هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

aloneghost746

کاربر سایت
Jul 29, 2015
15
دوستان یه سوال
می خواستم بدونم دسته ی ps4 اصل و غیر اصل داره اگه اره یه راهنمایی بکنید که چطوری دسته ی اصل رو تشخیص بدم؟
در ضمن دوعدد دسته گرفتم مدل باطریشون باهم فرق داره ایا ممکنه یکی از دستها اصلی نباشه؟
مگه دسته ps4 باطری میخوره؟ تا جایی که من میدونم و دسته ی من اینطوریه با کابل usb مخصوص شارژ میشن :|

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام
من یه مشکل برخورد کردم اینکه من وقتی نگاه میکنم داخل ظرفیت هارد مجموع حجمی که برای دیتاها نشون میده میشه 325 گیگ ولی تو قسمت فری اسپیس میزنه 409 گیگ از حجم هارد کنسول پر هست ! دلیلش چیه و راه حل چیه و خلاصه چکار کنم درست بشه ؟ :( فقط خواهشا یه راهی باشه که دیتاهایی که دارم روی هارد کنسول از دست نره مخصوصا چند تا دیتای بازی که دارم و بازیها رو دیجیتالی گرفتم .
مرسی

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام
من یه مشکل برخورد کردم اینکه من وقتی نگاه میکنم داخل ظرفیت هارد مجموع حجمی که برای دیتاها نشون میده میشه 325 گیگ ولی تو قسمت فری اسپیس میزنه 409 گیگ از حجم هارد کنسول پر هست ! دلیلش چیه و راه حل چیه و خلاصه چکار کنم درست بشه ؟ :( فقط خواهشا یه راهی باشه که دیتاهایی که دارم روی هارد کنسول از دست نره مخصوصا چند تا دیتای بازی که دارم و بازیها رو دیجیتالی گرفتم .
مرسی

درسته ...یه مقداریش رو حدود 80 گیگ رو سیستم عامل اشغال میکنه

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان آپدیت بازی ها و دستگاه اجباریه؟چون من دیجیتالی باید بازیکنم آتلاین نباید بشم فک کنم
در مورد بازی دیجیتالی اگر ظرفیت ۱ رو داشته بشید نباید آنلاین بشید ۰ چون به محض آنلاین شدن بازی قفل میشه
در مورد اپدیت ها هم خیر ۰ شما بدون اتصال به اینترنت بازی کنید اپدیت نیاز نیست۰

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
لطفا یکی‌ دو مدل هدست خوب که با Xbox One هم سازگار باشه معرفی‌ کنید
با تشکر
فک نکنم اینجا به جواب برسی D:
اکثریت بچه ها 4 دارن فقط ولی اگر 3.5mm میخوره مثله دسته 4 که نباید مشکلی باشه با هدستها. ساپورت مابقی هم نمیدونم

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سوالی همیشه در ذهنم هست اینکه ایا هارد دیسک پلی ۴ نیازی ب دیفراگ کردن نداره؟ چون بضعی مواقع خیلی لودینگ ها طولانی میشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سوالی همیشه در ذهنم هست اینکه ایا هارد دیسک پلی ۴ نیازی ب دیفراگ کردن نداره؟ چون بضعی مواقع خیلی لودینگ ها طولانی میشه
همچین امکانی وجود نداره

مثلا فرض کنیم باطری بخوره که نمیخوره :| ایشون چطوری تشخیص دادند که اون قسمت ها با هم تفاوت دارند :| تازه باطری رو نمیزارن تو دستگاه :|
میشه باز کرد دسته رو . شایدم باز کرده دیده. دقیقا زیره touch pad باطریش هست.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
بنظرت باتری نداشت چجوری شارژ میشد ?

ینی جدا دسته رو باز کردی تا مارک باطری رو بخونی؟
حالا فرض میکنیم اینکار رو کردی.
این اتفاق برای همه وسایل ممکنه که یک قطعه موجود نباشه و برای اینکه وقفه ای تو کار پیش نیاد وسیله رو اسمبل میکنن و میزارن کنار تا بعدا قطعه بدستشون برسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر