هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
بیخود دلتون رو خوش نکنید یه برنامه ای دادن که فقط فایل ها رو باز میکنه photo و video رو پخش میکنه ، کوچکترین کار اضافه ای هم انجام نمیده ! اگر هم فایل رو مستقیم توی فلش بریزین پخشش نمیکنه (باید حتما فایلتون توی پوشه باشه) basicترین حالت ممکن این برنامه رو دادن ! اونقدر basicـــه که من اعصابم خورده که چرا دو سال طول کشیده که این برنامه رو بدن ! )x حتی یه گزینه ی delete هم نداره . . .

بابا من بالایشو میگفتم PSNPROFILES کاری با این مدیا پلیر ندارم

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستان قابلیت DLNA هم در سونی چک کردم
براحتی با برنامه مدیا پلیر فایلهای داخل کامپیوتر رو شناخت
توصیه میکنم حتما از برنامه Twonky در کامپیوتر استفاده کنید که بهترین برنامه برای شیر هست
با تشکر

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
من فک کنم بن شدم از psn.چی کار کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
دلیله بن شدنت چی هست ؟
ارورش رو بنویس
باز خوده سونی بپرسی دلیله دقیقش رو بهت میگه

بیخود دلتون رو خوش نکنید یه برنامه ای دادن که فقط فایل ها رو باز میکنه photo و video رو پخش میکنه ، کوچکترین کار اضافه ای هم انجام نمیده ! اگر هم فایل رو مستقیم توی فلش بریزین پخشش نمیکنه (باید حتما فایلتون توی پوشه باشه) basicترین حالت ممکن این برنامه رو دادن ! اونقدر basicـــه که من اعصابم خورده که چرا دو سال طول کشیده که این برنامه رو بدن ! )x حتی یه گزینه ی delete هم نداره . . .
چون Read Only هست !!!
اجازه write رو نمیشه به این اسونیا هم داد به دلیله مساعل هک و ...

دوستان بدست آوردن تروفی به چه کاری میاد؟
مثلا توی فیفا 15 چطوری تروفی بدست بیارم؟
برای رقابت بین Player ها هست کلا

سلام.دوستان این بازی old blood چند ساعت گیم پلی داره؟تشکر.
حدودا 6-8 ساعت

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
شما احتمالا جزو فن بوی های ایکس باکس هستی
یا جزو کسانی هستی که فقط دوست داری انتقاد کنی
جدا از شوخی
اولا که درسته که برنامه ساده ای هست ولی به اعتقاد من بزرگترین مزیتش همون قابلیت DLNA هست که براحتی فایلهای داخل کامپیوتر رو میشناسه و خیلی روون اجرا میکنه
عقب و جلو بردن فیلم هم براحتی و با سرعت زیاد انجام میشه
من هم تلویزیون سونی دارم و هم بهترین رسیور دنیا رو که جزو سه رسیور برتر دنیاست ولی هیچکدوم به روونی کنسول ارتباط رو برقرار نکرد ولی خب قابلیتهای کمتری داره
تا دیروز همه سونی رو مسخره میکردن میگفتن چرا مدیا پلیر نداره حالا که برنامش رو داده بازم یه عده میان اعتراض و این خاصیت ایرانی جماعت هست که همیشه باید معترض باشه
به هر حال تا همینجای کار هم جای شکرش باقیست
ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازست
به امید رفع مشکلات کنونی مدیا پلیر سونی در روزهای اینده

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
دوستان یه سری سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید.
من تقریبا 3 سالی میشه گیمینگ رو کنار گذاشتم ولی اخیرا تصمیم گرفتم PS4 بگیرم ولی خب اطلاعاتم متاسفانه خیلی وقته آپدیت نشده.
1- این روش شیرینگ هنوز استفاده میشه و مشکلی درش ایجاد نشده؟! با یه فروشنده که صحبت میکردم میگفت یه سری فیلت**رینگ اعمال شده روی پورت ها که نمیشه بعضی از بازی ها رو آنلاین بازی کرد، چنین چیزی صحت داره؟!
2- در روش شیرینگ کنسول در تمام طول مدت بازی باید آنلاین باشه؟! کنسول ها از این طریق ( استفاده از روش شیرینگ) بن نمیشن.
3- فروشنده مذکور ادعا میکرد روشی داره که میشه بازی ها رو تنها آفلاین بازی کرد و یه هزینه کمی ( بین 20-40 تومن برای هر بازی متغییر بود) هم بابت اونها بگیره. در واقع بازی ها رو روی هارد میریزه ولی باید آفلاین بازی بشه. آیا چنین موضوعی صحت داره و امکان پذیره؟! اگر چنین چیزی هست مشکل بن و یا مسائل دیگه براش وجود داره؟!

پ.ن: ببخشید ممکنه سوالاتم تکراری باشه، چند صفحه ای رو نگاه کردم ولی هنوز برام ابهام باقی مونده بود.

artrunks

کاربر سایت
Jul 31, 2014
115
سلام دوستان.
وقتی میخوام در قسمت faction map بازیthe last o us انلاین بازی کنم میگه باید dlc مپ رو دانلود کنم. در صورتی که از قبل دانلود کردم.
وقتی هم وارد میشم یکبار ديگه دانلود کنه وارد استور سونی میشه ارور میده.
ارور هم زدم ببینم چیه نوشت cannot connect to http

mohammadn

کاربر سایت
Nov 4, 2012
45
نام
Mohammad
سلام بچه ها من تازه PS4 خریدم و میخواستم چندتا بازی بگیرم
این یه ساله اینا کنکور داشتم نتونستم بازی کنم زیاد
به جز GTA V و TLOU که خربدم از این بازیا یه 3 تا از بهتریناش رو بگین بخرم (هر کی تونست جواب بده دگ مررسی) :

The Witcher 3
Dying Light
Project Cars
Far Cry 4
Middle-Earth
Dragon Age
Watch Dogs
Battlefield Hardline
Call of Duty AW

بعد از بین اینا بهترین آنلاین رو کدوم داره که هم حال بده هم خلوت نباشه دگ ؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
دوستان یه سری سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید.
من تقریبا 3 سالی میشه گیمینگ رو کنار گذاشتم ولی اخیرا تصمیم گرفتم PS4 بگیرم ولی خب اطلاعاتم متاسفانه خیلی وقته آپدیت نشده.
1- این روش شیرینگ هنوز استفاده میشه و مشکلی درش ایجاد نشده؟! با یه فروشنده که صحبت میکردم میگفت یه سری فیلت**رینگ اعمال شده روی پورت ها که نمیشه بعضی از بازی ها رو آنلاین بازی کرد، چنین چیزی صحت داره؟!
2- در روش شیرینگ کنسول در تمام طول مدت بازی باید آنلاین باشه؟! کنسول ها از این طریق ( استفاده از روش شیرینگ) بن نمیشن.
3- فروشنده مذکور ادعا میکرد روشی داره که میشه بازی ها رو تنها آفلاین بازی کرد و یه هزینه کمی ( بین 20-40 تومن برای هر بازی متغییر بود) هم بابت اونها بگیره. در واقع بازی ها رو روی هارد میریزه ولی باید آفلاین بازی بشه. آیا چنین موضوعی صحت داره و امکان پذیره؟! اگر چنین چیزی هست مشکل بن و یا مسائل دیگه براش وجود داره؟!

پ.ن: ببخشید ممکنه سوالاتم تکراری باشه، چند صفحه ای رو نگاه کردم ولی هنوز برام ابهام باقی مونده بود.

هنوز هم روش شیرینگ هست
تنها بازی که روش پیلتر ایجاد شد the last of usبود که اونم از پیلتر در اومده
اکانت های شرینگ به سه صورت می تونید بگیرید
ظرفیت 1 که باید همیشه افلاین باشید به اینرنت که وصل بشین بازیتون بن میشه (اصلا توصیه نمیشه )
ظرفیت 2 هم می تونید انلاین بزنید هم افلاین هم در اکانت خودتون بازی کنید
ظرفیت 3 که فقط باید انلاین باشین برای چک لایسنس بازی و باید در اکانت دیگری استفاده کنید

اون بازی ها 20 تا 30 هم ظرفیت یک هستن هم از اکانت های هکی استفاده میشه که باعث میشه کنسولتون بن بشه ( بهتره استفاده نکنید )

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام دوستان.
وقتی میخوام در قسمت faction map بازیthe last o us انلاین بازی کنم میگه باید dlc مپ رو دانلود کنم. در صورتی که از قبل دانلود کردم.
وقتی هم وارد میشم یکبار ديگه دانلود کنه وارد استور سونی میشه ارور میده.
ارور هم زدم ببینم چیه نوشت cannot connect to http

توی تاپیک خود بازی بپرسین

artrunks

کاربر سایت
Jul 31, 2014
115
به جز GTA V و TLOU که خربدم از این بازیا یه 3 تا از بهتریناش رو بگین بخرم (هر کی تونست جواب بده دگ مررسی) :

The Witcher 3
Dying Light
Project Cars
Far Cry 4
Middle-Earth
Dragon Age
Battlefield Hardline
Call of Duty AW

Witcher و far cry بازی های خیلی فوق العاده ای هستن مخصوصا Witcher . البته Witcher مولتی نداره ولی خب ارزشش رو داره.

اگه واست مولتی مهمه مولتی aw خیلی خوبه خلوت هم نیست.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

The Witcher 3
Dying Light
Project Cars
Far Cry 4
Middle-Earth
Dragon Age
Watch Dogs
Battlefield Hardline
Call of Duty AW

Witcher که 100% ارزشه خرید داره
Project CARS بازیه ساده ای نیست اصلا ! حواست باشه از خریدش پشیمون نشی. شبیه سازه واقعی رانندگی هست. یعنی اینطوری نیست که 100 بری راحت بپیچی و drift بزنی D:
Dyinglight بازیه خیلی سرگرم کننده و باحالی هست
FC4 ارزشه خرید داره ولی من از side هاش خوش نیومد . کلا 15-20 ساعتی باهاش میشه سرگرم شد
Middle Earth عالیه.
Dragon age فوق القعاده زیبا بود مخصوصا بخشه داستانیش ...
WD هم خوبه

AW اصلا توصیه نمیکنم
برای انلاین خوب BF4 - HArdline هردو خلوت نیستن
Evolve هم Coop خیلی خوبی داره

Lord M

کاربر سایت
Jun 8, 2015
8
سلام دوستان
میخواستم یه فلش بخرم که در آینده که ps4 خریدم بتونم فلش رو به دستگاه ps4 وصل کنم و ازش استفاده کنم
با توجه به قابلیت جدیدی که به ps4 میخواد بیاد در زمینه پخش مالتی مدیا موندم فلشم باید Usb 2.0 باشه یا usb 3.0
ممنون میشم راهنماییم کنید
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر