هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mohsen7719

کاربر سایت
نام
محسن
سلام
دوستان یه لطف میکنین بگین وای فاي کنسول چطور روشن میشه?
و آیا سرعت 512 کار رامیندازه برای آنلاین زدن بازی هایی مثل درایو کلاب?

.::PUИK::.

کاربر سایت
چرا من به psn وصل نمیشم ؟؟؟؟
مشکل منه ؟

دقیقآ منم میخواستم وصل شم که نشد فکر کردم مشکل از ISP میخواستم زنگ بزنم فحش بارونشون کنم
+
آقا یه سوال وقتی بعضی وقتا دستگاه روشن میکنیم ولی جون PSN نمیشه چطوری جوینش کنیم یهو بعد 10 دیقه خودش جوین میشه

farrrzad

کاربر سایت
سلام به همه دوستان.آقایون یه سوال فنی.دیتا هم ریجن دارن یا نه.
مثلا من اکانت ریجن 2 دارم با بازی ریجن 2.اگه از کسی دیتا بگیرم باید دیتا ریجن 2 باشه یا که خیر.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
سلام به همه دوستان.آقایون یه سوال فنی.دیتا هم ریجن دارن یا نه.
مثلا من اکانت ریجن 2 دارم با بازی ریجن 2.اگه از کسی دیتا بگیرم باید دیتا ریجن 2 باشه یا که خیر.
بله ريجن مهمه اكانت و بازى ريجن ٢ دارين بايد ديتا ريجن ٢ دانلود كنين يا بخرين و انتقال بدين.همينطور براى ريجن ١و٣ هم همينطوره.

o|d man

کاربر سایت
نام
محمد رضا
طبق گفته بعضی از کاربران یه چیز عادیه ... سرویس ها در دست تعمیرند .

[LTR]
There is no solution. Its a normal error code when the PSN system is being updated or in maintenance. This usualy happens once a month for about 2 - 3 hours. You just havê to wait for them to finish maintenance and then you good to go.[/LTR]

ehsas1

کاربر سایت
نام
احسان
من از داخل بازی درایور کلاب میخوام دکمه هارو تغییر بدم اما گزینه اوکی نداره
مثلا من با دکمه های مکان نما برای فرمون دادن راحت ترم تا شوک چپ.اینو میشه تغییر داد و تغییر دادم.اما من اصلا با r2 نمیتونم گاز بدم.ینی عادت ندارم.میام با ضربدر عوض میکنم اما گزینه اوکی نداره.یه دایره هست که بک نوشته و یه هوم هست و یه مثلث برای وصل شدن به نت فک کنم.بک رو میزنم فقط کنسل میاد و دیسکارب یه همچین چیزی.اینارو چطوری ست کنم؟درضمن با ضربدر و دایره هم ننوشته.مثلا نوشته gear up

farhankhosravi

کاربر سایت
نام
فرحان
رفيق شما خودت كار كردي با برنامه ؟؟؟
چه جورياست ؟ به درد ميخوره ؟ فقط كار راه بندازه حالا بازي هم نشد باهاش كرد اشكال نداره

مي گن با اندرويد 5 خوب كار نميده :| مرض داشتم برداشتم 5 اش كردم :|

آره عزیز خیلی به درد می خوره.
مثلا خانواده میخوان فیلم ببینن، میتونی بری تو اتاق و بدون نیاز به تلویزیون بازی کنی... یا مثلا میتونی کنسول رو بذاری رو حالت rest mod و با ریموت پلی بازی کنی که انرژی کمتر مصرف شه... و مهمتر از همه (از نظر من) اینه که میتونی یواشکی کنسولو روشن کنی، بعد مث بچه مظلوما بری بشینی تو اتاق، دوال شاکتو به گوشی وصل کنی و هر بازی (هر بازی) که دلت خواست بدون دغدغه بخاطر وجود دیگران بازی کنی ;) کلا من میمیرم برای ریموت پلی.
بازم مزایایی مثل تبدیل گوشی به یه دسته دوال شاک به جای خرید اون و خیلی چیزای دیگه داره، اما دیگه داخل این مقوله نمی گنجه :">
فعلا

K ANE

کاربر سایت
نام
Noble 6
من از داخل بازی درایور کلاب میخوام دکمه هارو تغییر بدم اما گزینه اوکی نداره
مثلا من با دکمه های مکان نما برای فرمون دادن راحت ترم تا شوک چپ.اینو میشه تغییر داد و تغییر دادم.اما من اصلا با r2 نمیتونم گاز بدم.ینی عادت ندارم.میام با ضربدر عوض میکنم اما گزینه اوکی نداره.یه دایره هست که بک نوشته و یه هوم هست و یه مثلث برای وصل شدن به نت فک کنم.بک رو میزنم فقط کنسل میاد و دیسکارب یه همچین چیزی.اینارو چطوری ست کنم؟درضمن با ضربدر و دایره هم ننوشته.مثلا نوشته gear up

شما گزینه ی throttle رو بزار cross
گزینه ی kers رو بزار R2 و از منو برو بیرون . حل میشه و گاز میشه ضربدر .

در مورد دکمه ها هم اونجایی که زده cross منظور ضربدر و اونجا زده circle یعنی دایره. میتونی بقیه ی دکمه ها هم عوض کنی به همین ترتیب.

mohamad azadi

کاربر سایت
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید . من هارد اکسترنال رفیقمو گرفتم و خواستم دیتای مورتال رو براش بریزم اما فایلا 4 گیگ یکم بیشترن و انتقال نمیده راهی جز فرمت هارد با 800 گیگ اطلاعات هست ؟
اگه با برنامه اسپلیت 2 تکشون کنم بعد میشه اونا رو برای نصب توی ps4 استفاده کرد ؟ راه بهتری سراغ ندارین
با تشکر

misagh72

کاربر سایت
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید . من هارد اکسترنال رفیقمو گرفتم و خواستم دیتای مورتال رو براش بریزم اما فایلا 4 گیگ یکم بیشترن و انتقال نمیده راهی جز فرمت هارد با 800 گیگ اطلاعات هست ؟
اگه با برنامه اسپلیت 2 تکشون کنم بعد میشه اونا رو برای نصب توی ps4 استفاده کرد ؟ راه بهتری سراغ ندارین
با تشکر

فرمت هارد ختماfat32 هست اگر چیزی نداره هارد با ntfs فرمت کنید
اگر اطلاعات داخلش هست دنبال برنامه برای تغییر فرمت باشید در گوگل بدون پاک کردن اطلاعات

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر