هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
سلام
دوستانی که کنار ps4 کنسولps3 دارن آیا میشه باهم آنلاین کرد؟و اینکه من نسل قبل ps3 نداشتم میخوام ببینم ارزش داره اون بازی ها رو که به جزtlou و... که ریمیستر آمده و جز بهترین بازی ها بوده بازی دیگه ایی هم هست نه در اون حد در حد اینکه تروفی و سرگرم کنه بگیرم؟سوالم اینه من الان بایدps3 اورجینال بگیرم یا کپی خورم میشه تروفی ثبت کرد؟چون آنلاین نمیخوام بازی کنم فقط همون singe player داستانی و گرفتن تروفی ها
ممنون میشم اطلاعاتی بدید استاتید.

منظورت از اینکه با هم انلاین کرد چیه؟ شما می تونی اکانت اصلیت رو رو هر دو کنسول داشته باشی و حتی با یک پلاس تو هر دو کنسول از مزایای پلاس استفاده کنی. مسلما بازی های خوبی هست که ریمستر نشده و می تونی تو ps3 بازی کنی اگه به بازی های اصلی دسترسی داری و می خوای تروفی بگیری اصلی بگیر. من خودم ps3 دارم و هنوز دلم نیومده بفروشمش و بازی های خوبی هم دارم که هنوز تو ps3 پلاتین نکردم یا حتی شروع نکردم مثل بیوشوک و اخرین گاد اف وار!!

- - -ویرایش - - -

چجوری میتونم ضبط خودکار گیم پلی بازی رو متوقف کنم ؟ و هر موقع خودم خواستم بازی رو ضبط کنم ؟ اصلا صحنه های ضبط شده میره توی کدوم قسمت ؟

کلید share رو نگهدار تنظیماتش میاد دیگه

- - -ویرایش - - -

متاسفمانه با این سرعت اینترنت ایران واسه ما جای ذوق کردن نداره! مشابه سیستم پلی استیشن now که الان روی ps4 می تونی بازی های ps3 رو بازی کنی. قراره بازی های ps2 هم ساپورت بشن

- - -ویرایش - - -

فک کنم با اپلیکیشن playstation بشه..از استور گوشیتون دانلود کنین

درسته با همون اپلیکیشن امکانش هست من اینکارو کردم

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
عزیزان این مشکل خاموش شدن خودکار و بیرون اومدن دیسک تا چه حد جدیه؟اگه بخوایم دست دوم بخریم کنسول رو از کجا باید بفهمیم؟بعد این کنسول های سفیدی که مخصوص ژاپن هستن با بقیه فرقی دارن؟

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
عزیزان این مشکل خاموش شدن خودکار و بیرون اومدن دیسک تا چه حد جدیه؟اگه بخوایم دست دوم بخریم کنسول رو از کجا باید بفهمیم؟بعد این کنسول های سفیدی که مخصوص ژاپن هستن با بقیه فرقی دارن؟
واسه من که الحمدالله پیش نیومده،در کل شنیدم 1درصد کنسول ها اکثرن سری 1000 این اتفاق پیش اومده،که بخاطر وجود دکمه های نیمه لمسی هست (دکمه های پلی4 های سری 1100 و 1000،یجوری خیلی حساس طراحی شدن،واسه همین به مرور که ضربه ای بخوره و سرد و گرم بشن،خودشون به پلیت پشتیشون نزدیک و دور میشن و خاموش و روشن و اتو اجکت پیش میاد)
که البته با قطع کامل دکمه مشکل حل میشه،قطع کامل دکمه ها هم صدمه ای نمیرسونه شما راحت میتونی کنسول رو خاموش روشن کنی یا دیسک رو بیرون بدی حتی بدون استفاده از دکمه.

فقط، مدل 1200 (یا همون مدل های 1216a و 1216b) هستند که بطور کامل این مشکل رو برطرف کردن دیگه کلن دکمه اشون فرق داره.

کنسول های سفید سری اول که مدلشون 1100 بودش،سفید و مخصوص ژاپن (آسیا) بود که رجیونشون 3 بود ولی سری دوم کنسول های سفید که بازم مدلشون 1100 هستش (شاید سری 1200 هم سفید داشته باشه من چک نکردم) برای اروپا هم عرضه شده که رجیونشون 2 هست.

من سفیدش سری ژاپن رو تهیه کردم رجیون 3
موفق باشین.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
اگر خواستی Ps4 بخری سری آخر یعنی 1216 رو بخر که تا حالا مشکلی گزارش نشده ! دست دوم هم پیشنهاد نمیکنم کلا ! اون کنسول های سفید هم شاید موجود باشن ولی چون مدلشون یه ذره قدیمیه شاید بعدا خرابی وجود داشته باشه ! کلا کنسول ریجن 2 اروپا بخر ! ریجن 3 برای ژاپنه نخری بهتره

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
دوستان به نظر شما بهترین روش برای بازی چی هست ؟ خرید بازی دیجیتالی؟کرایه؟یا خرید دیسک؟
بستگی داره به
۱.کجا زندگی میکنی
۲.چ جوری میخوای بازی کنی
۳.چ بازی های میخوای بازی کنی
۴.چقدر پول داری
حالا توضیحات بیشتر
شهری که توش هستنی مهمه طبیعتا اگر شهری باشی که تعداد کمی اونجا پلی داشته باشین و دیسک داشته باشین خرید دیسک ب صرفه نیست چون کسی ازت نمی خره و رو دستت باد میکنه (این فروم ها هم که توشو میفروشی هیچ کی بهت اعتماد نمیکنه که ازت بخره)
نکته بعدی چجوری بازی کردنه یا بهتر بگم درجه گیمری شما
اگر میخوای بازی های روز رو بازی کنی و ته بازی رو در بیاری دیسک خیلی ضرر میکنی مثلا الان اکبند فال اوت ۲۱۰ هست شما بخری ۳ هفته در گیرش باشی بعدش باید ۱۲۰-۱۴۰ بفروشی یعنی ۹۰ تومن ضرر(قیمت همین بازی دیجیتالیش)
ولی خوب بازی های مثل فیفا کمنر ضرر میکنی و بازی های فدیمی رو ب قیمت بهتره میتونی بخری و بفروشی مثلا اردر رو بخوای بازی کنی پلات کنی بفروشی شاید ۲۰ تومن ضررر کنی
پس نتیجه میگیرم اگر میخوای بازی روز بازی کنی دیسک ضرر زیاد داره
بحث اخری هم که بدیهی هست کسی ماهی ۵ میل درمیاره تو سن ما میتونی تمامی بازی های اون ماه رو دیسک بخره !
بازی های دیجیتالی هم مشکلاتی دارن
۱.باید اینترنت داشته باشی که حداقل توی ۳ روز بتونی ۴۰ گیگ دانلود کنی(چون بیشتر بشه قیمت بازیت افت میکنه دقیقا مثل دیسک)
۲.بدرد بازی جدید میخورن مثلا لست رو الان دیجیتالیش از فیزیکیش گرون تره
۳.خرید فروششون از دیسک راحت تره چون ب شهرت ربطی نداره ولی کسی اعتماد نمیکنه بهت
در مورد کرایه هم خوبه ولی بازی های طولانی مثل فال اوت ویچر جی تی ای رو نمیشه بازی کرد در کل کرایه همش میخوای سریع تموم کنی اون حس خوب بازی میپره

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
اگر خواستی Ps4 بخری سری آخر یعنی 1216 رو بخر که تا حالا مشکلی گزارش نشده ! دست دوم هم پیشنهاد نمیکنم کلا ! اون کنسول های سفید هم شاید موجود باشن ولی چون مدلشون یه ذره قدیمیه شاید بعدا خرابی وجود داشته باشه ! کلا کنسول ریجن 2 اروپا بخر ! ریجن 3 برای ژاپنه نخری بهتره
ممنون از راهنمایی از چه لحاظ خرید دست دوم پیشنهاد نمیشه؟

امیر xbox

کاربر سایت
May 21, 2009
274
تو اصفهان یه جا هست میگه 10 تا بازی ظرفیت دو میریزه 200 تومن یعنی هر بازی 20 تومن اونم ظرفیت دو به نظرتون معقوله؟ میترسم مشکل داشته باشه کنسول بن بشه

farzanking

کاربر سایت
Oct 8, 2011
45
نام
فرزان
لام دوستان من بازی b.f hardline رو چند روزه گرفتم ریجن ۱
مشکلم اینه که هرکاری میکنم قسمت مولتی پلیرش باز نمیشه
احتمالا باید با قند شکن باز شه
من ت-ونل دارم ولی نمیدونم چجوری شیر کنم روی دستگاه فقط بلدم خود اینترنتو از روی لپتاپ شیر کنم!
کسی بلده چجوری میشه ت.ونل رو شیر کرد روی ps4 ؟

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
بچه ها حجم كنسولم پر شده همه چيزايى كه قابل پاك كردن بوده رو هم پاك كردم باقيش ديگه بازيهامن.الان ٥٠ گيگ خالى دارى ولى انگار نه انگار،حتى آپديت بلاد بورن رو هم نمي تونه بگيره.چه خامى تو سرم كنم؟هيچ راهى نداره هارد اكسترنال بهش وصل كنم كنار اينا استفاده كنم؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

mbadboy2002

کاربر سایت
Jul 24, 2013
9
سلام خدمت دوستان گرامی
من جدیدا پلی ۴ سری قدیمی ۱ ترا ریجن ۲ از دیجی کالا خریدم، یه مشکل خاصی برام پیش میاد دائما که هرچی سرچ کردم راه حلی براش پیدا نکردم.
من دو بازی متال گیر فانتوم پین و فیفا ۱۴ رو دارم. زمانی که بازی متالگیر ریجن دو توی دستگاهه و از توی منو میزنم که بره توی بازی، توی صفحه والپیپر بازی میمونه و بعد از دو سه دقیقه دستگاه یهو خاموش میشه. وقتی دوباره دستگاه رو روشن میکنم و دوباره میرم توی بازی سریعا وارد بازی میشه و بدون هیچ مشکلی بازی میکنم.
برای بازی فیفا و بازیای دیگه اصلا این مشکل وجود نداشته تا حالا و دیسک متال گیرم بدون خظ و خشه و سالمه ولی خی دست دوم خریدم! چند بار دستگاه رو بعد اینکه روشن میکنم ده دقیقه میزارم تو منو بمونه و بعد از اینکه بازی رو اجرا میکنم مشکل خاموش شدن پیش نمیاد و اجرا میشه، در کل این مشکل خیلی رو اعصابمه و احساس میکنم دستگاه مشکلی داره و نمیدونم چرا باز دستگاه خاموش میشه توی اولین اجرا؟ خود بازی و فریمور دستگاه رو هم به اخرین ورژن آپدیت کردم ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن.

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
تو اصفهان یه جا هست میگه 10 تا بازی ظرفیت دو میریزه 200 تومن یعنی هر بازی 20 تومن اونم ظرفیت دو به نظرتون معقوله؟ میترسم مشکل داشته باشه کنسول بن بشه
اکانت هکی هستند یکی تو خارج این بازی ها رو خریده اینا مینان دی اکتیوش میکنن روی کنسول شما اکتیو میکنن
خودم عصری ۱۰ تا بازی خریدم ۱۴۰ تومن

- - -ویرایش - - -

سلام خدمت دوستان گرامی
من جدیدا پلی ۴ سری قدیمی ۱ ترا ریجن ۲ از دیجی کالا خریدم، یه مشکل خاصی برام پیش میاد دائما که هرچی سرچ کردم راه حلی براش پیدا نکردم.
من دو بازی متال گیر فانتوم پین و فیفا ۱۴ رو دارم. زمانی که بازی متالگیر ریجن دو توی دستگاهه و از توی منو میزنم که بره توی بازی، توی صفحه والپیپر بازی میمونه و بعد از دو سه دقیقه دستگاه یهو خاموش میشه. وقتی دوباره دستگاه رو روشن میکنم و دوباره میرم توی بازی سریعا وارد بازی میشه و بدون هیچ مشکلی بازی میکنم.
برای بازی فیفا و بازیای دیگه اصلا این مشکل وجود نداشته تا حالا و دیسک متال گیرم بدون خظ و خشه و سالمه ولی خی دست دوم خریدم! چند بار دستگاه رو بعد اینکه روشن میکنم ده دقیقه میزارم تو منو بمونه و بعد از اینکه بازی رو اجرا میکنم مشکل خاموش شدن پیش نمیاد و اجرا میشه، در کل این مشکل خیلی رو اعصابمه و احساس میکنم دستگاه مشکلی داره و نمیدونم چرا باز دستگاه خاموش میشه توی اولین اجرا؟ خود بازی و فریمور دستگاه رو هم به اخرین ورژن آپدیت کردم ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن.
یک بار ریبلد دیتا بیس اجام بده اگر جواب نداد هارد رو کلا فرمت کن دو باره فریمور بریز
اگه جواب نداد دستگاه مشکل نرم افزاری نداره و باید دیسک بازیت رو روی ی کنسول دیگه تست کنی

- - -ویرایش - - -

بچه ها حجم كنسولم پر شده همه چيزايى كه قابل پاك كردن بوده رو هم پاك كردم باقيش ديگه بازيهامن.الان ٥٠ گيگ خالى دارى ولى انگار نه انگار،حتى آپديت بلاد بورن رو هم نمي تونه بگيره.چه خامى تو سرم كنم؟هيچ راهى نداره هارد اكسترنال بهش وصل كنم كنار اينا استفاده كنم؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
دقت کن که بازی ها و اپدیت های که بالای ۱ مگ ازشون دانلود کردی هم جزو حجم اشغال شده محاسبه میکنه یعنی اگر یک بازی ۴۰ گیگ رو فقط ۱ مگشو دانلود کنی توی هارد ۴۰ گیگ براش رزرو میکنه و ممکنه بخاطر همین حچمت رو کم میرنه

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام
دوستان میشه کنسول رو با کابل hdmi_dvi به مانیتورای قدیمی وصل کرد ؟
الان قیمت این کابلا چقدره ؟
ولا من یک hdmi-vga خردیم ۴۰ تومن مانیتورم ارور میده که فرکانس۶۹ هرتز هست ولی من ۶۰ هرتزم از این ۱۹ اینچی های مربعی هست (عریض نیست)
بنظرم بهتره مانتیور فعلیت رو بفروشی یک مانتیور hd بخری از ۵۰۰ شروع میشن
بلاخره تبدیل کار اخر عاقبتی نیست

mbadboy2002

کاربر سایت
Jul 24, 2013
9
دوست عزیز حجت
اقا میشه خواهش کنم ساده تر توضیح یدی؟؟ دقیقا چه مراحلی رو انجام بدم که ببینم مشکلم حل میشه یا نه؟ ریبیلد دیتا بیس چجوری انجام میشه؟؟ آیا هاردمو فرمت کنم کل سیو بازیا نمیپره و مجبورم دوباره از اول برم؟؟؟ چجوری دوباره باید فریمور بریزم؟؟ ممنون میشپ ساده تر مرحله به مرحله توضیح بدی من انجام یدم و نتیجشو بگم شاید مشکلم حل بشه؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر