هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

فقط در مدت زمانی که برای پلاس روی استور قرار میگیرن میشه اد کرد توی library . بعده اون تا هر زمانی که پلاس داری میتونی بازی کنی.
اگر داخل لایبرری بره برای دانلود کردنش هم محدودیتی هست یا بعدها هم میشه دانلود کرد؟

اگر داخل لایبرری بره برای دانلود کردنش هم محدودیتی هست یا بعدها هم میشه دانلود کرد؟
مثه اینکه نه, بزاری تو لیست دانلود دیگه تمومه اگه اشتباه نکنم
الان من هم MGS و گذاشتم تو لیست ولی ممکنه ماه دیگه دانلودش کنم (البته اینو یکی اینجا گفت که مشکل نداره)

سلام دوستان من امروز بلاخره کنسول خریدم حالا چند تا سوال دارم؟
1-واسه انلاین بازی کردن جی تی ای باید پلاس داشت؟
2-برای گرفتن اکانت پلاس رایگان دو هفته ای میگه باید مشخصات حساب وارد کرد راهی هست که بشه دورش زد؟
3-اگه بخوام گیفت کترت بگیرم بازم باید اطلاعات حساب وارد کنم؟
4-هر توضیحی واسه نحوه ی نگهداری هم دارید بگید ممنونم

سلام دوستان من امروز بلاخره کنسول خریدم حالا چند تا سوال دارم؟
1-واسه انلاین بازی کردن جی تی ای باید پلاس داشت؟
2-برای گرفتن اکانت پلاس رایگان دو هفته ای میگه باید مشخصات حساب وارد کرد راهی هست که بشه دورش زد؟
3-اگه بخوام گیفت کترت بگیرم بازم باید اطلاعات حساب وارد کنم؟
4-هر توضیحی واسه نحوه ی نگهداری هم دارید بگید ممنونم
1_بله
۲_خیر _اما با ساختن اکانت ژاپن و پریماری کردن اون میتونید پلاس ۲ هفته ای رو شیر کنید .
۳_خیر
۴_جای باز بزارید که هوا در جریان باشه . توی میز تلویزون و کمد و ... نزارید .بعد از اینکه از بازی در اومدید یک ۱۰ دقیقه ای تو محیط داشبورد بمونید تا کنسول خنک شه بعد خاموشش کنید . حتی الامکان در معرض گرد و غبار نباشه . زمانی که خاموش میکنید ۱ ساعت بعدش یه پارچه یا نایلون و ... بزارید روش که تو ونت ها خاک نره و اگر فاصله ی بازیتون کمتر از ۴_۵ ساعته دستگاه رو روی رست مود بزارید.

1_بله
۲_خیر _اما با ساختن اکانت ژاپن و پریماری کردن اون میتونید پلاس ۲ هفته ای رو شیر کنید .
۳_خیر
۴_جای باز بزارید که هوا در جریان باشه . توی میز تلویزون و کمد و ... نزارید .بعد از اینکه از بازی در اومدید یک ۱۰ دقیقه ای تو محیط داشبورد بمونید تا کنسول خنک شه بعد خاموشش کنید . حتی الامکان در معرض گرد و غبار نباشه . زمانی که خاموش میکنید ۱ ساعت بعدش یه پارچه یا نایلون و ... بزارید روش که تو ونت ها خاک نره و اگر فاصله ی بازیتون کمتر از ۴_۵ ساعته دستگاه رو روی رست مود بزارید.

ببخشيد دوست عزيز كه باز سوال ميكنم، حقيقتش من كنسول داخل ميز تلويزيون گذاشتم و جاش تقريبا دو برابر پي اس هستش ، مشكلي ايجاد ميكنه؟

ببخشيد دوست عزيز كه باز سوال ميكنم، حقيقتش من كنسول داخل ميز تلويزيون گذاشتم و جاش تقريبا دو برابر پي اس هستش ، مشكلي ايجاد ميكنه؟
ببینید خود ps4 فضای داخلیش خیلی کمه و با اون سطح بالای پردازش گرمای زیادی تولید میکنه . حالا شما این رو بزارید تو یه محیط کوچیک مثل میز تلویزیون باعث میشه این گرما بیشتر بشه و برای دستگاه مشکل ساز میشه.

آقا تو PSNPROFILES.COM موقع ثبت نام میگه این کد و وارد این بخش کنسول کنید ولی من هرچی میگردم نیست کجاست دقیقآ
Change your About Me to this code via
Account Management on your PS4, PS3 or PSVita

We'll use this to prove that you own this account
You should remove this code once you've signed up
یعنی داری میگی میشه اکانت پلاس 14 روز ژاپن و رو اکانت امریکا انتقال داد؟ اون وقت که دیگه کسی اکانت پلاس نمیخره

آقا تو PSNPROFILES.COM موقع ثبت نام میگه این کد و وارد این بخش کنسول کنید ولی من هرچی میگردم نیست کجاست دقیقآ

یعنی داری میگی میشه اکانت پلاس 14 روز ژاپن و رو اکانت امریکا انتقال داد؟ اون وقت که دیگه کسی اکانت پلاس نمیخره
منظورم اینکه با پریماری کردن اکانت ژاپن پلاس بین بقیه ی اکانت ها شیر میشه .
اما این به این منظور نیست که شما بتونید بازی های رایگان مثلا اکانت امریکا یا اروپا تون رو با پلاس ژاپن بگیرید .این فقط برای مولتی زدن کاربرد داره.

دوستانی که خیلی وقته 4 گرفتند، آیا پلاستیک روی آنالوگ هاشون ساییده یا کنده شده هنوز؟
سلام بله پاره شده شما برای جلوگیری از خراب شدن میتونید محافظ انالوگ بخرید و استفاده کنید

دوستان اپدیت اولیه کنسول چقدره؟ میشه بدون اون در حالت افلاین بازی کرد تا اپدیت شه ؟
اپدیت اولیه کنسول در صورتی که بخوای افلاین اپدیت کنی 233 مگابایته.بله میشه بازی کرد ولی برای اپدیت کردن یا باید به صورت دستی اقدام کنی یا به صورت انلاین خود کنسول اپدیت کنه بدون اپدیت هم میشه بازی کرد ولی به محض انلاین شدن خودش شروع به دانلود میکنه برای دانلود به صورت افلاین به لینک زیر برید راهنمایی هم داره خودش معتبر ترین جا برای گرفتن اپدیت هاست.
https://www.playstation.com/en-us/support/system-updates/ps4/

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or