هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

MRfarcry3

کاربر سایت
Jun 17, 2015
18
گرون میده
این بازی ها روی هم بصروت اکانتی نهایت ۲۰۰ میارزه کنسول نو الان ۱۲۵۰ هست پس ۱۶۵۰ خیلی گرون هست
مرسی از توجهت
ولی خوبیش اینه ک بازیا روش نصبه چون من اینترنتم اونقدر قوی نیست ک بخواهم خودم دانلودشون کنم، بعد کنسولم من هرچی توی نت گشتم کمتر از 1400 گیرنیوردم
چنتا بازی دیگه هم میگه داه witcher 3 و battlefield hardline و dragon age ,MGS v, never alon
بازم شما میگین نمی ارزه لطفا راهماییم کنید میگه مشتریهای دیگه هم داره

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
یه سوال
در کنسول در بعضی بازیها میشه از بازی عکس گرفت مثلا در بازی GTA
چطور میشه این عکسها رو از طریق کنسول بو از طریق وای فای به کامپیوتر منتقل کرد؟
کلا چنین چیزی ممکنه و اینکه اصلا میشه این عکسها رو روی فلش ریخت و بعدا روی کامپیوتر مشاهده کرد؟
با تشکر

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
یه سوال
کلا چنین چیزی ممکنه و اینکه اصلا میشه این عکسها رو روی فلش ریخت و بعدا روی کامپیوتر مشاهده کرد؟
با تشکر
با وای فای نمیدونم ولی با فلش میشه. فلش اول فرمت fat32 میکنی بعد میزنیش به کنسول بعد میری تو کپیتال گالری (همون که عکس یه دوربین داره و اسکرین شات هات اونجا ثبت میشه) بعدش دکمه ی اپشنو میزنی بعد یه گزینه هست کپی تو فلش اونو بزن اسکرین شاتایی که میخوای انتخاب کن بعد شروع میکنه کپی کردن.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
یه چندتا اطلاعات هست گفتم بنویسم که دوستان استفاده کنن چون دیدم زیاد سوال میشه مثل اینکه جدیدا لووول :

عده ای از دوستان میپرسن در زمان خرید به چه چیز هایی توجه کنیم . خب من براتون چند مورد رو ذکر میکنم :
1. پلمپ دستگاه به هیچ عنوان خراشیدگی و باز شدگی نداشته باشه .

2. تاریخ ساخت کنسول تا جای ممکن بعد از سال 2014 یا دسامبر 2013 باشه تا مشکل خرابی به حداقل برسه .
3. سریال کنسول و جعبه یکی باشه

4. روی قسمت براق کنسول خش و لک وجود نداشته باشه
5. لیبل های پشت دستگاه در کنار قسمت پورت ها دارای خراشیدگی یا هر گونه کنده شدن یا ... نباشه .
6. تا حد ممکن از فروشنده محلت تست دریافت بشه . بین 48 ساعت تا 7 روز یا بیشتر .
بعضی از دوستان دیدم داخل سایت های دیگه مخصوصا داخل فروشگاه ها و سایت های فروش کنسول دارن به طور فجیهی بهشون اطلاعات غلط میدن به طور مثال :
2. اپدیت کنسول مرحله ای حساس و خیلی خطرناکه به همین دلیل ما خودمون اپدیت رو انجام میدیم و بعد کنسول رو ضمانت میکنیم !!! این حرف مثل جوکه . باز طرف این سایت هم نمیرم
3. باید تبدیل بخرید !!! عزیزان هیچ نیازی به تبدیل نیست .

-------------------

. از لحاظ فن و ... که بعضیا میگن سرعت فن پس از مدتی میره بالا یا میاد پایین یا صدا نداره یا خیلی صدا داره و .... .

صدای فن به خیلی چیزا بستگی داره و مهمترینش تهویه هست . اگه دمای اتاق خنک باشه مثلا کولری روشن باشه شاید اصلا صداش رو نشنوید . اما اگه دمای اتاق گرم باشه مخصوصا الان که تابستونه و بعله . در این صورت هوای گرم وارد کنسول میشه . کنسول خود به خود گرمای زیادی از دست نمیده و خب همینطور داغ میمونه پس در نتیجه سرعت فن بالاتر میره . از لحاظ صدا و اینا هم هیچ مشکلی نداره . کنسول فنش برای خنک کردن ممکنه صداش بالا بره . بعضی بازی ها هم مثل AC UNITY اینا و خیلی از بازی های سنگین دور فن رو خیلی میبرن بالا . من به شخصه توی منو های این بازی به قدری سرعت فن میرفت بالا که صداش رو با هدست روی گوشم هم میشنیدم . اینا همش طبیعیه . اگر مشکلی یا اختلالی صورت بگیره کنسول خاموش میشه . توی بازی کردن هم دچار مشکل میشید . توصیم اینه نزارید روی کنسول خاک بشه و تهویه و هوای اتاق هم مناسب باشه .
2. انتقال سیو از ps3 به Ps4 یا همچنین از یه کنسول ps4 به کنسول دیگ غیر ممکن هست . تنها بعضی بازی ها مثل DIABLO III هستن که از طریق اینترنت و CLOUD سیو رو فرمت میکنن و انتقال میدن . اونم باید قابلیتش روی بازی باشه و نیازمند داشتن اکانت های اون شرکت مثل اکانت BLIZZARD یا SOCIALCLUB و اینا هست که با اکانت PSN کانکت و SYNC شده باشه . وگرنه انتقال سیو از یوزر به یوزری دیگر یا کنسولی به کنسول دیگر امکان پذیر نیست .

روش های تشخیص کنسول ریفر :
1. اگر دقت کنید بر روی هر دستگاه الکترونیکی لیبل هایی قرار دارد که اگر بخواهید دستگاه را باز کنید باید از انها عبور کنید . به طور مثال در پشت کنسول شما یعنی PS4 لیبل هایی قرار دارد ( 2 عدد ) اگر این لیبل ها دارای خراش یا کندگی باشد امکان ریفر بودن دستگاه وجود دارد . البته کنسول هایی که در کارخانه خود به صورت ریفر بسته بندی میشوند دارای لیبلی سالم و البته کمی متفاوت هستند .

2. جعبه و پلمپ این نو کنسول ها یا دستگاه ها نیز متفاوت است . به طور مثلا هدست گلد یا پالس ریفر که جدیدا در بازار مشاهده میشود ( کالای ریفر اصل البته ) دارای جعبه ای سفید رنگ میباشد و بر روی ان کلمه ریفر هک شده است .

در مورد پلمپ کنسول هم باید بگم کنسول پلمپ خاصی نداره . یه برچسب شیشه ای و دایره ای هست . از جای مطمعن خرید کنید :)

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
یه مقدار دانلود کرد بعد فیلد شد
از طریق خود کنسول آپدیت میکنم

دوست عزیز توصیه میشه به دلیل اینترنت ایران و قطعی و وصلیهاش و اینکه ممکنه تو فریمور دانلودی توسط کنسول مشکل ایجاد بشه،با خود کنسول آپدیت نکنید،اپدیت رو با PC دانلود کنید و با فلش روی کنسول نصب کنید.(حدالامکان از Safe Mode این کار رو انجام بدید)

موفق باشید./

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام
بازی لست رو دیجیتالی ظرفیت ۲ خریدم
اول بازی که میخواستم وارد بخش داستانی بشم یک صفحع مشکی اورد که ی چیزای مثل گرد و خاک میامدند و میرفتند اونجا موند و دیگه هیج کاری نکرد البته هنگ نبود موسیقی پخش میشد ی بار بازی رو بستم مشکل حل شد بعد از مرحله ای که دخترش رو دستشه و و زامبی ها دنباشن هم همین طوری میشه البته این بار با بستن مشکل حل نمیشه و دکمه اپشن رو میرنم منو باز میشه باید چکار کنم؟ چرا اینجوری هست؟
البته ۵ پارت از دیتای بازی رو بیشتر دانلود نکردم ولی فک نکنم مربوط ب این باشه چون باید ارور دیتا بده طبق بازی های قبل مثل اردر

Gabriel 96

کاربر سایت
Jun 9, 2014
144
نام
oroush$
دوستان ببخشید کنسول های سفید ژاپن که ساخت ۲۰۱۴ هستن ریفر هستن یا نه ؟؟؟
چون نسبت به سایر مدل ها ارزونترن

لطفا جواب بدید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
بازی لست رو دیجیتالی ظرفیت ۲ خریدم
اول بازی که میخواستم وارد بخش داستانی بشم یک صفحع مشکی اورد که ی چیزای مثل گرد و خاک میامدند و میرفتند اونجا موند و دیگه هیج کاری نکرد البته هنگ نبود موسیقی پخش میشد ی بار بازی رو بستم مشکل حل شد بعد از مرحله ای که دخترش رو دستشه و و زامبی ها دنباشن هم همین طوری میشه البته این بار با بستن مشکل حل نمیشه و دکمه اپشن رو میرنم منو باز میشه باید چکار کنم؟ چرا اینجوری هست؟
البته ۵ پارت از دیتای بازی رو بیشتر دانلود نکردم ولی فک نکنم مربوط ب این باشه چون باید ارور دیتا بده طبق بازی های قبل مثل اردر
بهتره بازی رو کامل دانلود کنی و بریزی ببینی مشکل حل میشه یا نه

یه سوال
با تشکر
با wifi آمکان پذیر نیست
با flash میشه

یه مقدار دانلود کرد بعد فیلد شد
از طریق خود کنسول آپدیت میکنم
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

از این استفاده کن.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
سلام. من یه مشکل خیلی گنده دارم اونم اینکه وقتی یه بازی رو دانلود می کنم از لیستم صبح که بلند میشم می بینم همه بازی ها دارن دانلود میشن که باعث میشه بازی که می خوام هم دانلود نشه. میشه بگین این مشکل رو چجوری حل کنم.

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام. من یه مشکل خیلی گنده دارم اونم اینکه وقتی یه بازی رو دانلود می کنم از لیستم صبح که بلند میشم می بینم همه بازی ها دارن دانلود میشن که باعث میشه بازی که می خوام هم دانلود نشه. میشه بگین این مشکل رو چجوری حل کنم.
با psx دانلود کنید هم عمر کنسول بیشتر میشه هم سرعت بالاتره و هم میتونید بترتیب دانلود کنید
دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

yavar-mac

کاربر سایت
Nov 22, 2013
14
سلام من دو تا سوال دارم
1- من دیرور یک دسته اضافی خریدم پک کوتاه (( این دسته ها کپی هستن؟؟!! تقلبی هستن )) یا نه لطفا توضیح بدین فرق بین پک بلند و پک کوتاه در چی هستش

2- من از طریق پی اس ان چند تا تم دانلود کردم ولی بعد از دانلود تو حالت ویتینگ تو انیستال می ماند و نصب نیمشه همه تم هایی که نصب کردم به همین ترتیب هستن باری نصب باید چی کار کنم؟!! لطفا توضیح دهید ممنون میشم

Chainsaw1994

کاربر سایت
Nov 30, 2014
174
  • دوستان ی بار دیگه سوالمو میپرسم دفعهی پیش ب غیر از داش حجت کسی چیزی نگفت لطفا راهنماییم کنید
    من تازگی کنکور دادمو میخواستم یک کنسول ps4 بخرم ولی قیمت بازی هاش خیلی منو به تردید انداخت تا این که امروز یکی بهم یه پیشنهادی داد:
    یک کنسول ps4 ریجن دو ب همراه چند بازی دیجیتالی(watchdog, fifa 15,AC unity , mortalو call ofو witcher 3 و battlefield hardline و dragon age ,MGS v, never alon ) که روش نصبه (چون سرعت اینترنت خودم اونقدری نیست ک بخوام دانلودشون کنم)و 5 ماه اکانت PS+ ،
    1650 تومن
    گفته دو روز هم ببر اگه مشکلی داشت برگردون

من اگه باشم كنسول دست دو نميگيرم هر چقدرم كه طرف مقابل بهم اطمينان بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر