هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

foa.neh

کاربر سایت
Jun 25, 2010
42
سلام
من یک ریجن2 خریداری کردم برای بچه دوستم و تاکید داشتم دستگاه پلمپ باشه امروز دستگاه دستم رسید کارتن از تهش باز شده بصورت اماتوری!(خودم تو بازار دوربین و... هستم این کلکا رو میدونم!) سریالی که رو برچسب جعبه دوم وجود داره با سریال دستگاه همخوانی داره ولی ته جهبه اصلی سریالی که داره رو دستگته چنین سریالی ندیدم و خود دستگاه هم برا 5B هست بنظرتون ارزش داره سر این قضیه با فروشنده صحبت کنم و پس بدم ؟ چون ممکنه دسته فیک باشه یا هندسفری فیک باشه و... راهی داره برای بررسی اونا؟
درضمن موقع تنظیمات اولیه تاریخ دستگاه رو تهران باشه موقع ساخت اکانت ها مشکلی ایجاد نمیشه؟

khashi titan

کاربر سایت
Jun 28, 2015
4
سلام من دوتا سوال داشتم دوستان اهل فن لطفا جواب بدین

1..من دستگاهم رو ظرفیت یک زدم همون افلاین بازی کردن الان من بخوام فقط اپدیت بازی هارو بریزم با برنامهPSX Download ولی ارتباط مودم رو با اینترنت قطع کنم یعنی کابل تلفن رو از مودم بکشم این کار رو کنم بازی هام نمیپره ؟؟؟؟؟ یا اصلا این کار شدنیه …….

2..کسی ک بازی هارو ریخت روی کونسول من اکانتشو وارد کرده خیلی هم تاکید کرده واردش نشم پاکش نکنم این قضیش چیه؟؟؟ اگر بخوام بازی خودم دانلود کنم و بریزم با بازی اجرا میشه ؟یا راهی هست ک خودم بتونم با استفاده از اکانت اون بازی رو اجرا کنم

..اخه تو سایتا زده بیست تومن این بی انصاف 45 میگیره دوستان اگر در تهران جایی سراغ دارن از این کارا انجام بده ب من اطلاع بده ممنوم میشم

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
de-active کردن از طریقه وبسایت فک کنم فقط هر 6 ماه قابل استفاده هست . الان باید بهش بگی خودش de-active کنه از کنسول
Account > Media and devices > Deactive

3. خرید نمیشه بهش گفت . شما بازی رو به صورت مجانی استفاده میکنی . تا زمانی که پلاس داری . لازمم نیست انلاین باشی ( در صورتی که اکانت Primary هست )
بله درسته .
ممنون
ولی یک سوال:
۱.برخی از دوستان میگن که بازی هایی به جز ریجن ۱ سانسور داره مثل بازی gta v راسته ایا؟
۲.بعد دستگاه ریجن ۱ نیاز به مبدل برق داره تو ایران؟
ممنون و با تشکر

آخرین ویرایش:

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
اقا کسی میتونه یه راهنمایی ریز کنه
صدا میخام از کابل اوپتیکال بیاد،وصلش کردم به ps4 و سنمای خانگی
از تنطیمات که میرم رو optical خروجی بازم از تلوزیون میده
مشکل کجاس؟حتی ریست هم کردم ولی بازم صدا از همون tv میاد

13675

کاربر سایت
Nov 1, 2012
53
نام
محمد
سلام!
دوستان یه مشکلی داشتم با آپدیت بازی ها، وقتی هر آپدیت جدیدی میاد، همراه آپدیت جدید باید آپدیت های قبلی رو هم باهاش دانلود کنم....
یعنی بازی ای مثل COD:advanced warfare رو که 3.5 GB آپدیت دانلود کرده بودم الان زده 4.5 GB آپدیت.....
قبلا این مشکل رو با Driveclub هم داشتم که بعد از یه مدت خود به خود حجم آپدیت قبلی کم میشد(تو نوار دانلود پر میشد)...
الان باید چیکار کنم که 4.5GB رو دان نکنم و فقط آپدیت جدید رو بگیرم؟
ممنون!

farhankhosravi

کاربر سایت
Mar 19, 2015
49
نام
فرحان
اره وقتي ميبري رو HIGH به خاطر بالاتر رفتن فريم عملا" لگ و اينها ديگه خيلي كم ميشه

حالا هر بار براي شناسوندن دسته بايد همون روال رو طي كرد ؟!:| اخه اينطوري كه اخرش نياز به TV پيدا مي كنه ادم :|
خب قطعاً اگه اون مرحله سخته که داخل فیلم بود رو بری، دیگه نیازی به اجرای مراحل نیست.
اما اگه به روش دوم (فشار دکمه شیر و پی اس) بری، باید هی تکرار شه. البته تکرارش چندان هم سخت نیست.موفق باشی ;)

mohsen7719

کاربر سایت
Mar 28, 2015
123
نام
محسن
دوستان این ماجرای اکتیو و دی اکتیو چیه ?
موقع ساخت اکانت گزینه اکتیو زدم
بعد دوستان در ریجن و کشور انگلیس یا همون United kingdom رو انتخاب کردم
برای ریجن 2 درسته دیگه ??
بعد کشور آمریکا us فقط ریجن یک هست دیگه درسته ???

آخرین ویرایش:

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
اقا هنوزم مشكل sign in كردن پا برجاست ؟ اكانت ژاپن سأختم پلاس فرى بگيرم هر كارى ميكنم sign in نميشه ؟
چه راه هايى رو امتحان كنم تا درست شه ؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان پینگ من زیر 200 هست.ینی میانگینش 190 هست.اما فیفارو که آنلاین بازی میکنم تاخیر داره و باعث میشه بازی لگ دار باشه
راهی برای کاهش پینگ هست؟
آیا پینگ طرف مقابل هم تو این قضیه دخیل هست که بازی برای من با تاخیر اجرا بشه؟
چون 3تا بازی کردم تقریبا خوب بود و اندکی تاخیر داشت.اما با یکی بازی کردم بازی فقط تاخیر بود.برای همین میگم
==========
کدوم قسمت آنلاین فیفا15 بیشتر حال میده؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان این ماجرای اکتیو و دی اکتیو چیه ?
موقع ساخت اکانت گزینه اکتیو زدم
بعد دوستان در ریجن و کشور انگلیس یا همون United kingdom رو انتخاب کردم
برای ریجن 2 درسته دیگه ??
بعد کشور آمریکا us فقط ریجن یک هست دیگه درسته ???
active این اکانت رو primary میکنه
بله uk lمیشه 2
بله us هم 1 هست

ممنون
ولی یک سوال:
۱.برخی از دوستان میگن که بازی هایی به جز ریجن ۱ سانسور داره مثل بازی gta v راسته ایا؟
۲.بعد دستگاه ریجن ۱ نیاز به مبدل برق داره تو ایران؟
ممنون و با تشکر
1. خیر . = تنها بازی که تا امروز سانسور داشتن قسمت انلاین tlou ریجن 2 هست و نسخه middle east بازیه Witcher III
2. اگر Plug فرق داشته باشه یه تبدیل میزنی و وصل میشه و مشکلی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر