هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
تا قبل از اپدیت ها اره ولی بعد از اپدیت من تا 12 ساعت هم گذاشتم و مشکلی نبوده.
در‌کل‌اگه‌مشکلی‌هم بخواد پیش بیاد به مرور‌زمان خودش رو‌نشون میده...

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

TOMAS MILIAN

کاربر سایت
May 27, 2015
33
سلام...
چند سوال دارم
1) فقط از طریق دستگاه میشه حالت استندبای انتخاب کرد و از گزینه ها امکانش نیست؟
2) اگه دستگاه ساعتها رو حالت استندبای باشه مثلا 12 ساعت اشکالی داره؟
3) اگر احیانا تو این حالت برق قطع شه چه اتفاقی میافته
مرسی...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام...
چند سوال دارم
1) فقط از طریق دستگاه میشه حالت استندبای انتخاب کرد و از گزینه ها امکانش نیست؟
2) اگه دستگاه ساعتها رو حالت استندبای باشه مثلا 12 ساعت اشکالی داره؟
3) اگر احیانا تو این حالت برق قطع شه چه اتفاقی میافته
مرسی...
1. یه بار دکمه power رو وقتی روشن هست بزنی میره standby . - بعد از قسمت power هم دوباره میشه گزینه rest mode رو انتخاب کرد.
2. مشکلی نداره ولی سعی کن وقتی مواقع طولانی نمیخوای استفاده کنی خاموشش کنی.
3. احتمالا از recovery میاد بالا

سلام دوستان.
Ps4 حداکثر تا چند ساعت ميتونه در حالت rest mode باشه؟

برای gta v همون آپديت 6.5 گيگ کافیه؟ ديگه نمیخواد در بخش انلاین چیزی دانلود کنید؟ مثلا dlc heist?
این اپدیت شامله همه اپدیتهای پیشین هم میشه.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
قاعده استفاده از Rest Mode اینه که هر موقع نمیخواید بازی کنید باید بزارید تو Rest Mode. مگر این که برای مدت طولانی، مثلاً یک هفته نخواید بازی کنید. افراد بسیار زیادی هستن که که اصلاً دستگاه رو خاموش نمیکنن و نزدیک به یک سال دستگاه یا در حال بازی بوده یا تو Rest Mode بوده.
شما تلویزیون، ریــــسیور و خیلی از دستگاه های برقیتون رو هم همین شکلی ازشون استفاده میکنید و کم پیش میاد که کابل برق رو جدا کنید.
ولی خُب، چون احتمال قطعی برق تو ایران بالاست، به نظر من بهتره زیاد تو Rest Mode نزارید. یهو تو این حالت برق بره ممکنه موقع بالا اومدن یه مشکلی پیش بیاد.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
قاعده استفاده از Rest Mode اینه که هر موقع نمیخواید بازی کنید باید بزارید تو Rest Mode. مگر این که برای مدت طولانی، مثلاً یک هفته نخواید بازی کنید. افراد بسیار زیادی هستن که که اصلاً دستگاه رو خاموش نمیکنن و نزدیک به یک سال دستگاه یا در حال بازی بوده یا تو Rest Mode بوده.
شما تلویزیون، ریــــسیور و خیلی از دستگاه های برقیتون رو هم همین شکلی ازشون استفاده میکنید و کم پیش میاد که کابل برق رو جدا کنید.
ولی خُب، چون احتمال قطعی برق تو ایران بالاست، به نظر من بهتره زیاد تو Rest Mode نزارید. یهو تو این حالت برق بره ممکنه موقع بالا اومدن یه مشکلی پیش بیاد.

تو ایران کلا تو Rest mode گذاشتن اشتباهه با این وضعیت برق و ممکنه کلا همون باعث بشه یکقطع و وصلی تو برق ایجاد شه تو تابستون که اوجش از تیر شروع میشه

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
تو ایران کلا تو Rest mode گذاشتن اشتباهه با این وضعیت برق و ممکنه کلا همون باعث بشه یکقطع و وصلی تو برق ایجاد شه تو تابستون که اوجش از تیر شروع میشه
اگه اینجوری بخوایم به قضیه نگاه کنیم پس اصلا نباید کنسول رو روشن کنیم چون هر لحظه ممکنه برق بره !

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اگه اینجوری بخوایم به قضیه نگاه کنیم پس اصلا نباید کنسول رو روشن کنیم چون هر لحظه ممکنه برق بره !
چه ربطی به قضیه Rest mode داره شما وقتی روشن میکنی بازی میکنی 10 ساعت پشت سر هم میشینی سر کنسول ؟
بعدم بعضی مناطق مثل منطقه مااینطوریه ما چند تا چیز شده گاهی روشن کردیم برق قطع و وصل شده مشکل قطعی زیاده تو ایران مخصوصا تابستون

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
بچه هامن مانیتورم فقط dvi میخوره و hdmi نمیخوره.
رفتم یه کابل تبدب dvi به hdmi خریدموصل کردم به مانیتور.وقتی دستگاه روشنه رو مانیتور مینویسه:NOT OPTIMUM MODE
RECOMENDED MODE:

1280*1024 60Hz
چیکار کنم اصلا تصوی ر دستگاهو نمیاره لطفا سریع کمکم کنین

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
چه ربطی به قضیه Rest mode داره شما وقتی روشن میکنی بازی میکنی 10 ساعت پشت سر هم میشینی سر کنسول ؟
بعدم بعضی مناطق مثل منطقه مااینطوریه ما چند تا چیز شده گاهی روشن کردیم برق قطع و وصل شده مشکل قطعی زیاده تو ایران مخصوصا تابستون
ببنید شما میگی احتمال رفتن برق . خب اصلا من میگم ۳ ساعت کنسول روشن باشه . شما از کجا دقیق میدونی که تو این ۳ ساعت برق نره ؟ منظورم اینکه اگه احتمال برق رفتن رو بخوایم بدیم در هر لحظه از شبانه روز ممکنه برق قطع شه و اینجوری نیستش که شما میگی رست مود گذاشتن خطرناکه .
من خودم ۱۸ ساعت هم شده که رست مود گذاشتم.

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
ببنید شما میگی احتمال رفتن برق . خب اصلا من میگم ۳ ساعت کنسول روشن باشه . شما از کجا دقیق میدونی که تو این ۳ ساعت برق نره ؟ منظورم اینکه اگه احتمال برق رفتن رو بخوایم بدیم در هر لحظه از شبانه روز ممکنه برق قطع شه و اینجوری نیستش که شما میگی رست مود گذاشتن خطرناکه .
من خودم ۱۸ ساعت هم شده که رست مود گذاشتم.

همین دیگه احتمال رو باید درنظر بگیرید احتماله ابنکه تو اون سه ساعت اتفاق بیفته خیلی کمتر از اون 18 ساعت ای که شما میگی منم تابستون معمولا قطعی دارم به خاطر همین حرف اون یکی دوستمون منطقی تره

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
سلام من یه چند تا سوال کوچیک دارم (میخوام تا چند روز دیگه برم ps4 بگیرم):

1- به نظرتون چه ریجنی رو بگیرم؟ (تفاوت ریجنا رو میدونم، ولی نمی دونم کدومو بگیرم)
2- میخوام سفید بگیرم از یه سریا شنیدم خیلی کثیف میشه خود دستگاه و دسته هاش .... میخوام بدونم کثیف شدنش از x360 بیشتر یا اینکه الکی میگن؟
3- به نظرتون بعد E3 بگیرم یا قبلش؟ (توی E3 اتفاق خاصی در مورد کنسول نمیفته؟ مثل معرفی شدن مدل جدید یا چیز دیگه؟)
4- PSN PLUS چند ماه بصورت رایگان با ساخت اکانت میگیریم؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
لطفا سریع جواب بدید
قبل از اینکه به مانیتور وصلش کنید. باید به رزولوشنی که مانیتور گفته ببرید (مثلا با تلویزیون) و بعد وصلش کنید به مانیتور. البته من کنسولو ندارم نمیدونم کلا میشه یا نه. چون عجله داشتی خواستم کمک کنم.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
قبل از اینکه به مانیتور وصلش کنید. باید به رزولوشنی که مانیتور گفته ببرید (مثلا با تلویزیون) و بعد وصلش کنید به مانیتور. البته من کنسولو ندارم نمیدونم کلا میشه یا نه. چون عجله داشتی خواستم کمک کنم.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

رزولیشن مانیتور اینه 1024*1080
ولی برا ps4 اینان : 480p-720p-1080p-1080i-Automatic
کدومو انتخاب کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر