورد اين اكانت هاي هكي بود.

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
هم آپدیت ۸۰۰ مگی و هم آپدیت ۲۵۰ مگی باید تو یک فلدر باشند؟
Error:
CE-33566-3
CE-34788-0
نیازی به 250 نداری فقط باید 800 رو بریزی....دوست عزیز هر موقع اپدیتی که میاد یه فایل ریکاوری مربوط به همون اپدیت هم براش میاد...شما فقط اون 800 مگی رو بریز...توضیحات تکمیلی تو بخش اپدیت ها هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر