هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
۱-.قیمت ها معمولا فرقی نمیکنه و همون ۵۹.۹۹ دلار هست مگر اینکه بازی از طرف سونی تخفیف بخوره یا مثلا واسه کسایی که پلاس دارن ارزون تر بیفته وگرنه از نظر قیمت فرقی نداره با فیزیکی.
۲-خیر. نیازی نیست و شما میتونید به طور افلاین هر زمان خواستید بازی رو اجرا کنید.
۳-خیر. دیگه شما وقتی یک بار بازی رو از استور خریداری کنید هیچ نیازی به پرداخت پول در اینده نداره مگر واسه dlc و ... که واسه میاد .
ببخشید بنده در بعضی از جا ها خوندم که بازی هایی هم دانلود میشن که ۳۰ روزه یا ۶۰ روزه هستن
قضیه اون چیه؟ اصلا میشه یک توضیح در مورد نوع خرید ها بدید؟
ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببخشید بنده در بعضی از جا ها خوندم که بازی هایی هم دانلود میشن که ۳۰ روزه یا ۶۰ روزه هستن
قضیه اون چیه؟ اصلا میشه یک توضیح در مورد نوع خرید ها بدید؟
ممنون
بازی رو وقتی با اکانتت میخری دیگه برای همیشه ماله خودت هست
اون قضیه 30-60 ممکنه خونده باشه این هست که بازیهای پلاس کلا تا زمانی در دسترس هستند که پلاس داری ( مثلا پلاس 1 ماه باشه یا 3 یا 1 ساله ) در این مدت در دسترس هست. وقتی پلاست تموم بشه تا زمانی که دوباره تمدید کنی بازیا قفل میشی
ولی در صورت خرید هیچ timer وجود نداره

سلام
دوستان با خود کنسول میخوام اکانت بسازم این پیام رو میده
You need a sub account to use play station net work .have the master account holder sign in and go to sitting>parental controls >sub account management to create sub account for you

چیکار باید کنم دوستان?
خودش حوابت دارده که باید بری توی Setting > Parental controls و اونا sub account بسازی !

این یعنی چی ؟... یعنی سری های جدید خروجی بهتری میدن نسبت به قبلی ها؟ ...من نمی فهمم یکی لطفا توضیح بده
مصرف برقه کمتری دارن

اگر دستگاه رو با کابل تبدیل HDMI به Avi به مانیتور وصل کنیم مشکلی پیش نمیاد؟
مشکلی پیش نمیاد

یه اکانت دارم چطوری میتونم اکانت اصلی دستگاه بکنمش
چون وقتی یه اکانت دیگه میسازم اکانت جدیده قیافش شبیه خونه میشه
اصلا خطه دومت رو نمیدونم چی میگی
برای اصلی کردن اکانت میری setting بخشه psn و activate as primary میزنی و activate میکنی

سلام دوستان
من هرچی میخوام وارد استور بشم اجازه نمیده(میگه هنوز نامه ای به ایمیلت ارسال نشده)
ممنون میشم راهنماییم کنین
ممکنه ازت بخواد confirm کنی email ات رو ! تا english ننویسی دقیق نمیشه راهنمایی کرد

با سلام خدمت دوستان
قضیه این جیلبریک جدید کنسول چیه؟
یه فیلمی هم تو آپارات گذاشته شده در موردش
اصلا چنین چیزی صحت داره؟
بیشتر شبیه همون قضیه بازیهای دیجیتالی هست تا بحث دیگری
به هر حال ما که سر در نمیاریم
دیگه تو این دوره زمونه یاد گرفتیم به هیچ چیزی اعتماد نکنیم مگر اینکه اونو از نزدیک دیده باشیم
دوستان نظری در این مورد دارن؟
fake

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خوب من ريموت پلي رو امتحان كردم و مثل هلو كار داد:d
البته لگ داخلش مشخصه كه خوب هم برميگرده به لگ هاي داخلي سيستم هم فكر كنم به خاطر پايين تر بودن فركانس نمايشگر موبايل ها

تونستم دسته رو هم به همون روش داخل ويدئو PAIR كنم ولي خوب يه مقدار دردسر داره كاش ميشد مستقيم وصل كرد :|
به نظرم بيشتر به كار بازي هاي اركيد و ساده ميخوره تا بازي هاي غول ولي خيلي خوب بود خصوصا" اين كه سوني رو در انحصار Z3 و Z3c و Z2 پيچونديم :|:d

گوشي من
HTC E8
اندرويد 5.0.2

سلام
You need a sub account to use play station net work .have the master account holder sign in and go to sitting>parental controls >sub account management to create sub account for you

چیکار باید کنم دوستان?

سن ايي كه ميزني بايد بالاتر از 18 سال باشه

mohsen7719

کاربر سایت
Mar 28, 2015
123
نام
محسن
دوستان اکانت ریجن 2 بخوام بسازم کدوم کشور رو باید انتخاب کنم?
کنسولم ریجن 2 اروپا هست و بیشتر بازی های موجود هم ریجن 2 هست بنابراین میخوام اکانت ريجن 2 بسازم

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
کنسولم ریجن 2 اروپا هست و بیشتر بازی های موجود هم ریجن 2 هست بنابراین میخوام اکانت ريجن 2 بسازم
سلام ریجن کنسول اهمیتی نداره.
ولی به هرحال...
واسه اکانت ریجن دو باید کشورایی مثه انگلیس و امارات رو انتخاب کنی. گیفت کارتشون هم کمیاب تر و گرون تر از آمریکا هستن.

salehking

کاربر سایت
Oct 25, 2012
37
اقا من 2 تا سوال داشتم
من کنسولم رج 3 هست واسه ساخت اکانت کدوم کشورو انتخاب کنم بهتره؟ بعد بازیا ک میخرم احتمال نداره ریجیون دستگاه و اکانت متفاوت باشه مشکلی پیش بیاد؟ چون بازی رج 3 کمیاب تر شده نسبت به 2 رجیون قبل>
کاش بازیا ریجیون های دیگه رو 3 میومد:|

و این ک بازیبایی ک ب صورت افلاین خریداری میشه .و هزینش 30 هزار تومانه ب دستگاه اسیب نمیزنه؟ تا انلاین نشیم؟ چون خیلی از بازیها فقط سیر داستانی دارن و انلاین اونا واقعا ب کار ادم نمیاد:|

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
اقا من 2 تا سوال داشتم
من کنسولم رج 3 هست واسه ساخت اکانت کدوم کشورو انتخاب کنم بهتره؟ بعد بازیا ک میخرم احتمال نداره ریجیون دستگاه و اکانت متفاوت باشه مشکلی پیش بیاد؟ چون بازی رج 3 کمیاب تر شده نسبت به 2 رجیون قبل>
کاش بازیا ریجیون های دیگه رو 3 میومد:|

و این ک بازیبایی ک ب صورت افلاین خریداری میشه .و هزینش 30 هزار تومانه ب دستگاه اسیب نمیزنه؟ تا انلاین نشیم؟ چون خیلی از بازیها فقط سیر داستانی دارن و انلاین اونا واقعا ب کار ادم نمیاد:|

آمریکا هم واسه تخفیفایی که تو استور میزاره هم قیمت گیفت و پلاسش بهتره با یکی دوتا دلیل دیگه ... نه فقط dlc هایی که می خوای دانلود کنی یا با خود بازیه باید ریجن بازی و اکانت یکی باشه اونم مشکلی نداره یه اکانت دیگه مطابق با ریجن بازی میسازی از اون dlc رو دانلود می کنی با اکانت اصلیت بازی میکنی

نه مشکلی نداره فقط نباید آنلاین بشی دستگاه هم نباید آپدیت کنی ( تا 2.51 این کار میشه کرد)

hoseina

کاربر سایت
Feb 12, 2015
104
نام
امیر
بازی رو وقتی با اکانتت میخری دیگه برای همیشه ماله خودت هست
اون قضیه 30-60 ممکنه خونده باشه این هست که بازیهای پلاس کلا تا زمانی در دسترس هستند که پلاس داری ( مثلا پلاس 1 ماه باشه یا 3 یا 1 ساله ) در این مدت در دسترس هست. وقتی پلاست تموم بشه تا زمانی که دوباره تمدید کنی بازیا قفل میشی
ولی در صورت خرید هیچ timer وجود نداره

خودش حوابت دارده که باید بری توی Setting > Parental controls و اونا sub account بسازی !

مصرف برقه کمتری دارن

مشکلی پیش نمیاد

اصلا خطه دومت رو نمیدونم چی میگی
برای اصلی کردن اکانت میری setting بخشه psn و activate as primary میزنی و activate میکنی

ممکنه ازت بخواد confirm کنی email ات رو ! تا english ننویسی دقیق نمیشه راهنمایی کرد

fake
پس یعنی ۳ نوع خرید داریم درسته؟
۱.خرید بازی به صورت فیزیکی که باید برای بازی کردن دیسک داخل ان گذاشته شود
۲.خرید بازی به صورت دیجیتالی و پرداخت با گیفت کارت که این نوع خرید برای همیشه روی کنسول باقی می ماند و در صورت افلاین و انلاین بودن دستگاه بازی اجرا میشود و هیچ تایم و زمانی برای بازی کردن نداره و بدون محدودیت هست
۳.خرید به صورت مدت دار که با پلاس خریداری میشود و و تا زمانی که مدت پلاس تمام نشده باشد قابل بازی کردن است و اگر تمام شد باید دوباره شارژ کرد تا بازی به اجرا گردد و حتما باید انلاین باشد تا بازی اجرا شود
عایا جملات بالا درست است؟ این چیزی است که من فهمیدم و اگر جایی مشکل داشت بگو و اگر هم خرید های دیگه ای هم هست لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا بهم بگو
ممنون

farhankhosravi

کاربر سایت
Mar 19, 2015
49
نام
فرحان
کدی که دستگاه میدمو میزنم واسه لوکل کانکت ولی میگه اشتباهه چیکار کنم
عزیز اول برنامه رو پاک کن و دوباره نصب کن. وقتی واردش میشی، میگه اکانت psn خودت رو باید وارد کنی. شما هم باید همون اکانت psn که داخل کنسولتون زدید رو وارد کنید تا کد رو قبول کنه ;)

- - -ویرایش - - -

خوب من ريموت پلي رو امتحان كردم و مثل هلو كار داد:d
البته لگ داخلش مشخصه كه خوب هم برميگرده به لگ هاي داخلي سيستم هم فكر كنم به خاطر پايين تر بودن فركانس نمايشگر موبايل ها

تونستم دسته رو هم به همون روش داخل ويدئو PAIR كنم ولي خوب يه مقدار دردسر داره كاش ميشد مستقيم وصل كرد :|
به نظرم بيشتر به كار بازي هاي اركيد و ساده ميخوره تا بازي هاي غول ولي خيلي خوب بود خصوصا" اين كه سوني رو در انحصار Z3 و Z3c و Z2 پيچونديم :|:d

گوشي من
HTC E8
اندرويد 5.0.2
مبارکه :d
اگه لگ دازه، فک کنم به خاطر سرعت اینترنته... برو داخل تنظیمات خود برنامه و
video quality for remote play رو بزن. هردوتارو روی high تنظیم کن تا کیفیت افزایش پیدا کنه.
در رابطه با دسته هم، داخل فیلم گفت چجوری باید یه اکانت جدید بسازی و قبلیو پاک کنی و..... تا دسته مستقیم وصل شه.(البته من یه راه جدید (:-s) هم پیدا کردم که "ممکنه" کار کنه. باید از کنسول دور شی و دکمه های شیر و PS رو با هم چند ثانیه نگه داری... بعد با بلوتوث گوشیت سرچ کنی تا wireless controller رو پیدا کنی و بهش وصل شی... اینجوری برای همه بازیات دسته هم کار میده، ولی برای ریموت پلی امتحان نکردم:">)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

شما بهتره ریجن 1 بسازی ، چون هم بازی های هر ماه بهتری میده هم اینکه قیمت دلار ارزونتر از پول کشورهای ریجن 2هه :)

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
عزیز اول برنامه رو پاک کن و دوباره نصب کن. وقتی واردش میشی، میگه اکانت psn خودت رو باید وارد کنی. شما هم باید همون اکانت psn که داخل کنسولتون زدید رو وارد کنید تا کد رو قبول کنه ;)

- - -ویرایش - - -

مبارکه :d
اگه لگ دازه، فک کنم به خاطر سرعت اینترنته... برو داخل تنظیمات خود برنامه و
video quality for remote play رو بزن. هردوتارو روی high تنظیم کن تا کیفیت افزایش پیدا کنه.
در رابطه با دسته هم، داخل فیلم گفت چجوری باید یه اکانت جدید بسازی و قبلیو پاک کنی و..... تا دسته مستقیم وصل شه.(البته من یه راه جدید (:-s) هم پیدا کردم که "ممکنه" کار کنه. باید از کنسول دور شی و دکمه های شیر و PS رو با هم چند ثانیه نگه داری... بعد با بلوتوث گوشیت سرچ کنی تا wireless controller رو پیدا کنی و بهش وصل شی... اینجوری برای همه بازیات دسته هم کار میده، ولی برای ریموت پلی امتحان نکردم:">)

اره وقتي ميبري رو HIGH به خاطر بالاتر رفتن فريم عملا" لگ و اينها ديگه خيلي كم ميشه

حالا هر بار براي شناسوندن دسته بايد همون روال رو طي كرد ؟!:| اخه اينطوري كه اخرش نياز به TV پيدا مي كنه ادم :|

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
اقا کمک کنید من یه اکانت داشتم که یه بازی داشت پرامریش کرده بودم رو اکانت خودم بازی میکردم یکی هم از ایمیل و پسورد این اکانت خبر داشت مثل اینکه.
الان ایمیل و پسورد عوض نشده ولی میگه یه سیستم دیگه پرامری شده (اکتیو شده) و دیگه نمیتونم رو اکانت اصلیم اون بازیو بازی کنم. اون با استفاده از سایت psn دی اکتیو کرده دیگه ؟ خب منم میرم همونجا ولی گزینه ای برای دی اکتیو نیست که دوباره دی اکتیو کنم خودم و دستگاه خودمو اکتیو کنم
یوزر و پس اکانت هست ولی چطور اکتیو کنم چطوری دستگاه اونو دی اکتیو کنم همونطوری که اون مال منو کرد ؟

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
سلام دوستان
من تا چند روز پیش کویت بودم. بعد زمانی که اومدم ایران پلی استیشنمو به برق وصل میکنم بعد از پونزده دقیقه یه صدایی مثل (دیییییییید) میده و خانوش میشه:|
و تا پنج دقیقه ایتطور تا از برق نکشیش روشن نمیشه:|
و زمانی هم که روشنش میکنم اول مینویسه safe mode و یه چیزی پر میشه و بعدش rebuilding database رو مینویسه و باز یه چیزی پر میشه
لطفا دوستان هر چه سریعتر کمک کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا کمک کنید من یه اکانت داشتم که یه بازی داشت پرامریش کرده بودم رو اکانت خودم بازی میکردم یکی هم از ایمیل و پسورد این اکانت خبر داشت مثل اینکه.
الان ایمیل و پسورد عوض نشده ولی میگه یه سیستم دیگه پرامری شده (اکتیو شده) و دیگه نمیتونم رو اکانت اصلیم اون بازیو بازی کنم. اون با استفاده از سایت psn دی اکتیو کرده دیگه ؟ خب منم میرم همونجا ولی گزینه ای برای دی اکتیو نیست که دوباره دی اکتیو کنم خودم و دستگاه خودمو اکتیو کنم
یوزر و پس اکانت هست ولی چطور اکتیو کنم چطوری دستگاه اونو دی اکتیو کنم همونطوری که اون مال منو کرد ؟
de-active کردن از طریقه وبسایت فک کنم فقط هر 6 ماه قابل استفاده هست . الان باید بهش بگی خودش de-active کنه از کنسول
Account > Media and devices > Deactive

پس یعنی ۳ نوع خرید داریم درسته؟
۱.خرید بازی به صورت فیزیکی که باید برای بازی کردن دیسک داخل ان گذاشته شود
۲.خرید بازی به صورت دیجیتالی و پرداخت با گیفت کارت که این نوع خرید برای همیشه روی کنسول باقی می ماند و در صورت افلاین و انلاین بودن دستگاه بازی اجرا میشود و هیچ تایم و زمانی برای بازی کردن نداره و بدون محدودیت هست
۳.خرید به صورت مدت دار که با پلاس خریداری میشود و و تا زمانی که مدت پلاس تمام نشده باشد قابل بازی کردن است و اگر تمام شد باید دوباره شارژ کرد تا بازی به اجرا گردد و حتما باید انلاین باشد تا بازی اجرا شود
عایا جملات بالا درست است؟ این چیزی است که من فهمیدم و اگر جایی مشکل داشت بگو و اگر هم خرید های دیگه ای هم هست لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا بهم بگو
ممنون
3. خرید نمیشه بهش گفت . شما بازی رو به صورت مجانی استفاده میکنی . تا زمانی که پلاس داری . لازمم نیست انلاین باشی ( در صورتی که اکانت Primary هست )
بله درسته .

Velo City

کاربر سایت
Jan 25, 2015
30
سلام

چیکار باید کنم دوستان?

سلام.سن رو از هجده سال بیش تر بزنید درست میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر