هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
دوست خوبم وقتی دستگاه به اینترنت وصل باشه همین که بازی رو داخل دستگاه گذاشتی خودش اتوماتیک شروع به دانلود آپدیت میکنه مگه خودت آپدیت اتوماتیک رو غیر فعال کنیدو آپدیت واسه آنلاین بازی کردن اون بازی ضروریه یعنی اگه بازی رو بخری و بخوایی آنلاین بزنی باید حتما آپدیت بشه ولی موارد دیگه شامل رفع باگ بازیها و اضافه کردن امکانات میشه که اگه مهم نبود برات نمیخواد آپدیت کنی

داداش چجوری میشه اپدیت اتوماتیک رو غیر فعال کرد؟

- - -ویرایش - - -

یعنی آپدیت کردن مجانیه ؟هزینه خاصی نداره؟

نه داداش مجانیه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
سلام دوستان
من به تازگی کنسول ps4 رو خریدم فقط هم به دلیل بازی های انحصاریش(قبلا PC بازی میکردم)
یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین
نحوه آپدیت بازی ها به چه شکل می باشد؟یعنی چطوری باید یه بازی را آپدیت کنم؟و آیا آپدیت اون ضروریه؟
البته + حرفای که زدن بالا بعضی بازیا هم بهتره که آپدیت کنی تا لذتشو ببری مثلآ DRIVECLUB یه آپدیت 10 گیگ داره که به کل بازی و زیر رو میکنه

miliii09

کاربر سایت
May 29, 2015
27
من اولین تجربه بازیم رو این کنسول TLOU
میخوام بدونم آخرین آپدیتش نصب هست یا نه باید چیکار کنم؟کلا از کجا باید فهمید که آخریت آپدیتش نصب هست یا نه؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
من اولین تجربه بازیم رو این کنسول TLOU
میخوام بدونم آخرین آپدیتش نصب هست یا نه باید چیکار کنم؟کلا از کجا باید فهمید که آخریت آپدیتش نصب هست یا نه؟

رو بازی برو دکمه آپشن دسته رو بزن بعد هم چک آپدیت رو بزن

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
سلام دوستان
من بازی shadow of mordor رو کرایه کردم، کنار جای حلقه دیسک از اول سه تا ترک داشت. بازی نصب شد ولی اجرا نشد. بازی رو پس فرستادم و طرف گفت بازی راحت اجرا میشه. به حرفشم اعتماد دارم و دلیلی نداره دروغ بگه.
میگه هد دستگاهت ضعیفه یا خرابه.
بنظرتون مشکل از کجای. دستگاهمه و چیکارش کنم؟
راستی AC Unity هم اول سالم بود ولی بعدا ترک برداشت. ولی فرقش با این این بود که یونیتی رو که میذارم تو دستگاه صدا میده یه بار و نصب هم نمیشه.

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
من تقریبا تا وسطای بازی رفتم اگه احیانا نیاز به آپدیت داشت سیو بازی نمیپره؟
نه نمیپره.......

- - -ویرایش - - -

تهران شمال :d

(Settings) > [Application Saved Data Management] > [Saved Data in System Storage].

+

آقا یه سوال من بازی killzone وقتی بازی میکردم دستگاه به اینترنت کانکت نبود و 5-6 تا تروفی گرفتم ولی هیچکدومش تو تروفیام اافه نشد حتی زمانی که آنلاین شدم و سینک کردم
واسه منم اینطوری میشه بعد از اینکه تروفی ها رو بایکی از دوستانم compare میکنم درست میشه

FRANKIN

کاربر سایت
Mar 15, 2015
39
نام
علی حکمتی
فوقشم اگه میخواستید فری هارو بگیرید یه اکانت مطابق ریجن بازیتون بسازید و با اون دانلودش کنید... بعدش هم اون اکانت رو Active as your primary کنید
اینم میشه ولی از پلاس آکانت خودم استفاده می کنم و آکانت خودم آکانت Primary هست و اگه یه آکانت دیگه رو Active as your primary کنم دیگه نمیتونم آنلاین بازی کنم و اون دی ال سی های فری هم دیگه بدردم نمیخوره.

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
دوستان پی اس فور ریجن سه خوبه؟
بعد من توی انباکسینگ ها دیدم بعضی هاشون یه کاور مقوایی دارن بعد خود جعبهخ سفیده و پلمپ نداره مربوط به کدوم ریجن هست؟
کرایه بازی ها چطوره؟من یه جا خوندم نوشته بود200هزار تومن میدی برای 5سال و هفته ایی یه بازی ور می داری
هفته ایی2هزار تومن واقعیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر