هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
آقا تو PSNPROFILES.COM موقع ثبت نام میگه این کد و وارد این بخش کنسول کنید ولی من هرچی میگردم نیست کجاست دقیقآ
Change your About Me to this code via
Account Management on your PS4, PS3 or PSVita

We'll use this to prove that you own this account
You should remove this code once you've signed up
یه بخش داره تو اکانت پی اس ان که راجب خودت توضیح میدی به اسم ABOUT ME اون کدی رو که بهت میده رو اونجا بذار

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
آقا دستم به دامنون کنسول خود بخود نشسته بازی gta آپدیت میکنه همون آپدیت 4.5 گیگی یه بار دانلود کردم دوباره داره دانلود میکنه چیکار کنم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا دستم به دامنون کنسول خود بخود نشسته بازی gta آپدیت میکنه همون آپدیت 4.5 گیگی یه بار دانلود کردم دوباره داره دانلود میکنه چیکار کنم؟
از این مشکلها پیش میاد. یه دور delete کن از download list بزار دوباره شروع کنه ... احتمالا درست میشه.

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
بابا خیلی سونی کار مزخرفی کرده واسه چی همچین جنس درجه هزارمی رو آنالوگای بهترین کنسولش گذاشته! کاش از همون متریال روی آنالوگ 3 استفاده می کرد. آخ نمی گفت! از هرکی می پرسم آنالوگاش جر خورده. :|
این محافظا هم کلا دسته رو از اون روونی میندازن...

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
دوستان من مشخصات کنسولم cuh 1001a b01 هستش.میخواستم بدونم تاریخ ساختش چه سالی و چه ماهی هستش
اگه اشتباه نکنم مال 2013

- - -ویرایش - - -

فک کنم یه اپدیت جدید قرار بود بیاد شاید اونه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
بابا خیلی سونی کار مزخرفی کرده واسه چی همچین جنس درجه هزارمی رو آنالوگای بهترین کنسولش گذاشته! کاش از همون متریال روی آنالوگ 3 استفاده می کرد. آخ نمی گفت! از هرکی می پرسم آنالوگاش جر خورده. :|
این محافظا هم کلا دسته رو از اون روونی میندازن...
دقیقآ منم سر آنالوگ گذاشتم از این مدلها که کفه انگشت میره توش خیلی یغوره ولی باز خوبه ولی آخه این چه وضعشه آدم کنسول بخره نتونه با خیال راحت با آنالوگش کار کنه هنوز به صورت استاندارد با انالوگش کار نکردم نمیدونم چه حسی داره

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
اتفاقا محافظ انالوگ ها به دل من که نشستش...دسته هام رو هم تفکیک کرده...

یه سوال ... امروز توی رایواز یهویی گیم بسته شد و ارور داد...اولین بار بود...مشکل اپدیت جدیده اس؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دقیقآ منم سر آنالوگ گذاشتم از این مدلها که کفه انگشت میره توش خیلی یغوره ولی باز خوبه ولی آخه این چه وضعشه آدم کنسول بخره نتونه با خیال راحت با آنالوگش کار کنه هنوز به صورت استاندارد با انالوگش کار نکردم نمیدونم چه حسی داره

اتفاقا من دنبال یه همچین محافظی میگردم...ساده باشه و فرورفته باشه....لینکی چیزی داری بدی برم بگیرم ؟؟

یه عکس میشه بزاری ازش...از اینا که عکس اسکلت و این رنگیا نمیخوام ...

اگه امکانش هست عکسشو بزار ببینم...توی پ.خ بده که اینجا شلوغ نشه و ایراد نگیرن.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
من قبلا اپدیت 4.5 گیگی رو دانلود کرده بودم ولی از لیست دانلود حذفش نکردم
امروز متوجه شدم که دانلود داره از 4.5 گیگ شروع میشه و تا 6.5 گیگ باید بره
به عبارتی فقط دو گیگ اضافه رو دانلود میکنه
خواستم به دوستان بگم که دانلودهای حجیم رو پاک نکنن تا در این موارد دیگه نیاز به دانلود مجدد نباشه

artrunks

کاربر سایت
Jul 31, 2014
115
سلام دوستان.
Ps4 حداکثر تا چند ساعت ميتونه در حالت rest mode باشه؟

برای gta v همون آپديت 6.5 گيگ کافیه؟ ديگه نمیخواد در بخش انلاین چیزی دانلود کنید؟ مثلا dlc heist?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر