هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

reza gartaal

کاربر سایت
Aug 10, 2015
2
سلام بچه ها من دوباره اومدم.این اجکت خود به خود دیسک داره دیونه ام میکنه.شب کنسول رو خاموش میکنم صبح بیدار میشم میبینم روشنه دیسکم داده بیرون.همه کارهارو هم کردم ولی درست نشد.فقط برق خونه ما خیلی نوشان داره و هی قطع میشه.ممکن از اون باشه؟نا سلامتی رفتیم ps4 ریجن 2 اروپا گرفتیم که مشکلی نداشته باشه.خودشم از دی جی کالا گرفتیم.پشت دستگاه نوشته cuh-1004a و date code 4b یعنی واقعا ریجن 2 هست؟ای کاش ریجن 3 ژاپن میگرفتم بهتر بود.خوشحال میشم کمکم کنید.امید به پاسخ های شما عزیزان هست.مرسی

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
سلام بچه ها من دوباره اومدم.این اجکت خود به خود دیسک داره دیونه ام میکنه.شب کنسول رو خاموش میکنم صبح بیدار میشم میبینم روشنه دیسکم داده بیرون.همه کارهارو هم کردم ولی درست نشد.فقط برق خونه ما خیلی نوشان داره و هی قطع میشه.ممکن از اون باشه؟نا سلامتی رفتیم ps4 ریجن 2 اروپا گرفتیم که مشکلی نداشته باشه.خودشم از دی جی کالا گرفتیم.پشت دستگاه نوشته cuh-1004a و date code 4b یعنی واقعا ریجن 2 هست؟ای کاش ریجن 3 ژاپن میگرفتم بهتر بود.خوشحال میشم کمکم کنید.امید به پاسخ های شما عزیزان هست.مرسی

ببین دوست عزیز ایم یه مشکل سخت افزاریه اصلا ربطی به رجین کنسول نداره تو همه رجین ها انگشت شمار بوده این مشکل از 2000 ps4 بلخره یکیش مشکل دار میشه دیگه شانسه ولی فابل تعمیره یه سرچ تو یوتیوب بده خیلیا این مشکلو داشتن و با آموزش اونجا درست شده چون این قابلیت اجکت لمسیه مشکل اتصالی روی کیته مخصوصش احتمالا باشه و مشکل نوسان برق و اینا هم 100% تاثیر داره .اون آموزشارو نگا کن احتمالا مشکلت حل بشه

mahdigh

کاربر سایت
Feb 26, 2008
3
سلام
من میخوام این کنسول رو بخرم فقط یک سوال بی جواب مونده برام و اونم اینکه تاریخ ساخت دستگاه چقدر اهمیت داره ؟؟ و با کدوم تاریخ ساخت بهتره بخرم ؟

سلام
میشه جواب این سوال من رو بدید؟ امروز میخوام بخرم.

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
این صدای کنترلر رو نمیشه کم کرد ؟ خیییلییییییی صداش زیاده بعضی موقع ها :|

دکمه PS رو بگیر تو تنظیمات صدا قسمت Controller رو کم کن ...

- - -ویرایش - - -

سلام
میشه جواب این سوال من رو بدید؟ امروز میخوام بخرم.

اونایی بعد از 2013 هستن میگم مشکلی ندارن ... ریجن 2 بگیر ....

Erfan ninja

کاربر سایت
Dec 5, 2011
35
نام
عرفان
بچه ها فرقی نمی کنه کنسول خوابیده یا ایستاده باشه ؟ تو کولینگ و ایناش مشکلی پیش نمیاد ؟
سلام نخیر تفاوتی نداره فقط ایستاده که قرار میدید ثابت باشه که نیوفته

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

دوستان اگر بازیو شریکی بگیریم ، میتونیم همزمان بازی کنیم؟
سلام بله میشه همزمان بازی کرد مشکلی پیش نمیاد

- - -ویرایش - - -

آقا این چه وضعشه هر سوالی میپرسی هیچکی جواب نمیده!!!!
چند روز پیش باز یه مشکل واسم پیش اومد کسی جواب نداد:|
سلام زمانی که پیش خرید میکنی نمیشه شیر کرد اگه قصدت شیر کردنه بزار بازی بیاد بخر بعد شیر بکن

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
ممنون
سوال اخر اینکه اکانت psn ـه مربوط به ps3 رو می شه روی ps4 سینک کرد و همون رو ادامه داد ؟
من یه اکانت داشتم بعد کنسول رو هک کردم و دیگه آنلاین نشدم . الان بخوام از اون اکانت روی ps4 استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد ؟

Erfan ninja

کاربر سایت
Dec 5, 2011
35
نام
عرفان
سلام دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم به playstation store وصل بشم و همش رو please wait... میمونه مشکل از چیه
لطفا سریعتر جواب بدین عجله دارم لنگ موندم
سرعت اینترنتت پایینه توی ساعتای مختلف امتحان کن حتما جواب میده

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان, من چندتا سوال مبتديانه داشتم و معذرت مى خوام که مى پرسم.
من اکانت ژاپن ساختم و پلاسش هم فعال کردم, حالا مى خوام بدونم که آيا مى شه از پلاس اين اکانت روى اکانت اصليم که تروفى هام اونجاست استفاده کنم ؟هردو تا اکنتام هم پرايمرى کردم.
و سوال بعديم هم در مورد حالت رست مود هستش.اگه من بدارم که دموى pes دانلود بشه و کنسول رو بزارم روى حالت رست مود,دانلود pause نمى شه ؟
بله میشه استفاده کرد.برای دانلود در حالت رست مود باید تو بخش تنظیمات گزینه مربوطه رو فعال بکنید وگرنه قطع میشه

- - -ویرایش - - -

با سلام خدمت گيمر هاي عزيز
١ سوال داشتم جريان اخبار jilbreak چي هست؟ واقعي هست؟ :-/
با تشكر
خیر ی عده میگن همین اکانتیه ی عده میگن کولون سازی با کمی تغییرات.ولی در کل جیلبریک نشده جیلبریک یعنی دسترسی به روت دستگاه

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

ممنون
سوال اخر اینکه اکانت psn ـه مربوط به ps3 رو می شه روی ps4 سینک کرد و همون رو ادامه داد ؟
من یه اکانت داشتم بعد کنسول رو هک کردم و دیگه آنلاین نشدم . الان بخوام از اون اکانت روی ps4 استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد ؟
میشه ساین شد اما
اول اینکه باید اکانتت سالم باشه مثلا مشکلی بابت کپی خور بودن دستگاهت نداشته باشه دوم اینکه وقتی رو ps3 ساخته شده انلاین شده باشی و اصلا توی سرور psn وجود داشته باشه

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
چیزی به اسمه پیش خریده شریکی تو بازه psn نداریم. اگر بین خودتون باشه که باید تو یه اکانت بخرید و هر دوتاتونم از همون اکانت استفاده کنید.
حالا کسی که Primary داره میتونه همیشه راحت و رو مابقی اکانتهایه کنسول استفاده کنه
کسی که primary نداره همیشه باید انلاین باشه تا بتونه بازی کنه مگرنه قفل میشه
اگر beta بره تو Lib احتمالا میشه دانلود کرد و مشکلی نیست.

داداش دمت گرم خیلی مردی.
سوالم اینه که من پری اوردر کنم اکانت من که رو کنسول اون پرایمری هستش اگه بره تو استور میتونه رو کنسول اونم پری اوردر کنه؟

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
چیزی به اسمه پیش خریده شریکی تو بازه psn نداریم. اگر بین خودتون باشه که باید تو یه اکانت بخرید و هر دوتاتونم از همون اکانت استفاده کنید.
حالا کسی که Primary داره میتونه همیشه راحت و رو مابقی اکانتهایه کنسول استفاده کنه
کسی که primary نداره همیشه باید انلاین باشه تا بتونه بازی کنه مگرنه قفل میشه
اگر beta بره تو Lib احتمالا میشه دانلود کرد و مشکلی نیست.

داداش دمت گرم خیلی مردی.
سوالم اینه که من پری اوردر کنم اکانت من که رو کنسول اون پرایمری هستش اگه بره تو استور میتونه رو کنسول اونم پری اوردر کنه؟
پری اوردر فقط ایکون بازی هست با زمانی که بازی ریلیز میشه
وقتی که بازی اومد شما باید مجددا روی اکانت دوست بازی رو دانلود و نصب کنی چیز عجیبی نیست
در ضمن بنطر من پری اردر کردن تو ایران زیاد کار درستی نیست هر لحظه امکان داره دلار پایین بیاد یا روش ارزون تری کشف بشه (مثل همین اکانت کانادا که خیلی ارزون تر هست) یا حتی ممکنه کنسول هک بشه
ولی در هر حال شما هر چی از لایبرایی اکانت خودت روی کنسول دوستت دانلود کنی روی اکانت دوستت میاد

y00nes

کاربر سایت
Jul 13, 2015
27
نام
yoones
سلام دوستای عزیز.
واسه اجرای بازی ها روی 60 فریم باید تنظیمات خاصی انجام داد؟؟
واسه اجزا شدن روی رزولوشن 1080p چطور؟؟؟
اصلا ربطی به بازی ها داره یا همه ی بازی ها اینجورن؟
ممنون

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
آقا من میتونم در طول روز بعد یک ساعت مثلا بازی کردن دستگاه رو به کل خاموش کنم؟ یا باید رو استند بای باشه؟

در این مورد منو راهنمایی میکنید. اینکه کدوم حالت بهتره. اگه برق بره و اینا. ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر