هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام
از بعد از update 3 ps4 هرچی دنباله بازی های رایگان ماهی سونی میگردم پیداش نمیکنم
اگه یکی راهنمایی کنه ممنون میشم .

دقیقا تو صفحه اصلی گزینه های بالایی آخرین گزینه که عکس پلاس داره تو اون همه تخفیف ها و رایگان ها رو نشون میده

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان قسمت جلوی دسته کنار سوکت هندفری اون سوکت ext برا چیه؟چه کاربردی داره؟
سوال بعدی اینکه چطوری تو بازیهای اکشن مثه کال آف و... با دکمه های فلش حرکت کنم نه با شوک ها.مثلا تو تنظیمات آنچارتد همچین چیزی ندیدم.

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
دوستان سلام
دوتا سوال داشتم
1-من دستگاه دوستم رو ازش خریدم . میگه کابل hdmi با دستگاه نبوده و خودش رفته خریده بعدا . کابل hdmi خوب برا دستگاه چی بگیرم
2- اکانت پلاس رو از کجا تهیه کنم
ممنون

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
دوستان سلام
دوتا سوال داشتم
1-من دستگاه دوستم رو ازش خریدم . میگه کابل hdmi با دستگاه نبوده و خودش رفته خریده بعدا . کابل hdmi خوب برا دستگاه چی بگیرم
2- اکانت پلاس رو از کجا تهیه کنم
ممنون
1)یا اون دروغ میگه یا یک نفر ازش کابل اچ دی ام آی رو برداشته و بهش فروخته.سعی کن کابل HDMI ورژن 1.3a یا 2.0 بخری.این کابل ها ورژن دارن.قیمتش هم زیاد مهم نیست.اگر پول دستت نیست همون 10-20تومنیش هم کارتو راه میندازه

2)از سایت Dcinpc و هرجا بخوای گیر میاد، معمولا اکانت پلاس 49.99 دلار قیمتش هست یعنی اگر کارت PSN پنجاه دلاری بخری ، یک عدد سنت هم باقی میمونه :D
ولی خود اکانت پلی استیشن پلاس هم جدا هست یعنی کد رو میزنی مستقیم شارژ میشه،دیگه اینجوری نیست اول پول شارژ کنی بعد با پول بری اکانت بخری.

کنسول بخری توش 14روز اکانت رایگان هست ولی احتمال زیاد، دوستت مصرفش کرده.
سعی کن دست دو اگر میخوای بخری زیر 1 تومن باشه طرفا 900 خوبه، بیشتر 1تومن میخوای بدی برو نو بخر، والا! البته بازم به وضعیت مالیت بستگی داره.
موفق باشی :)

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
1)یا اون دروغ میگه یا یک نفر ازش کابل اچ دی ام آی رو برداشته و بهش فروخته.سعی کن کابل HDMI ورژن 1.3a یا 2.0 بخری.این کابل ها ورژن دارن.قیمتش هم زیاد مهم نیست.اگر پول دستت نیست همون 10-20تومنیش هم کارتو راه میندازه

2)از سایت Dcinpc و هرجا بخوای گیر میاد، معمولا اکانت پلاس 49.99 دلار قیمتش هست یعنی اگر کارت PSN پنجاه دلاری بخری ، یک عدد سنت هم باقی میمونه :D
ولی خود اکانت پلی استیشن پلاس هم جدا هست یعنی کد رو میزنی مستقیم شارژ میشه،دیگه اینجوری نیست اول پول شارژ کنی بعد با پول بری اکانت بخری.

سعی کن دست دو اگر میخوای بخری زیر 1 تومن باشه طرفا 900 خوبه، بیشتر 1تومن میخوای بدی برو نو بخر، والا! البته بازم به وضعیت مالیت بستگی داره.

اقا لطف کردی . از پاسخ کامل و خوبت.فقط من الان تو این سایتی که گفتی دیدم سه جور اکانت هست ‌ماله انارات . انگلیس . امریکا .که از لحاظ قیمت هم با هم فرث داشتن . میشه بگب فرقشون چیه

آخرین ویرایش:

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
اقا لطف کردی . از پاسخ کامل و خوبت.فقط من الان تو این سایتی که گفتی دیدم سه جور اکانت هست ‌ماله انارات . انگلیس . امریکا .که از لحاظ قیمت هم با هم فرث داشتن . میشه بگب فرقشون چیه
آها پس قضیه ریجن (رجیون) رو نمی دونی؟!
ببین شنیدی میگن کنسول پلی استیشن رجیون فری هست؟ یعنی اگر بازی از آمریکا بخری یا از اروپا یا از ژاپن همشون رو همه کنسول ها هر رجیونی باشه اجرا میشن
ولی! یک نکته »
دقت کن DLC یا پک های اضافه ی بازی ها، اینها رو باید حتما با توجه به مدل بازیت، تهیه کنی.مثلا اگر بازیت رجیون 2 (اروپا) هست، پس حتما باید پوند انگلیس رو تهیه کنی و اکانت رو شارژ کنی.

اگر کلا DLC نمیخوای فقط میخوای آنلاین بازی کنی، تفاوتی نمی کنه کدوم یکی از اون 3تا اکانت پلی استیشن پلاس تهیه کنی.
میگن سرور های امارات به ایران نزدیک تره پینگ بهتره،میگن سرور های اروپا نزدیکن بهتره تا آمریکا.
ولی من شخصا تست نکردم روی پلی4، ولی توی بازی Dota2، اتفاقا پینگ من که الآن تو آبادان زندگی می کنم،با اروپا 200 میلی ثانیه بهتره، تا امارات! مثلا امارات همیشه 300-400 هست ولی اروپا بین 150 تا 250 هست.پس اروپا واسه من بهتره.

بیشتر مواقع هم بازی های اروپایی میان تو ایران پس اگر یه زمانی خواستی DLC دانلود کنی، اکانت اروپا بهتره.

اگر گیج شدی متوجه نشدی چی گفتم، بگو دوباره توضیح می دم.
تفاوت قیمتشون هم بخاطر تفاوت ارز هست وگرنه همشون از دم دقیقا یک قیمت دارند.فکر نکن یکوقت یکیشون بهتره!

راستی » اکانت پلی استیشن پلاس رو که تهیه کنی، هر ماه 1 یا 2 بازی رایگان باحال (تو مایه های SHANK اگر بازیش کرده باشی) بهت هدیه میده که خداوکیلی باحالن، حدودای 5-10گیگابایتن.ولی رایگانه دیگه میتونی دانلود کنی حالشو ببری.
اگر اکانت پلی استیشن پلاس داشته باشی، خیلیییی چیزها تخفیف میخورن خیلی DLC ها خیلی تم ها و ... خلاصه اگر دوست داری بخری، به این نکته هم توجه کن.

سوالی داشتی بپرس در خدمتیم. :d

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6

هیچ کنسولی توش پلاس ۱۴ روزه رایگان نیست...فقط برای کسایی که اولین بار اکانت میسازن یه ۱۴ روزه رایگان هستش که اونم نیاز به کردیت کارت داره.

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez
سلام خدمت دوستان بعد اپدیت کردن کنسولم دوتا مشکل واسم پیش اومده اگه می دونید راهنماییم کنید( اپدیت 3 رو از سایت س.نی گرفتم با فلش افلاین زدم)
1/ از بعد اپدیت هروقت کنسول رو روشن میکنم اون لووگو سونی که میاد بعدش یه پیش میاد لودینگ داره مینویسه ریبیلدینگ بعد از 0 % میره رو 80% بعدشم که 100% میشه ( کل این قسمت 1 ثانیه هم طول نمیکشه) بعد هم که لیست پروفایل های روی کنسولم میاد بقیه ماجرا مشکل کلی تو جایی نداره ولی یکم نگرانم کرده مشکلش چی هست دقیقا راهی واسه حل کردنش هست؟
2/هر وقت نت رو روشن میکنم همه برنامه ها و اپدیت گیم ها خودبخود تو دانلودام اضافه میشن و شروع میشه به دانلود کردن (حتی از ستینگ هم تیک اتوماتیک دانلود رو برداشتم ولی برطرف نشده تو چند تا فروم دیدم این مشکل هست فکر کنم باگ باشه
در کل بنظرم کسی نیاز نداره انلاین بشه اپدیت نکنه تا یه اپدیت جدید بیاد چند نفر از دوستان هم کنسولشون مشکل پیدا کرده باز خود دانید :)

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521

اگه اکانت psn خودت ساختی ببین با کدوم کشور ساختی با توجه به همون باید بخری.
برو اینجا ببین قسمت country/region چی هست.
https://account.sonyentertainmentne...ccount-details.action?displayNavigation=false
اگه غیر این 3 تا بود و چیزی تو اکانت الانت نداری بهتره یکی دیگه بسازی

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
داداشهای متخصص این خوبه بخرم ؟ (PS4 NEW SLIM مدل CUH-1216B با ظرفیت 1 ترابایت ریجن 2 اورپا تولید 3 ماه سوم 2015 ) - (1,450,000 toman - اکبند)؟
http://8pic.ir/images/ltf9e2qew7grtzq6akfl.jpg
اسلیم نداره.
سینک خنک کننده و آنتن wifi عوض شده و بخش براق روی کنسول مات شده و هارد به یک ترابایت ارتقاء یافته.
اون عکس که گذاشتی رجین دو اروپا هم هستش.
خوبه

herowolf

کاربر سایت
Mar 7, 2010
129
سلام دوستان امروز که دستگاه رو باز کردم جالب بود در صفحه اول که بازی ها رو هم میاره بازی destiny رو برای من تو اون منو آورده بود و وقتی که انتخابش میکنم به صفحه ی ای میره که باید اون رو بخرم و یا try demo رو انتخاب کنم ، ای برای همه خود به خود اومده صفحه اول یا چی؟ هک نشده باشم ؟ برای جلوگیری از هک چیکارکنم؟

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
هیچ کنسولی توش پلاس ۱۴ روزه رایگان نیست...فقط برای کسایی که اولین بار اکانت میسازن یه ۱۴ روزه رایگان هستش که اونم نیاز به کردیت کارت داره.
مال من نوشته 14روز رایگان کلیک کنید
تازه یه 7 روز هم ساب اسکرایب پلی3 داره اونم فری!

همش الکیه؟!

AHR717

کاربر سایت
Aug 11, 2014
49
سلام يه مشكل:-/وقتي دارم بازي ميكنم(فيفا) وسط بازي ميپره بيرون چندبار اين اتفاق افتاده واسم بعدشم اين ارور ميادAn error has ocurred in the followin app(ce-34878-0

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر